Кошичок "кривульок"

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Ума, 25 Січень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Так ще тиждень буде, аби зробити.
    Зрештою, приз лише один. ;) Чи кажете, що таки ні?
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Можливо, за тиждень ще все зміниться, а якщо ні тоді можливо не варто. не буде конкуренції, а так не цікаво.
     
  3. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Розпочався новий місяць і ми робимо батончик. Саме цей вид подушечки мені найбільше подобається.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Підтримую Люду:girl_claping: Давайте перенесемо конкурс на кінець березня, буде більше гарних робіт:girl_in_love: Я, наприклад, цього тижня не матиму часу на кривульку((
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Добре, тоді наразі не спішу з темою. Зроблю одну на зразу два види кривульок: батончик і берлінґо. ))
    Цокотухо, що скажете? Ви не проти, чи робимо конкурс, якщо є приблизно 7 осіб?
     
  6. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Дівчатка, як вирішите так і буде добре.
    Якщо голосування окремо за берлінго, а окремо за батончик то приз один.

    Важкувато мені зараз дати раду з фото, але призи я старалась сформувати таким чином щоб кожного місяця вміст призу змінювався лише за колоритом. Тобто наразі маю 2 шматки тканини 30*40 см Аіда (уточню номер, а то як справжній чайник цей момнет я опустила) блакитного кольору та ниточки. В одномму комплекті 2 різних моточки меланжевих ниток DMC у рожевій гамі + ниточка DMC білого кольору, яка світиться в темноті. В наступному комплекті також 2 моточки меланжу в зеленій гамі і та сама біла ниточка.

    Дівчатка, даруйте якщо воно не надто корисне для рукодільниць, але я то вибирала з таким дитинним захопленням. Ці ниточки і канва мене просто зачудували. Можливо є якісь особливі побажання щодо призів, щось може більш придатніше варто підшукати то дуже прошу про це мені дати знати.

    Отож, як на мене, може бути голосування за кожен місяць окремо, а може і за два одночасно (чи за три, буде таке собі поквартальне голосування).
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Так бачу, що таки треба запускати окремі конкурси, оскільки наша дорога Цокотуха все так гарно спланувала. Постараюся нині тему виставити. :) Або вже 3-ого березня тоді. :)
    А хто до конкурсу готовий? Зголосіться!
     
  8. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Все що можу пообіцяти - протягом березня зварганити хоча б один гарнючий батончик:girl_in_dreams:
    А призи які гарні:girl_in_love::girl_claping: Я навіть не знала, що буває ниточка, яка світиться у темряві:shy:
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2010
  9. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Дівчатка вишила пасхального рушничка,берусь за берлінго,може встигну.То до коли треба зробити берлінго і батончик.щоб взяти участь в конкурсі,дуже хочу з вами поучаствувати:girl_tender:
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    До кінця березня:girl_wink:
     
  11. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Ось дівчатка пригощайтесь мій кавун-берлінго.[​IMG][​IMG]
     
  12. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Нарешті добралась до фотографування своїх кривульок. Не судіть строго, на виграш не претендую :girl_smile: , а для більшої кількості учасниць.

    Весняне берлінго
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    А ось мій батончик
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Участь у конкурсі біскорню не брала, але зробила
    [​IMG] [​IMG]
     
  15. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Olena-m все неймовірно ніжне та красиве,особливо баточник:girl_tender:.Суперррррррррр
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Оленко, я в захваті!!! Стільки краси нараз! І то такої весняної й ніжної!!! :girl_in_love:
     
  17. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    хочеться розгорнути його і з"їсти.
    Оленко дуже гарно і весняно. А я так хочу з вами робити кривульки, але часу так мало :girl_cray:. Може трошки пізніше приймете і мене?:shy:
     
  18. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Ой, дівчата, завстидали, я аж зашарілась :) . Дякую за схвальні відгуки, прямо крила виростають знов щось таке витворити :) . На часі зіґуґу, яке я почала ще до "кошичка", буду продовжувати.
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Ось і квітень. Після гарного святкування Великодня всі дружно беремось за створення зиґуґу! :) (У мене трохи вже вишито, десь на 1/4).
     
  20. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Оленко, ви молодець. А я як завжди знайшла дві схемки,які мені сподобалися і не можу вибрати