Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26,0%
  2. незаслужено низька

    48,5%
  3. а що це?

    25,5%
  1. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    ні! однозначно! краще працювати! Просто тут дискусія велася в руслі незадоволення зарплатою в держустановах. Для себе зробила висновок: малий дохід (! не зарплата) - мала відповідальність, високий дохід - висока відповідальність. ХОЧА задоволення від роботи можна знайти і на одній, іна другій. Головне, знайти себе!
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    А реально дискусія про невідповність оплати праці до об"єму іякості праці:)
     
  3. Housewife

    Housewife New Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Справді, однією з яскравих перваг держслужбовця є саме його статус :)
    Сидиш собі в гарному кабінетику, відписуєш різні папірчики, вдягаєшся в хороший діловий костюмчик.
    Одним словом, робота справді не є грандіозно напруженою ( хоча, знову ж таки- у всьому є свої нюанси) і максимально практичною саме для жінки :).
    Звісно, що це трохи краще ніж працювати на ринку чи в магазині - де що фізичне, що психологічне напруження за межами реальності.
    Саме тому люди й обирають трохи меншу зарпалтню взамін на трохи комфортніші умови праці.
    От і все.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2010
  4. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    шеф моєї знайомої так відверто в очі працівникам і каже: зарплата для працівників - це не мотивація )) На його думку мотивація якась інша, а яка - не знаю? За його словами виходить, що дадуть тобі вищу зарплату, а ти за місяць-два захочеш ще більше, а от на підвищення якості праці це зовсім не вплине. При тому тримає людей на мінімалці. От мені б хотілося його спитати: невже людина з такою зарплатою може мати ще якісь добрі почуття і толерантність до фірми? Видається, що швидше людина назло буде менше і гірше працювати, раз вищої винагороди так і не дочекається.:girl_cool:
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    а знаєте, що найсмішніше - так і роблять! Замість того щоб послати такого начальника і роботу, або застрайкувати. То значить він правий, бо як би один раз всі знялися і пішли з тої роботи, то він би більше таку зарплату не ставив і десятому б заказав.
     
  6. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Що значить "тримає"! Якби їх то не влаштовувало, то вони б не працювали!
    правильно каже. зарплата дійсно не є мотивацією. то є стимул. А мотивація це щось нематеріальне.
     
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Що є, то є. Я як тільки прийшла на свою теперішню роботу, вся така ініціативна, мені що не підсунуть - все бігом зроблю, підсунули кілометрові таблиці, які до мене рахували калькулятором - привела до ладу, повводила формули - чисте тобі задоволення, те, що рахували два тижні, тепер за годину робиться... І що доброго? Тепер до повного щастя крім своєї роботи роблю частину роботи одного з начальників, причому за будь-яку дрібницю ще й дістаю від нього ж по голові (сам ніяк кінці з кінцями не міг звести, сивів над тим звітом, а тут героєм став). І говорили ж навчені гірким досвідом тітки, щоб сиділа тихо і не рипалась, не послухала! Тепер мудріша.
    До речі, на моїй державній роботі халяви менше, ніж на багатьох приватних (бачу по своїй знайомій), а жіноча праця оцінюється гірше, ніж чоловіча. Єдина перевага - хоч якась стабільність і соціальні гарантії, до того мала можливість працювати на двох приватних фірмах - там взагалі себе рабом почувала, бувало, що відверто знущались (а може мені так на роботодавців "щастило").
     
  8. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    На моїй колишній роботі зарплату не виплачують ще з серпня місяця, люди мають мізерні зарплати, я вже не говорю про робочих, які і в холоді працюють і в бруді, бо така в них специфіка. Чому ж не вийти під нашу міську раду, не страйкувати? Але ні, всім так подобається! Чому люди працюють задарма, в них є також сім'ї, а вони навіть тої тисячі додому не приносять... і всі терплять, всім добре. Закордоном, вже б давно люди вийшли на вулицю, і принаймні все містечко б знало, як до людей відносяться. А в нас люди дуже терпеливі.
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Я таки не розумію, який такий статус, при маленьких зарплатах....що тут пристижного?
    І знаю море держустанов, де 20 років не зроблений ремонт, холодно, води теплої немає...які такі престижні умови?
    Тим не менше чула від багатьох людей як то круто працювати держслужбовцем...:girl_in_dreams: Для мене це загадка...
    Якщо начальник немає стимулу, його працівники його теж не можуть мати...ну хіба що в перші місяці роботи...
    Тому в хорошого роботодавця хороші працівники, а в поганого погані.
    Хороший ледарів не тримає, і регулярно піднімає заробітню плану, а поганому байдуже, ти не хочеш працювати за копійки, на твоє місце прийде іншій, а як буде працювати той інший немає значення, аби не піднімати зарплату.
     
  10. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Знаєте, деколи вибір і не такий вже й великий. Особливо у нас у Львові.
    В кожного свої причини чому він там лишається, та зрештою всі не залишаються, багато хто йде.
    може й правильно, але суті це не міняє. Немає стимулу - то й мотивація не спрацює. ))

    До того всього хотіла би додати, що в моїй карєрі два рази була ситуація, коли я пішла до керівництва і сказала, що вважаю, що заслуговую на більшу зарплату. Аргументувала це. І отримала підвищення ))) Так що справді, багато у наших руках. Але це, мабуть, можна робити тоді, коли ти впевнений в своїй правоті на 100% ну або бути готовим, що тобі відмовлять чи попросять піти.
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    цілком з вами згідна,в мене ті самі думки в голові.
    на держслужбах комфортно тільки тим,хто має високу посаду,інші "пєшки", які пашуть як коники, виконують всю роботу,а трофеї дістаються виключно начальникам.
    а зайдіть в будь-яку держустанову - жахливі умови, холод, туалет - нов коментс, та там тільки чай пити,бо можна закоцюбнути :)
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    нє вєрю - кидайте тапками

    ключове слово "деколи"


    таки-так, і перша - лінь
     
  13. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    2 - є негативний досвід попередніх робіт, ще гірших.
    3 - хочеться досидіти до декрету
    4 - порожньо в газеті Ваш магазин...
    продовжувати?
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати



    Якщо ближче до теми, то моя праця в інших регіонах цінується дорожче. При саме такому рівні. Це звісно про щось та й говорить.
    А в Києві, то різниця була у два і більше разів свого часу. Це не ймовірно, тоді мене навіть прийняли на таку роботу. Правда я втекла до Львова на свою меншу зарплату.) Бо - скучила.

    Держслужбовці...деяких тішить їх влада над іншими. Амбіції - теж мотивація.
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    ні, бо оцього достатньо:
    :xaxa:
     
  16. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    а я знала, що ви на це звернете найбільшу увагу )))

    До речі, одна моя знайома ну дуже хоче змінити роботу. Була вже на багатьох співбесідах. І хоч непоганий спеціаліст – їй відмовляють. І прямо кажуть - ви ще недовго одружені, скоро втечете в декрет. От вона і досиджує.
    Для мене це теж факт стосовно моєї роботи.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    2 - значить досвід показує, що кожна наступна - краща :girl_crazy:
    3 - імел прокоментувала
    4 - див. попередній допис "нє вєрю" - треба пошукати (не тільки в газеті)

    мені теж так казали, і ... брали на роботу,
    бо якщо ви профі, то і за два місяці ви їм заробите купу грошей
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Мене на всіх співбесідах питали про декрет)) Хоча тоді я навіть одружена не була. Але прямо з-за того не відмовляли.
    А навіщо? Я тиждень тому дивилась портали роботи, де кадрові подають вакансії. А Ваш магазин - та, тре почитати. там завжди багато казок) Приємно читати :) і неприємно ходити по лохотронах потім. Це те саме, що оголошення про дешеву оренду квартир в них.
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Боро, мені здається,що з Києвом не дуже влучний приклад, там життя дорожче,там все дорожче,відповідно рівень зарплат вижчий у всіх, і у держслужбовців,і у приватних фірмах.
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати