Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

 1. Insolence

  Insolence Living The Dream

  Явки/паролі?
  Ну і щоб не дуже оффтоп. У мене свіжозроблене таке. Але я і далі в пошуках майстра.
  17793111_1898980170384557_1912620792_n.jpg
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 2. Nyashka

  Nyashka Well-Known Member

  фарбуванням
   
 3. jalla

  jalla Прогрес року 2013


  Ото і я про це подумала.:)

  Хоча мушу відмітити, що після фарбування другий тиждень пішов і стан волосся трохи покращується. Може просто ще волосся було в "шоці", але маску буду пробувати однозначно. Дякую.
   
  Останнє редагування: 5 Квітень 2017
 4. Semiramis

  Semiramis "Тургєнєвська панянка"

  @jalla мені дуже сподобався відновлюючий бальзам від Каарал, і так само маска Каарал з бджолиним молочком. Чесно кажучи, для мене дивно мастити продукти на голову, ліпше приготувати і з'їсти - користі точно більше буде))) все треба використовувати за призначенням). Для освітленого волосся краще підбирати професійні засоби, хоча б частково , чергуючи з органічними, чи звичайними
   
 5. olichkasp

  olichkasp Member

  А я вже у наступний четвер йду до свого перукаря і вона мені буде спасати волосся і фарбувати, вже не можу дочекатись:girl_dance:
   
 6. YuliyaKraus

  YuliyaKraus Member


  Я собі теж фарбуванням попсувала волосся страшно. Блондинкою захотілось мені стати))) І вдалось відживити тільки професійними засобами. Порадила мені перукарка Іспанську продукцію EVA. Не раз бачила їхні баночки в салонах. Покопалась у них на сайті Профессиональная маска для волос Eva Professional Ukraine і знайшла собі маску + шампунь лікувальний. Дійсно класно відновлює. Здається такого блискучого волосся у мене не було навіть до моїх експериментів
   
 7. olichkasp

  olichkasp Member

  Знаю не по темі, вибачте:girl_smile: але в мене питання:girl_flag_of_truce: чи хтось робив біозавивку вій, якщо так то ваші відгуки і враження?
   
 8. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  Напишу відгук про бальзам Волосок від Еколюксу (замовляла тут на форумі). Після вагітності волосся було жахливе, я зрізала всю довжину, але і це не дуже допомогло, за деякий час, волосся знов на кінцях стало сухим, при тому, що фарбуюсь я раз на 3 місяці. Буквально після першої процедури волосся стало мякеньке, я дуже задоволена бальзамом, якість явно перевищує ціну та ще й український виробник і натуральний склад
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  @Akina якщо у вас така проблема з кінцями при каскаді -хто в ліс хто по дрова-то робіть стрижку з простриганням маківки. от хтось написав "ніби ззаді каскад".
  насправді то не каскад, як такий, а правильно прострижено, щоб додати обєму саме біля коренів, на маківці. бо у Вас там, як на мене, його бракує. а низ -можна лишити по лінії каре, тобі то рівним , не "каскадним"

  мені от каре в лінію -не пішло, бо не я не люблю, коли лиш знизу гарно лягало, а от згори - такий собі "пляцок"-ніц обєму нема. тому змінила стрижку і дуже задоволена, я то верх піднімаю таким способом, а інколиі все волосячко каскадом..
  але це в 100разів краше, ніж каре в лінію без обєму. бо каре то лмш на густі коси люкс.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Strekoza

  Strekoza Well-Known Member

  Дівчата, а хто пив вітаміни (і які) і побачив ефект для волосся? В мене нефарбоване, нижче плечей. Завжди було тонке і без об"єму. Але зараз - просто катастрофа, січеться, ламається по всій довжині. Кінці регулярно (раз в 2 місяці) стрижу, але власне посічена середина волосся. Каже перукар, що , на його думку , брак вітамінів, тобто причина внутрішня. Хто з таким стикався і як дали раду?
   
 11. Ellelia

  Ellelia Вереснева

  Мені від посічених кінчиків помогла олія Barex, супер класна! Інші не такі , як спробувати цю. Потрібно зовсім краплинку і волосся, немов шовк.
  [​IMG]