Косметичні салони

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Dana K, 8 Травень 2007.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Навіть не тратьте часу!Моя знайома ходила,то ледве звідти вирвалась,вже так нав'язливо впарювали їй купити ту продукцію,що жах.Вона казала,що таке враження,що під гіпнозом була.Вже майже почали виписувати їй цей сертифікат на косметику,як вона зрозуміла,що треба тікати поки не пізно)То все розвод.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    та може то як кому то нав'язують:) я вже була, то звісно дівчина-консультант декілька разів наголошувала, що от той абонемент дешевший, якщо зразу купувати, і можна забронювати, я відповідала,що ні, зараз не буду купувати, треба подумати, порадитися. вона не наполягала сильно, дала візитку, сказала, що якщо що то звертатися. до речі було багато людей, які вже прийшли на ті наступні платні процедури. від всього можна відмовитися, мій паспорт вони тільки глянули, я їм навіть в руки паспорт не давала:) просто якщо йти з метою, що от тільки на раз, попробувати ту одну процедуру, розпитати що, як і чому, то нічого поганого не станеться. але якщо хтось сильно піддається чужому впливові, то може і не варто йти. зі мною все добре, я нічого не купляла, претензій не маю, але ще раз би не йшла, але тому, що дорого:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    певно від консультанта залежить.
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    100 %потім того консультанта добре "взули",що нічого не продала,я більш ніж впевнена.Там на роботу беруть таких,які вміють гарно розказувати і вмовляти,щоб купували їхню продукцію.
     
  5. Якщо голова на плечах є, ніхто "впарити" не зможе... Дорого? Не подобається? не бери... на що розводити полеміку про те, чого не пробували...
     
  6. Sashecka

    Sashecka New Member

    Ну, я сходила в НаВу на пробну процедуру. Дівчинка-консультант справді активно розповідала і про косметику, і про догляд за обличчям впринципі. Коли я сказала, що не маю наразі коштів на комлекс процедур - ніхто на мене не образився і копняками не вигнав =) Навпаки, ставлення стало ще приємніше. І процедура чистки обличчя справді дієва - вже більше тижня зберігається ефект. Думаю справді записатись на комплексний догляд. Залишилась повністю задоволена:girl_smile:
     
  7. Ylicka

    Ylicka миється в бані

    Погоджуюсь, косметика в НаВі справді не з дешевих, але то і не базар, де платиш не відомо за що. Думаю, що ціна справді відповідає якості. Я після тестування залишилась задоволена: і шкіра хороша - ніжна на дотик, набагато приємніша, молодша на вигляд, і від масажу обличчя велике задоволення отримала. Плюс доволі приємна атмосфера, ввічливі люди. Загалом - позитивне враження від салону.
     
  8. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Чоловік подарував сертифікат у Три Стихії. Хто там був? Що там є такого файного, що варто спробувати?
    ПиСи: Я ше по таких місцях не ходила, зелена в тому як жаба
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я ходила туди в тренажерний зал кілька років тому. Тепер іноді ходжу з дітьми в басейн. Мені там подобається. В них є сайт, загляньте туди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. iriwa

    iriwa Особлива мама

    та є, але там у списку такі процидури що я і в помині незнаю що то таке, того й питаю, може хтось там щось пробував.
    Я хочу йти до косметолога,але там є різні процидури, як я маю завчасно знати що мені треба і скільки то мені потягне?? Люди хтось там був в того косметолога? Там є якась консультація первинна чи що?
     
  11. daisygirl

    daisygirl Member

    раджу вам зробити просто чистку і легеньку маску. Бо я так минулого року, не знаючи, що мені треба, повелась на пораду косметолога і залишила в неї 700 грн. Розвела мене на якусь типу класну маску, хоча ефекту з неї за один раз не могло б бути... То був інший салон, але будьте обачні ;)
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я хочу порадити НЕ звертатись до майстрів манікюру в перукарнях "Чик-чик" та "Сеп'юль", що на Науковій.
    Сама звертаюсь туди вкрай рідко, коли не можу потрапити до своєї майстрині. Але тепер вже вирішила, що краще взагалі без манікюру, ніж з такими майстрами.
    "Чик-чик" давно вже надоїв тим, що там можна прийти на домовлену годину і чекати невідомо скільки. Колись давно я не витримала того очікування, написала в книгу скарг і пішла звідти.
    Але цього року опинилась в ситуації, коли ДУЖЕ треба було чистку, і поближче до мого дому, і поскоріше. І я ризикнула до них. Ну що ж, в той день, заради якого я ту чистку робила, все було гарно. За 3 дні задирок повилізало стільки, що живого місця на руках не лишилось. А на 5 день шкіра почервоніла і зачіхалась. Пощастило обійтись мірамістином, але більше я туди ні ногою точно. Майстриня - не знаю, як звуть, але зараз вона одна у них працює.
    "Сеп"юль" - дорожча перукарня. Тому коли я не змогла потрапити до своєї манікюрниці цього тижня, то вирішила вже "хай дорожче, але нормально зроблять покриття" - і записалась до них.
    Чистку вже не ризикую робити будь-де, мені просто треба було зняти залишки гель-лаку і покрити знов.
    Я вислухала про свої нігті багато "хорошого", вочевидь, майстер набивала ціну-важливість своєї роботи. Потім вона почала між іншим розповідати про технологію нанесення, як вона все знає і все вміє, і в мене був культурний шок відїї знань про праймер, липкий шар бази та топу тощо. Праймер - взагалі непотрібна річ, на її думку :) А підчас зняття лаку вона не могла відрізнити, де база, а де мій ніготь
    Ну і саме покриття. Я звикла, що при нанесенні навіть одноколірного покриття користуються різними пензликами, щоб і торці, і біля кутикули було ідеально. А тут мені просто намастили нігті пензликом з самого лаку, і загалом покриття рівне, але по якості - як сама собі звичайним лаком помалюєш. Загалом, не те, чого очікуєш від людини з кваліфікацією.
    І окрема тема - людський фактор. Я розумію бажання невимушено поспілкуватись, але почувалась як на допиті. "Де живете?" "де працюєте?"і море незручних і незрозумілих запитань, які повторювались після того, як я давала зрозуміти, що не відповідатиму.
    в сухому залишку - звісно, я отримала послугу, яку сама собі надати не можу. Але наступного разу піду точно в якесь інше місце. Ну і взагалі, придбаю собі рідину для зняття гель-лаку (а може, і не лише) :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    я після пробної взяла абонемент і придбала частинами косметику їхню Klapp. Можу сказати що я дуже задоволена всім, хоча чесно для мене це дороге задоволення. З мого досвіду у них мені подобається, але коли я підписала подругу на пробне то вона прочекала в салоні на ту процедуру а коли дійшла її черга то її спитали якщо буде брати абонемент бо будуть робити процедуру а якщо ні то ні...я була шокована таким ставленням, але маємо, що маємо. На собі я бачу результати вже 4 м користуюся це не багато, але до того був ЕМВЕЙ, ВІШІ..... які в ціні не далеко втекли і шкіра була жахлива звикання через 1-2місяці....хоча моя сестра досі сидить на віші і більшість подруг коли я їй розказую про Klapp дивляться на мене критикуючи і всіх лякає ціна((((
     
  14. Natali S

    Natali S New Member

    Я обов'язково роблю чищення раз на три місяці, потім раз рік курс пилинго осбенно любле Зелені, обов'язково раз на тиждень карбокситерапию і двічі в рік проколюю мезопрепарат Аквашайн і іноді подкалую ботокс))!
     
  15. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    То Вам скільки років? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Natali S

    Natali S New Member

    35,вже не дуже молода,треба приділяти увагу шкіри, знаю одну пані їй 40 років, але виглядає вона на 30 (я була в шоці) і коли розговорилися з нею те виявилася що вона ці ж процедури робить, ботокс коліт раз на рік, а аквашайн двічі в рік після літа і після зими!Тим болеен у складі биоревитализанта входять вітаміни і гиалуронка!
     
  17. Nastasya

    Nastasya Member

    Дівчатка, хто нещодавно робив лазерну епіляцію, порадьте салон? Зараз роблю курс у Леодермі, влаштовує все, крім ціни ))) Знаю, що за ціну двох зон, які я роблю в деяких салонах можна зробити три зони.
     
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хтось знає хорошого косметолога, який не впарює 1 виробника, з яким співпрацює...
    Щоб реально оцінила стан шкіри, які процедури треба і які засоби ...
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    То певно неймовірно. ..... я теж шукаю з тими ж параметрами
     
  20. rose

    rose Member

    Хто робив лазерне усунення куперозу? Як результат, чи ефективно?