Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26,0%
  2. незаслужено низька

    48,5%
  3. а що це?

    25,5%
  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Та так і живуть - в кого мама в Італії, в кого тато в Москві, в кого чоловік добре заробляє, хто рахунок впевнений в банку має, і ще багато різних варіантів.
    Ну і крім того, все-таки не завжди коли людина каже, що в неї з\п 1000 грн це означає, що це все, що отримує на роботі.
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2010
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    згадалось...
    чоловік будучи студентом вже працював, зайшли з другом до однієї сімї (знайомих друга) де старший чоловік держ службовець, в файному особняку, на файному мерсі щойно повернувся з будівлі (дачу зводять) розмовляли, на питання а скільки ж ви хлопці заробляєте здивувався-ого!а мене зарплати 2500 грн. Смішно
    Студенти без квартир, машин і "татусів" виявляється (за словами того чоловіка) заробляли більше, але ж де береться хата,машина,дача і т.д. Глибоких роздумів не починаю, просто дивно коли люди дико реагують на нормальну зарплату. От такий анегдот
     
  3. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    О...це 100%! То 1000 грн то тільки оклад + доплата за стаж + доплата за ступінь (кандидата, доктора і т.д.) + доплата за інтенсивність + 13 зарплата + всякі там премії + премії до професійних свят!
     
  4. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    А я от не вважаю що в нас в країні невідповідність зарплат. В нас швидче невідповідність вимог людей відповідно до їх рівня знань. Так, несперечаюсь дуже багато є робіт з з/п 1000-2000 грн, але як не дивно на такі роботи дуже легко влаштуватися і обов"язки там досить середні. Але в нас є купа закордрнних фірм які платять хороші гроші, але і умови відбору відповідні. В Україні є і представництва Deloitte, Soft Serve, Procter&Gamble - це ті місця де працюють мої знайомі. Вони задоволені і раді, але щоб туди потрапити не достатньо відсидіти 5 років на вищій освіти, отримати диплом і з мудрим виглядом "магістра" іти шукати роботу. Там навіть на дипломи не дивляться а суто на вміння і знання. Докажеш що ти кращий з кращих - будеш мати зарплату не 2000 грн, а 5000 у.є. Ну але щоб бути кращим з кращих треба добре мозок тренувати. Тому я переконана що хто шукає той знаходить. Просто треба мати бажання і щось для того робити.
    Щодо вищої освіти теж маю думку. Що вона до одного місця, незалежно протирав ти штани чи щось вчив. Значення має лише досвід в конкретній галузі і знання в ній. Я от маю диплом магістра з прикладної лінгвістики. Теж свято вірила що якщо щось вчити то це щось дасть. Так, вчити треба, але навіщо для цього ходити в університет? Є купа курсів/тренінгів/програм які дають набагато більше ніж той вуз. Тобто я вважабю що в нас значення освіти переоцінене в рази. Може десь в іншій країні не так, а в нас вона таки до одного місця. Мені особисто, хоча я завжди була однією з кращих студенток в групі, знання дані в університеті абсолютно не згодились. На 3 роботах я розуміла що мені треба звсім не те і переучувалась по потребам. А от що мені дійсно дало неоціненні знання і досвід так це стдентські організації такі як BEST i AIESEC - за рік перебування там я отримала корисних і практичних знань більше ніж за 5 років університету :) Тому не розумію ажіотаж навколо корочки дипломної, що кожна пор"Єдна людина має мати вищу освіту... А толку?
     
  5. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Та ніхто нічого не списує... Просто якщо людина на руки отримує 800 грн, то у ЖЕКу витрата 1300грн. Офіційна зарплата буде десь біля 1000. Різниця між 1300 і 800 - це податки на зарплату і з зарплати. Думаю, конкретні цифри наші бухгалтери зможуть підказати. Отак от :girl_crazy:
     
  6. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Минулого тижня на власні очі бачила як жителі будинку, що поруч мого, прийшли в ЛКП, написали заяву на прибиральницю, що недобросовісно прибирала. Їм вернули гроші (не знаю як рахували лише прибирання сходової клітки) за половину січня. Думаю ті гроші заберуть з її зарплати.
    Щодо заграниці, моя подруга зараз доглядає дітей в Америці, так ось, вона отримує зарплату, що складає 70% зарплати її господині. Але та господиня пояснила, що діти виростуть, і скоро вже не треба буде няні, а досвід роботи і час за який вона побудує кар'єру їй ніхто не поверне. А якщо рахувати що їжу їй купує та господиня і живе вона у них то получається що господиня дає їй всю свою зарплату. Не забувайте тільки, що няня і за 10 років буде мати ті самі гроші (з урахуванням інфляції звісно) а хороший спец що на початку має менше за няню за 10 років зможе найняти 10 таких.
    Порівнювати рівень зарплат, співставляти з роботою яку ми виконуємо і не торкатися економічного рівня нашої країни практично неможливо.
     
  7. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    хіба що у нас або інших совкових країнах.
     
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    З того всього хіба дві матеріальні допомоги на оздоровлення та на вирішення соц.побут. питань нормальні, в межах з/п., але їх дають раз на рік:girl_sad: Бо доплата за ранг держслужбовця - 20 грн :girl_smile::girl_smile::girl_smile: а вислуга йде після 5 років :girl_smile::girl_smile::girl_smile:
    Кандидати, доктори, держслужбовці - головне джерело їх нетрудових доходів "подяки" :girl_smile::girl_smile::girl_smile:
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    є ще такий момент,комусь і 2000 грн. добре,для когось 20000грн.дуже не вистачає. З ростом доходу ростуть і потреби і то нормально, а якщо хтось плачеться що на 2000 не можливо прожити то мабуть варто переглянути те,що ти робиш і як. Мудрі слова казав мій викладач " ВИЩА ОСВІТА НЕ ВСІМ ДАНА",( то до того, що освіта то не панацея, бо часто обираючи професію не тими чинниками керуються. а все чому? бо Сковороди не читали:)) хоч скільки хоч освіт, як ТОГО (знання,розуміння,прагенення,таланту і т.д.) не має то його не має, та й не можуть всі керувати:) а заробляти вірю може кожен:)
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    в мене була та ж історія, зодним великим АЛЕ - зарплата була 450 дол. (це в 2006 р.) - і ніхто не зголосився, бо треба було не працювати, а пахати ...Так що люди в нас цікаві ...
     
  11. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Сижу вишиваю і роздумую над цією темою

    а перегляньте заради цікавості пропозицію робочої сили (виставлені в неті резюме)
    переконанана, що вас щиро здивує рівень бажаних зарплат
    бо він низький, дуже низький
    дуже рідко трапляються хоча б ринкові зарплати :sad:

    самі демпінгуємо
    а потім дружно стараємося розрулити те, що самі заварили :girl_haha:
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    один мій знайомий каже, що коли при прийомі на роботу проводить співбесіди і на питання "Яку б зарплатню хотіли отримувати за таку роботу?" отримує у відповідність занизькі вимоги - не приймає на роботу навіть хорошого спеціаліста:)
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Ви не уявляєте, як я хочу пахати (а не сидіти тут, вибачте, нікого не хочу образити), але мені постійно попадаються роботи, де платять непогані ніби гроші, і халява повна))
    Зараз переходжу на ті самі гроші, але де треба пахати як віл. Але яке потім вкінці дня моральне задоволення:)

    ---------- Додано в 14:03 ---------- Попередній допис був написаний в 14:00 ----------

    Так, переважно це 1200-1500 грн! Тиждень тому переглядала.:girl_sad:
     
  15. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Це питання кожної окремої особистості.
    Хтось не буде працювати за 1000грн і вкалувати, як навіжений, просто пересидить вдома цей період і дочекається вигіднішої пропозиції, а хтось буде працювати і сумлінно виконувати всі доручення з перспективою на карєрний ріст.
    Якщо ти хочеш працювати, заробляти гроші...то будеш за будь-які гроші це робити і старання ці будуть оцінені, як не відповідним гонораром то своїм кваліфікаційним ростом, що дасть можливість в подальшому використати його в іншій більшоплачуваній фірмі. Але кого, що цікавить...:girl_in_dreams: Наші люди не думаю наперід... ВСІМ ПОТРІБНО ВСЕ Й ОДРАЗУ...
    Мене вразила історія на перших сторінках, про те, як друзі відмовлялися від "готовенького" робочого місця, через низьку оплату праці - їм краще вдома валятися...:girl_sad:

    Про які Ви допломи говорите, люди? Наявність його може в якихось установах збільшує шанс отримати роботу але лише збільшить можливість, а не гарантію робочого місця (і то напевно це вже рідкість і лише в держ.), але в основному роботодавцям потрібні знання, навики, практичний досвід, ваша харизматичність та кмітливість.
     
  16. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    бо не навчені люди правильно витрачати. Таким скільки не дай, всеодно буде мало. Заробить потом і кровю ті копійки і тут же піде спустить на розваги або шмотки з Південного, де націнка часто сягає 100-200% Така людина не стане забезпеченою, поки в голові щось не поміняється.
    В свій час думаю кожен пройшов через копійчану роботу. Добра вона тільки тим, що потім є з чим порівняти :) Оце й усе. Чи погоджуватись на таку роботу - для себе зробила висновок - ні. Така робота можлива як старт (тимчасова). А далі - якщо вже працювати - то заробляти, знати за що працюєш!
    На копійчаній роботі втрачається найважливіше - час! "Прожигаєте жизнь", не маючи у результаті ні перспектив, ні грошей ні задоволення.
    Якщо у Вас вузька спеціалізація і не вдається найти пристойної платні - треба навчитися дивитися на світ ширше, відкинути амбіції і спробувати себе в тій сфері, яка подобається. Можливо хоббі стане джерелом прибутку і професією?
    Поставте себе на місце керівника, "зачем платіть больше", якщо стоїть черга бажаючих працювати за копійки? З другого боку, не кожен по натурі є лідером, комусь легше на дядю працювати, але тоді треба вимагати достойну платню.
    Цю ситуацію якнайкраще описує Том Пітерс "Талант. Развивайте его, продавайте его, будьте им". Раджу усім.
     
  17. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Ага, особливо коли ти наймит в приватного підприємця. І дуже рідко яка фірма (юридична особа) дає усі ці надбавки і премії. Цим обмежується коло держ.службовців та науково-педагогічних працівників
     
  18. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Нещодавно, робили набір персоналу. Я видруковувала всі резюме, що прийшли нам на пошту. Більшість з/п 1500-2000...Сумно, адже на такі гроші важко вижити з нашими цінами але претенденти на ваканцію поступаються своїми принципами та потребами заради роботи. Роботодавець "на коні" і ми винні, і система.:girl_sad:
    Результат - взяли на роботу тих, хто вимагав вищу з/п.
     
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    у мене з/п середня, можна так сказати, не ахті як мене влаштовує, але після декрету - нормально, крім того досвід колосальний! Я вважаю це інвестиціями у майбутнє - іноземна фірма, інші стандарти, інші вимоги, зовсім інший рівень знань....коротше, є ще чому вчитись і вчитись...У всьому. Тому в цьому плані набуті знання приємно вражають - я за 3 міс. відкрила для себе широко очі на багато речей -вважала, що в цьому добре розбираюсь, а тут такі перспективи! Тому готова працювати і паралельно вчитись новому. нехай навіть за середню з/п. З ТАКИМИ знаннями, думаю, в майбутньому легко знайду щось нове, а може й тут надовго залишусь...Хоча й цю роботу я швидко знайшла :girl_smile:. Час покаже. Як каже Сяня - яке то колосальне задоволення, коли ти і пашеш, але ще й насолоду від того отримуєш!. Часу на ДП мало, хіба в обід трішки, то я сьогонді цілий день халявлю, бо є причини:girl_cool:
     
  20. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівнь нашої зарплати

    Ага, такий факт дуже характерний для наших людей чомусь. І це до речі дуже зле. На деяких фірмах працюють психологи які при прийомі на роботу детально спілкуються з людиною, і враховують не лише знання в галузі а і "знання своєї ціни". Тобто людина може бути дуже мудра, але нездатна адекватно оцінити себе, і тоді таку людину не беруть на роботу, бо це вплине в подальшому на розвиток інших навичок не менш цінних ніж просто зання. Залякані в нас якісь люди чи що...