Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Явки/паролі?
    Ну і щоб не дуже оффтоп. У мене свіжозроблене таке. Але я і далі в пошуках майстра.
    17793111_1898980170384557_1912620792_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    фарбуванням
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013


    Ото і я про це подумала.:)

    Хоча мушу відмітити, що після фарбування другий тиждень пішов і стан волосся трохи покращується. Може просто ще волосся було в "шоці", але маску буду пробувати однозначно. Дякую.
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2017
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @jalla мені дуже сподобався відновлюючий бальзам від Каарал, і так само маска Каарал з бджолиним молочком. Чесно кажучи, для мене дивно мастити продукти на голову, ліпше приготувати і з'їсти - користі точно більше буде))) все треба використовувати за призначенням). Для освітленого волосся краще підбирати професійні засоби, хоча б частково , чергуючи з органічними, чи звичайними
     
  5. olichkasp

    olichkasp Member

    А я вже у наступний четвер йду до свого перукаря і вона мені буде спасати волосся і фарбувати, вже не можу дочекатись:girl_dance:
     
  6. YuliyaKraus

    YuliyaKraus Member


    Я собі теж фарбуванням попсувала волосся страшно. Блондинкою захотілось мені стати))) І вдалось відживити тільки професійними засобами. Порадила мені перукарка Іспанську продукцію EVA. Не раз бачила їхні баночки в салонах. Покопалась у них на сайті Профессиональная маска для волос Eva Professional Ukraine і знайшла собі маску + шампунь лікувальний. Дійсно класно відновлює. Здається такого блискучого волосся у мене не було навіть до моїх експериментів
     
  7. olichkasp

    olichkasp Member

    Знаю не по темі, вибачте:girl_smile: але в мене питання:girl_flag_of_truce: чи хтось робив біозавивку вій, якщо так то ваші відгуки і враження?
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Напишу відгук про бальзам Волосок від Еколюксу (замовляла тут на форумі). Після вагітності волосся було жахливе, я зрізала всю довжину, але і це не дуже допомогло, за деякий час, волосся знов на кінцях стало сухим, при тому, що фарбуюсь я раз на 3 місяці. Буквально після першої процедури волосся стало мякеньке, я дуже задоволена бальзамом, якість явно перевищує ціну та ще й український виробник і натуральний склад
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Akina якщо у вас така проблема з кінцями при каскаді -хто в ліс хто по дрова-то робіть стрижку з простриганням маківки. от хтось написав "ніби ззаді каскад".
    насправді то не каскад, як такий, а правильно прострижено, щоб додати обєму саме біля коренів, на маківці. бо у Вас там, як на мене, його бракує. а низ -можна лишити по лінії каре, тобі то рівним , не "каскадним"

    мені от каре в лінію -не пішло, бо не я не люблю, коли лиш знизу гарно лягало, а от згори - такий собі "пляцок"-ніц обєму нема. тому змінила стрижку і дуже задоволена, я то верх піднімаю таким способом, а інколиі все волосячко каскадом..
    але це в 100разів краше, ніж каре в лінію без обєму. бо каре то лмш на густі коси люкс.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Дівчата, а хто пив вітаміни (і які) і побачив ефект для волосся? В мене нефарбоване, нижче плечей. Завжди було тонке і без об"єму. Але зараз - просто катастрофа, січеться, ламається по всій довжині. Кінці регулярно (раз в 2 місяці) стрижу, але власне посічена середина волосся. Каже перукар, що , на його думку , брак вітамінів, тобто причина внутрішня. Хто з таким стикався і як дали раду?
     
  11. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Мені від посічених кінчиків помогла олія Barex, супер класна! Інші не такі , як спробувати цю. Потрібно зовсім краплинку і волосся, немов шовк.
    [​IMG]
     
  12. nicegirl

    nicegirl Member



    Фарбував Тарас Жовтанецький
    [​IMG]


    В мене шок.. Спалив вчора третину волосся, все повилазило. Тримав висвітлюючу фарбу на попередньо висвітленому волоссі десь години 2!!!! Щей мене зробив винною. Фарбуюсь в Жовтанецького вже раз 5-й. Як можна було так протупити я собі не уявляю.
    Що після такого висвітлення робити?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  13. olichkasp

    olichkasp Member

    Я вам можу тільки поспівчувати, це жах..:girl_sad:
     
  14. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Я звичайно, не захищаю перукаря ( я з ним не знайома навіть) і Вас шкода, але де Ви були тих 2 години! під загальним наркозом? не повірю, що стільки разів фарбуючись, не орієнтуєтесь скільки +- по часу має фарба бути на волоссі?

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  15. nicegirl

    nicegirl Member

    Він підходив і дивився постійно. Я не вникала про окисник, к-сть, час. Я фарбувалась тільки в нього останній рік. Цього разу він взяв грубі пасма і замалював не лише натуральне, але і попередньо висвітлене.
    Це звісно моя велика помилка, що я не контролювала процес. Але я подумати не могла, що можна так жостко натупити!!!! Після всіх класних відгуків про нього в інстаграмі, фоток.. Я йому довіряла.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. olichkasp

    olichkasp Member

    Да це наша найбільша проблема напевно, ми сідаємо у крісло до перукаря і повністю довіряємо, але ж ми не майстри, ми прийшли до спеціаліста аби навести красу, як би ми все знали, то навіщо тоді йти до майстра? Вас не можна звинувачувати у цьому, ви довірились "майстру" а він підвів..ще й жорстко
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Дякую за інфо. Тільки він мені "засвітився" в інста.
    Дівчата, ще один колорист з інсти - vasillio_shoo - колись працював в Мартель студіо. Хтось у нього фарбувався?
    І ще в неї - olena_zinko ?
    Може позакидайте сторінки, в кого фарбуєтесь.
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Мати рідна, я б його зробила відомим точно, тим більше що він ще й Вас в цьому винив. Волосся й так завжди мало, а тут таке... Співчуваю(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Перфектил, а після закінчення упаковки Медобіотин. Але це все звісно індивідуально, потребує консультації лікаря і врахування наявності алергії, хронічних захворювань тощо. Перфектил запивати стаканом води, не менше. Тоді не нудить. Зранку лляну олію. Натще я її не могла пити, тому додавала десертну ложку до вівсянки на воді. Купляла італійську олію, зберігати в холодильнику, термін придатності відкритої упаковки 1 місяць. Мені потрібно було для посилення росту, але для загального стану волосся і шкіри теж підійде. Нігті стали трохи твердіші, але після закінчення прийому повернулись до попереднього стану. Проте в мене так від всіх вітамінів. Ефект накопичувальний, результат не одразу. Але по шкірі швидко помітно, особливо після медобіотину. Волосся густіше і відростає нове.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @nicegirl мамцю рідна...я би в суд подала. ви хоч не платили за отой жах? дуже-дуже співчуваю. відновлюйте волосся і успіхів у пошуках хорошого майстра.