Концерт «RIAльні історії кохання» та благочинний аукціон «Любов врятує світ»

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем maryna.kn, 11 Лютий 2010.

 1. maryna.kn

  maryna.kn Well-Known Member

  У суботу, 13 лютого, у Львівській філармонії журнал «RIA-Львів» організовує одразу два концерти «RIAльні історії кохання», присвячені Дню Святого Валентина. Співатимуть для закоханих найкращі виконавці Львова 2009 року - Андріана, Владіслав Левицький та гурт «Мері». Ведучим вечора буде обличчя Галицької ліги КВН Віталій Новосад. Початок концертів - о 17.00 та 20.00.
  У рамках концертів відбудеться благодійний аукціон «Любов врятує світ», в організації якого команді журналу «RIA-Львів» допомагає Громадський центр соціально-активних молодіжних ініціатив. Лотами стануть львівські зірки шоу-бізнесу та мистецтва, а партнерами - розважальні заклади нашого міста. Наприклад, можна буде купити вечерю у китайському ресторані з відомим співаком, похід у сауну з дівочим тріо чи гру у пейнтбол в одній команді з рок-групою. Переможці також стануть персонажами найближчого числа журналу «RIA-Львів». Уже погодилися стати «лотами» Владіслав Левицький, Андріана, гурти «Мері» й «EnerG», Zоряна, Василь Васильців, дуети «Шоколадка» і група «Вушка», тривають переговори з іншими львівськими зірками.
  Гроші, виручені з лотів, підуть на допомогу відділенню гематології Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні, що по вулиці Дністровській, 27. Адже в лікарні, де лікуються найважчі пацієнти - онкохворі діти - через брак коштів на ремонт неможливо підтримувати санітарні умови, є дефіцит препаратів крові «Біовен Моно», катетерів для пункцій спинного мозку та банальних шприців, голок, крапельниць. Дуже потрібен тут апарат для стерильного запаювання магістралей «Fresenius medical care». Апарат запаює пакети з тромбоцитами, необхідні для хворих дітей. На даний момент ці пакети зав'язують, а це нестерильно і призводить до втрати тромбоцитів донорів, які є великою рідкістю. Залежно від обсягу зібраних коштів, результатом аукціону буде закупівля препаратів крові і катетерів, ремонт, а якщо гості виявляться особливо щедрими - можливо, й на дорогий апарат. На нашу думку, це стане найкращим подарунком для лікарні до Дня захисту онкохворих дітей, який відзначають у світі 15 лютого.

  Ліпська Наталія
  БФ «Крила надії»