Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26,0%
  2. незаслужено низька

    48,5%
  3. а що це?

    25,5%
  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    І клієнти не в гуморі бувають, і будь-які інші люди, не всі про те можуть мати офіціний лікарняний через тиждень, піти відпустити дітей з останніх уроків і т.д.
    Я це веду не до того, що бути вчителем легко, а до того, що працює там той кому зручно так працювати, хто любить цю роботу, це те саме як тема про переваги та недоліки державної роботи чи у приватній фірмі-якщо хтось сидить на певній роботі, значить має на то причини, інакше шукає іншу. а жалітись та прибіднятись-то наша національна риса.
    як тут вже говорилось то двірник також має біля 1000 грн, але всі туди не біжать, а штурмують посади за ті ж гроші в медицині, податковій, міліції чи різних управліннях державних явно не з метою працювати на зарплату, а з метою отримати "тему" щоб з неї щось капало .
     
  2. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Цікава тема. З власного досвіду як роботодавець можу сказати, що дуже мало наспраді є людей, які хочуть працювати, віддаватися своїй роботі, нести відповідальність, затримуватися після роботи, якщо треба - навіть за високу зарплату. Переважна більшість людей ліниві, їх влаштовує загальний стан речей, вони не хочуть шукати нову роботу, не хочуть досягати якихось супер результатів, будувати кар'єру.
    Але є потужна меншість, яка прагне більшого ніж всі, досягає успіхів, вкалує зранку до ночі і відповідно заробляє.
    Ну не вірю я, що людина все життя прагне, розвивається, колотить к різні двері, а їй не відчиняють. Не буває такого!
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Їм то зручно можливо, але постійно чути кому зле жити - це вчителям. Всі про них говорять, всі жаліють. Ті ж політики. В кожного в програмі є щось для вчителів. А для інших??
    От наприклад яскравий приклад моя вчителька колись тепер працює держслужбовцем. Тоді стогнала. а тепер жаліє, що пішла. Бо сидить від ранку до вечора, на дитину часу нема і зарплата зараз не дуже і велика.
     
  4. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Не розумію, як можна виправдовувати ганебно низьку зарплату вчителя чи лікаря.
    Це ганьба державі, де по грошах вчительку з двірничкою зрівняли.

    ---------- Додано в 15:16 ---------- Попередній допис був написаний в 15:12 ----------

    hrystusja,а чого ви так обурюєтеся, що про вчителів
    Ви вважаєте, що люди. котрі вчать ваших дітей не гідні мати зарплатню, на котру можна по людськи жити, а не виживати?
     
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Ганьба, але держава-це кожен з нас, і кожен народ має ту владу на яку заслуговує, і коли майже всім бардак зручний іробити зміни ніхто з себе починати не хоче, то ніхто нам не допоможе.
     
  6. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    В державній роботі є свої як негативи, так і позитиви. В державній структурі тобі завжди вчасно платять зарплату (незважаючи на те що вона і не дуже висока), не так просто людину звільнити, всі лікарняні оплачують, без проблем можна відпроситися. А якщо державне підприємство, ще є госпрозрахунковим (тобто зарплату платить фірма, а не з державної казни) тоді взагалі супер, що заробив то і маєш. Я працюю в такій установі, так коли не було кризи, було багато замовлень то ми заробляли досить хороші гроші, зараз звичайно замовлень мало, але це зв'язано з тим що ті об'єкти якими ми заємаємося фінансуються державою. Погоджуюся з тим, що зарплати наших вчитилів і лікарів дуже низькі, тому і не можуть люди працювати самовіддано на таких умовах. Мало того, що зарплати смішні просто, так ще й за то щоб попасти в якийсь медичний заклад (навіть державний) треба заплатити досить пристойну суму, як я то почула була в мягко кажучи шоковому стані.
     
  7. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    в кожного з нас якісь свої здібності, таланти, не всі мають "комерційну жилку", здібності до мов, до викладання, не всі творчі натури, а працювати треба і в державних структурах, просто чомусь не відповідає зарплата рівню кваліфікації.
    В тому й проблема що працюй каторжно, або просиджуй штани на державній роботі, а зп всерівно низька. А змінити роботу може й можна, але треба любити її. Мені перед декретом теж хотілося вже кращого в роботі, була на курсах оцінювачів, але з теперішньою кризою все заглохло і в оцінці. Мій чоловік теж регулярно на курсах, щось вчиться-вчиться, а а до зп набавляють аж по 20 або 50 грн, це навіть не відчутно, бо ціни зростають і швидше і більше.
     
  8. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Щось мене мені згадалась в світлі теми така фраза: "хто може - працює, хто не може - вчить".
    П.С. Ну ніц не вдієш, така вже держава в нас, що з/п на держ службах такі низькі... Але як не дивно на кожен товар свій покупець. Якщо чесно знаю 8 людей які працють на держ роботі (вчителі переважно і вихвателі), всі до одного жаліються що грошей мало але жоден не рухне пальем в сторону кращої зарплати. Навіть коли даєш ссилку на вакансію і кажеш "пиши резюме". Всі одразу по кущах :) Цікаво однако закономірність :)
     
  9. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати


    взагалі-то йдеться не про класичний 8-годинний робочий день, а про довшу зміну, якщо я правильно розумію. а щодо обідів, то навряд чи працівників годують стравами з меню ресторану. тож не треба так акцентувати. хоча певна економія є.
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Я не думаю, що в нас хто хоче - той заробляє. Що аж так все просто. І не думаю, що один з найвищих рівнів безробіття в нашій області тому, що люди не хочуть працювати. Нема де. Мій чоловік тому доказ - в нас "завтрами" годували, підприємства так і не починали працювати. А з інших регіонів та країн - навіть добирання літаком оплачували так хотіли на роботу взяти.
    Я моніторила сайти з вакансіями. Кілька робітничих вакансій на Львів і пару на продажників. А, ще програмістів купу на Софтсерв треба. Куди діватись решта студентам, спеціалістам, чиє підприємство закрилось? Бо таки не кожен може відкрити своє підприємство, не кожному це дано. До мене постійно знайомі звертаються по роботу, бо працюю на великому підприємстві. А, що зробиш якщо і в нас скорочення(.
    Тому якщо хтось зараз має роботу - краще за неї триматись. Раніше так, стало мені нудно чи виросла з посади - поговорила про іншу посаду чи змінила роботу. Зараз не найкращий для того момент і роботодавці про це знають також.
    Але до слова, знаю випадок де людина десятками змінила робіт і нова її робота при кризі - з дуже пристойною оплатою. Але тут справа в тім, що людина вміє не працювати, а себе ПРОДАВАТИ. Такий талант теж буває:)

    Щодо Південного. Я його бачу раз в півроку. І намагаюсь взагалі не бачити цього лахміття, неадекватних цін і не чути смороду від замінника. Якось це місце дуже не привабливе мені і я йому вдячна, бо економлю на одязі (в магазинах вибір не дуже широкий).) Купую по потребі, а не по бажанню. Фактично завдяки обмеженому вибору без поїздок деінде маю змогу швидше закрити кредит по машині.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2010
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Я вважаю що і вчитель і інші працівники державної сфери мають вищу освіту і однаково сил затрачають часом на роботі. Хтось витримує "різних" дітей, а хтось облучається комп"ютером і його праця є не менш важливою ніж праця вчителя, просто не є так видною, та не йде страйкувати і зарплата його аж ніяк не висока. Проте часто мова йде лише про вчителів. Хоча знаю точно аж ніяк їм не є зле і йти б кудись вони б і не думали)))
    А щодо того чому так люди хочуть працювати на державних роботах, то думає це якісь гарантії, че право на те щоб захворіти і отримати лікарняні, право на декрет і на твому місці не буде сидіти нова особа через тиждень після оголошення новини, хоча згідна з меншою зарплатнею)))
     
  12. gillian

    gillian New Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Власне сьогодні мала розмову на цю ж тему. І сказала майже ці ж слова.
    Зазвичай жодної ініціативи і зацікавленості.
    Чому? Все одно ж будуємо своє життя!

    ---------- Додано в 15:09 ---------- Попередній допис був написаний в 14:56 ----------

    • Працювати у держустанові може бути престижно.
    • Орієнтація на хабарі, а не заробіток.
    • Відсутність відповідальності.
    • Не треба пнутися зі шкіри.
    • Можна пити чай 12 разів на день.
    • Багато часу для спілкування.
    • Пільги від держави.
    • Сподівання на заслужену пенсію.

    Те, що на думку спало. Доповніть.
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Ви вважаєте,що людина,яка провчила не одне покоління наших громадян не заслуговує на більше???? а ті зошити до 3 ночі,а планування, ой,шо я говоритиму...
    - не факт,у мене вдома два мужчини годувальники держслужбовці,один досі без зарплати,а одному дали одну-третю (хвала виборам)
     
  14. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Женічко,ви щось не правильно зрозуміли мій допис.
    Я ж до того і вела,що скільки треба пропрацювати і мати навантаження,щоб отримати ці гроші.(знаю,що це таке)
     
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Правильно, якщо людина проявляє ініціативу, то повинна бути віддача в матеріальному плані. А коли проявляєш-проявляєш, а тобі гола ставка , то краще ініціативу проявляти в своїх особистих справах, а не на благо дяді чи тьоті. Рідко коли є працедавець з яким не підтверджується приказка "Ініціатива наказуєма".
     
  16. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    попадання в 10. :) Особливо сильний останній пункт (принаймі з розмов моїх знайомих, що працюють в держустановах) про пенсію. Для мене то взагалі :eek: дивно! Як молоді люди (ті, що йдуть на держроботу) в теперешній час можуть відмовляти собі сьогодні, щоб на старості років мати "круту" пенсію??? А де гарантія що вона токою буде через 20 рр ? І чи взагалі буде? Вже весь світ говорить про те, що інститут державного пенсійного забезпечення скоро "помре".
     
  17. Housewife

    Housewife New Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Буду заперечувати :)
    1. Вимушена погодитися.
    2. Хабарі отримують зазвичай високопосадовці, яких на управління всього 10 відсотків кадрового складу. Решта- прості спеціалісти першої і другої категррії з окладом від 740 до 860 грн.
    Тай не у всіх дерслужбовців робота настільки необхідна простому населенню, щоб аж хабаря тулити..
    3.Нічого подібного. Якраз відповідальність колосальна, бо як не виконаєш свою роботу, то з твого начальника спитє вищий начальник, з нього ще вищий, ...а з нього мер міста.
    Отже хто винен - виконавець, тобто ТИ.
    А за свою привину ти розпалучаєшся тією ж мізерною зарплатою. Себто знімають з тебе премію ( що становить 50 відсотків твого окладу), а часом і догану отримуєш за невиконання..
    4.Див. попередній пункт.
    5.Не факт. Як і на всякій роботі можуть бути хвилини нічоготнероблення, але це швидше виняток, ніж правило..
    6.Які? (самій цікаво)
    7. Пенсія зазвичай не відрізняється від середньостатистичної ( окрім пенсій тих же високопосадовців). Тай держані службовці вже давно знають, що закон про песію незабаром відійде в минуле, тому знову ж вимушена не погодитися..

    Не буду заперечувати, що в роботі держслужбовців є ряд переваг, проте цими перевагами (соцпакет, вчасна виплата зарплат) користуються й безліч інших працівників, які не мають жодного відношення до державної сфери.
     
  18. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    то чому ж ідуть працювати в держустанови?? якщо "все так погано"? не розумію...
     
  19. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Так можна сказати про будь-яку роботу...але тим не менше йдуть працювати...а що краще??? вдома сидіти...??? у кожній роботі є свої плюси та мінуси...інколи тих мінусів набагато-набагато більше ніж плюсів, але страх залишитися без роботи в такий кризовий час закриває на це очі...
     
  20. Housewife

    Housewife New Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    ото ж бо.
    Нічого поганого не бачу в тому, щоб ПРАЦЮВАТИ.
    Негативні сторони можна знайти в будь-якій роботі.
    Значить позитивних все-таки більше.