Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Мені Garnier взагалі не підходить. Шкіра погано реагує. Довелося усі свої тоніки, кремики і т.п. віддати подрузі, котра ними залюбки користується.

    Я вже купу всього перепробувала. Постійно був якийсь дискомфорт. Тепер виявила, що мені продукція від Nivea підходить. Аж бачу, як шкіра віджила. Тепер купила собі серію Q10. Дуже подобається. :)
     
  2. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А я тільки ним і можу користуватись...А у Q10 є обмеження у віці?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ну, там різні штуки є. :) Там є для молодших (to prevent wrinkles). :) Крем для очей (Eye Zone) теж хороший.
    Ви в яку сторону обмеження мали на увазі?
    На самих коробочках нічого про вікові обмеження не кажуть. Там, зрештою, самі молоденькі на рекламі. :)
     
  4. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Мені 22, і треба щось легке для жирної шкіри :)
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Мені 25. :D:D:D
    Десь колись читала, що якраз із такого віку можна користуватися. Принаймні з крему для очей починати. :)
     
  6. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дякую за пораду:) Спробую і напишу як воно
     
  7. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Користуюсь:
    - туш для очей (щоразу різна, головне, щоб знайшлась форма щіточки, яка мені подобається..)
    - косметика для догляду за шкірою Dr.Irena Eris (гель для душу, гель і молочко для обличчя). Недавно почала користуватись кометикою цієї фірми, цілком задоволена. Правда там написано "дівчатам до 20" :shy: Ну але якщо врахувати, що мені більше 17ти наразі не дають, то певно це якраз для мене :)

    Іншими косметичними засобами не користуюсь, хіба що при нагодах (до вечірньої сукні). А чоловік говорить, що йому взагалі все одно чи я "намальована" чи ні, хоча частіше компліменти робить таки, коли очі підмалюю :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я вже років 5 користуюсь тушшю Miss Sporty, дуже задоволена. Одного разу вирішила поміняти, купила Manhаttаn: непогано, але все-одно не те, що треба. Олівець для брів Artdeco (супер!) також не змінюю вже роки 2. Взагалі, колись мені одна добра візажист казала, що Artdeco - це напівпрофесійна косметика, але я крім олівця для брів більше нічого не пробувала. Молочко для зняття макіяжу - Чиста лінія: недороге, очі не пече. Колись весь час купувала наше львівське Мигдальне молочко, то очі пекли скажено:eek:
     
  9. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я раніше користувалась Оріфлеймівською нежирною основою під макіяж, зараз купую то саме в Клінік. Жирними кремами (тональними чи косметичними) користуватись взагалі не бажано, це з мого власного досвіду, в мене шкіра також жирна.
     
  10. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    О, я теж раніше ним користувалась, воно гарно помякшує шкіру обличчя. Кілька разів зтирала ним туш з очей, але вони не пекли. Може це у Вас туш пекла? От в моєї подруги від деякий тушей очі печуть..
     
  11. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ні, від туші не може бути, бо користуюся однаковою весь час. бачите, молочко теж, мабуть, по-різному не те що на різній шкірі, а навіть на різних очах:)
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ось, натрапила на он-лайн консультацію стиліста http://www.vistudio.com.ua/sovety/?l=0.
     
  13. Zeynab

    Zeynab Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    У мене теж жирна шкіра я користуюсь тональною основою від Мері Кей мені дуже подобається!!!!!
     
  14. Мерелін

    Мерелін New Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Мені подобається Мері Кей , Оріфлейм теж нічого!
     
  15. Іруся

    Іруся Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я шось на Фаберлік присіла дуже. Вперше підходить мені косметика. Звичайно в кожної марки косметики свій "маст хев", але креми мені їхні дуже підходять. І ціни недорогі. Для рук і ніг беру в Ейвоні. Декоративка- вся різна.
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Для жирної шкіри є дуже класна штука від L'OREAL - PURE ZONE там є 3 кроки - гель для миття обличчя, тонік і крем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Вже є, купила не пожаліла, дієва штука...;)
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я вже кілька років купую, інколи пробую експериментувати, але всеодно повертаюся до того ж. Цього року купила собі закордонну версію - там гель для миття і крем в балончиках :)
     
  19. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я користуюсь різною косметикою, але так і не підібрала ту, яка б мене повністю задовільнила.

    В мене комбінована шкіра. Користувалась L'oreal Pure Zone- трохи пересушує шкіру.Недавно купила нову серію Nivea Oxygen , поки що подобається, але дуже скоро закінчується. Clinique взагалі не сподобалась.

    З декоративної косметики- користуюсь тушшю YSL, тональним кремом Clarins і пудрою Chanel.
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я теж маю туш YSL, але вона більш на вихід, дуже вже театральні вії від неї.
     
Статус теми:
Закрита.