Королівство Великобританія

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем flame, 20 Листопад 2017.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мережі активно порівнюють плаття Кейт і Меган. Мені обидва гарні, але теж не сподобалося, як плаття Меган "сиділо" в неї в районі грудей. Оте друге значно краще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Виглядало, ніби її запакували у футляр. Так і хотілося капельку м'якшої тканини.
     
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Мені плаття Кейт і Меган взагалі не до порівняння. Спеціально глянула, що б нагадати. То плаття Кейт просто шикарне, і мереживо дуже гарне і шлейф акуратний. А от плаття Меган зовсім простацьке і з тим шлейфом вона постійно мала клопоти. Та й зачіска простенька і як їй підняли фату, то видно було, що волосся повилізало з зачіски. Невже перукар не міг нормально зафіксувати? В гостей ті зачіски тримались краще, ніж в нареченої...
    Але якщо порівнювати обох наречених, то звісно вони обидві дуже гарненькі, але в Кейт більш аристократична зовнішність і така собі британська стриманість) А от Меган більш миловидна і щира мені виглядає. Дивлячись на церемонію, почуття Меган і Гаррі виглядають дуже навіть щирими, але хто їх знає, як воно насправді?:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а от мені Кейт ніколи не видавалась тендітною. Аристократичною - так...Вона мені завжди така "зі стержнем", дуже вольова. Така, що чітко знає що й до чого, прораховує наперед кожен свій крок, стратег у всьому. ІМХО...Меган, так , немає аристократичності, але має тендітність. Ну і загалом. Старші - еталонні, менші - більш щирі.
    --- дописи об"єднано, 20 Травень 2018 ---
    Про акторство...Може буде організовувати якісь благодійні вистави чи створить акторську школу для малозабезпечених діток.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Прочитала на viva! комент: "В інтернеті на весільних сайтах стільки краси, невже вона не могла щось краще вибрати?":girl_crazy:
    Мені плаття сподобалося. Фасон і тканина "благородні", воно мені зовсім не простацьке виглядає. Просто щось пішло не так і замість підкреслити фігуру в районі грудей, воно її "пожмакало". Теж погоджуюся з @HOPIC , що проситься туди легша тканина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А візуальна схожість яка ))) IMG-25523e04b225699a2e5b041354db00e6-V.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А казали, не від чарльза, не від чарльза....а то через покоління гени проявилися
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ОМГ а від кого? Руді гени дуже примхливі і на дорозі не валяються, навіть в Англії.
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Та якогось тренера чи то регбі чи то по конях...я їх там розрізняю..
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я, м'ягко кажучи, не люблю порівнянь людей, а про смаки/стилі і т.п -мовчу)). Сукня Меган- бездоганна в своїй аристократичності. І вже, як на те пішло, то Кейт її сукня якраз додавала трохи м'якшості))(вона таки має трохи вроджених рис "коронних" і мені її сукня з ряду "вжебачилишосьтаке"), Меган же ,навпаки- сукнею зробили стрій так би мовити. І так, якраз таку сукню майже ніхто із простих смертних не вибере ібо - просто)))).


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 5
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Та і принцеси не дуже тяжіють. Останнім часом - Одна іспанська і одна норвежська (чи данська) вибрали схожі. І то не настільки прості - були елементи саме на сукні мережива/камінчиків або складних "подвійних" neckline. Ще 3 пам'ятаю сукні романтичного стилю, пишні рукава, відрізна багаторівнева спідниця.. були ще з короткими рукавами -ліхтариками, але такі простіші, то не в "принцес", а просто дам чи їх величностей.

    Але 6 швів - "ше-м такого не виділа ".

    От тіару їй королева дала ту, що треба. Вона якраз не ніжна, а складна і дуже самодостатня. На Меган мені подобається більше, як на теперішній королеві.
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2018
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Бачите як все суб’єктивно) На весіллі Кейт я переживала, що вона під вагою сукні зламається)
    Ну насправді обидві пари красиві і гармонійні по своєму.
    І у всіх є англійський шарм! У всіх чотирьох. Ви читали на Вікі біографію Меган? Вона родичка Гаррі 17 коліні. А ще серед її прародичів є Анна Ярославівна) Наша кобіта. От вам і чарівність . Українська наречена прикрашає будь яку сукню. Навіть в надцятому коліні) Пишаймося))))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
    • Смішно Смішно x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Думаю, якби я виходила заміж за Гаррі, теж би нарили якогось предка з XIII століття голубої крові:girl_crazy: то виходить, англійські монархи теж трохи той-во - українці - чи то в них різні 17-і коліна?)))
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Саме ця тендітність і миловидність робить її на вигляд молодшою. І хто скаже, що Меган 36 років ( а в серпні буде 37)?:girl_smile:Так ще й молодша за Гаррі - йому 33.:girl_curtsey:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    По маминій лінії, 100%інфа:girl_haha:
    різні...різні...одне ліве, друге праве))))
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member


    Також дуже сподобалось плаття Меган. Як на мене, то воно бездоганне. Все у ньому просто та зі смаком.
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    З журналу Elle
    Ну і ціни, та я б її і то краще зачесала і намалювала:girl_haha:. За таку зачіску я б ту перукарку ще й оштрафувала:girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • мімімі мімімі x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я думаю, що вони(Віндзори) не платили ні за сукню, ні за все інше...
    Сукня прекрасна, і Меган в ній чудова-пречудова. А чому ніхто не похвалив Гаррі? Який він :girl_in_love:Чесно, я більше на нього дивилась, ніж на Меган.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    якто не похвалили? Я ще вчора постаралась :girl_wink: Красені, ловеласи, казанови...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    це тількм мені дочка Кейт і Вільяма так схожа на королеву , свою праабабцю, шо капець!!?
    --- дописи об"єднано, 21 Травень 2018 ---
    C15C8C75-8AEB-46FF-9CC1-8C0F3311E2B1.jpeg

    Маленька копія
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2