Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Іруся

    Іруся Загублений

    Гілка для обговорення косметики.. Марки, відгуки про якість, поради. Про те якою саме косметикою користуєтесь в даний момент? Враження. :clapping:
    **********************************************************************
    Модераторське застереження:Запитання-відповіді "в якій комерційній фірмі купити/купила" розміщується лише на комерційних засадах, або оцінюється у 2 бали.

    Початок теми тут: 1
     
    Останнє редагування модератором: 10 Березень 2012
  2. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А який? Як враження?
    а потрібна саме спец.олійка? Невже не можливо очистити шкіру іншими засобами...
     
  3. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    дівчата, а хтось з цього сайту http://makeup.com.ua/ щось замовляв з косметики?
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ні. але часо думаю спробувати)) може то спробувати?
     
  5. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я от також думаю над тим, моєї коліжанки співробітниці всі "сидять" на тому сайті, від неї і про сайт дізналась, відгуки хороші, а от сама ще не наважилась на замовлення)
     
  6. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я замовляла маску для волосся, працюють оперативно, маска оригінальна (знаю, бо попередню купувала у офіційного представника, то ця така сама), нарікань не маю
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Щойно глянула на ціни ля рош позей та віші- дорожче ніж в аптеці
     
  8. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я теж помітила, що на деякі речі там ціни високі, хоча туш, якою користуююся, там дешева
     
  9. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    а я саме на блиски Лореалівські дивилась, то тут вони дешевші, і на тонак Буржуа, також дешевший)
     
  10. Epine

    Epine Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Замовляла косметику для волосся та парфуми тих марок, якими попередньо користувалась, тому у оригінальносі товарів не сумніваюсь (хоча може це мені так пощастило:)).

    Також це помітила. Так само і деяка косметика - якщо купувати в Брокарді з максимальною знижкою, то в Брокарді виходить дешевше.
    Хоча є і плюс - безкоштовна доставка.
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Так а для чого олію? ніпоніл. Це обов"язково? Очищувати шкіру потрібно засобами на жирній основі? що пишуть?
     
  12. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    так що там з ВВ кремом? Чи потрібна та олійка гідрофільна?
    Я її маю , зробила собі фляндрик, от хочу купляти ВВ крем, тому мене дуже цікавить інфа по цьому питанню,бо щось ніде не зустрічала. На вскидку- думаю, що то просто хід, для продажу ще додатково якоїсь там гідрофільної олійки))
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Пошукайте відео на youtube про ці креми, може передумаєте купляти. Я, чесно-кажучи, не вражена. І ні від кого ще не чула, що він виправдав сподівання. Дуже поганого теж чула, але я з острогою до цього ставлюсь, бо часто люди бояться признаватись, що вони просто "лохонулись" з покупкою. Прогадали, тобто.
    Може Wanderlust відгукнеться і тоді будем точно знати правду :)

    ---------- Додано в 02:42 ---------- Попередній допис був написаний в 02:32 ----------

    і ще я б побоялась через ebay замовляти, дуже багато там підробок
     
  14. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Чоловік подарував на 8.03 крем OLAY total effects 7(SPF15)денний крем.Щось читаю і сама незнаю чи варто його розпаковувати. Там все пише,що шкіра вигрядатиме значно молодшою (+зменшення зморшок,вирівнювання поверхні шкіри т.д.) То я гадаю може він для 30р "черезчур"?!
    Хотіла звичайний зволожуючий+крем під очі. Купив.:girl_in_dreams:
    Думаю чи йти міняти?
    Чи хтось користувався- дасть пораду! Бо на форумі одні в захопленні, інші в шоці:girl_wink:
     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Мусите спробувати, бо відгуки дійсно різні. А хіба можна йти і поміняти? питаю, бо не купляла вже давненько креми, але здається що ніззя.
    Цій фірмі не вірю- це моє особисте переконання.

    ---------- Додано в 02:28 ---------- Попередній допис був написаний в 02:16 ----------

    Але, тим не менш, багато з моїх колег кремоварів пробують знайти рецепт того крему, бо дууже він класний)))
    Може щось і є в ньому. Не знаю, чи його куплю, але зараз фільтрую інформацію.
     
  16. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Думаю - спробуйте, особисто не користувалась, але подруга була дуже задоволена цим кремом.
     
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я замовляла. Дуже оперативний магазин. По цінам - не всі позиції вигідно купляти, але асортимент пристойний і оригінальний.
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Таке питання: чи є тут на форумі людина, яка може сказати, що дійсно цей крем чи ця серія мені допомогла: тоїсть розгладились мімічні морщини, гусячі лапки. вирівнялась шкіра і таке інше. У мене на лобі морщини від щурення (окуляри сонцехахисні не ношу практично), як їх позбутись? ну і під очима
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    перш за все слідкувати за мімікою і тим як спите (мнете обличчя подушкою). А щодо догляду, то тут комплекс потрібен. Щоденний і спеціальний (курсом). Перші зморшки гарно забираються пілінгами навіть в домашніх умовах. Два рази в тиждень робиться пілінг після якого наносіть спеціальний крем для зволоження і відновлення шкіри (для втомленої шкіри).
    Зморшки під очима як правило є наслідком недосипання і зневодненої шкіри. Треба гарно висипатися, пити багато води і зволожувати шкіру довколо очей звичним кремом. Якщо це не виправляє ситуацію, тоді брати антивікову серію але саму легшу.
    Ще треба врахувати чи не схильна шкіра до куперозу, бо тоді догляд складніше підібрати.
    Універсальних засобів не існує. Доприкладу один і той самий виробник робить один крем класний а другий геть до нічого. Не беріть силіконові креми - вони дають результат тільки під час використання. Важко щось радити конкретно не бачучи шкіри.
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    коли сплю з малим, то переважно на лівому боці, от там і більше гусячих лапок біля ока. Користуюсь Мері Кеєм, добре, коли постійно, а коли забуває, то всі ознаки на лице. Пробувала Ів Роше, щось не то. Можливо треба довше, щоб побачити результат. А Ів Роше як і пише, що шкіра стає світлішою(в плані оживляється) от тоді ті всі "недоліки більше проявляються). Але дорожче, ніж вартує косметика Мері Кей я собі дозволити не можу, нажаль. Мається наувазі така цінова категорія косметики.