Кров з носа

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Tinela, 16 Травень 2012.

  1. Tinela

    Tinela Active Member

    Сьогодні зранку стикнулась з проблемою, зранку потекла кров з носа без ніяких причин! Що це таке? Я приймаю 3 тижні жирозжигателі, майже їсти нехочу дуже малопорівняно з тим як було раніше можливо причина у цьому?
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Кров з носа

    Скоріш за все, це через брак вітамінів. Спробуйте приймати Аскорутин або якийсь хороший вітамінний комплекс. Харчування теж має бути достатньо поживним, щоб не розвинулось слабкості стінок судин.
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Кров з носа

    Проблема у тому, що судини стали менш еластичними і пружними. Таблетки, що Ви приймаєте швидш за все не "жирозжигатєлі", а просто по принципу робототи такого типу засобів зневоднюють організм.
    Жир можна спалювати лише навантаженнями на нього, бомбардуванням його вітамінами, гарним настроєм з позитивними емоціями.
    Шкода, але чудо таблетки тут не допоможуть

    Якщо йде кров з носа то варто почати приймати... авокадо, а з простіших то допоможуть навіть звичайні яблука, але сушені і запарені з медом.
    Для боротьби з жиром варто також включити в свій раціон ананаси.
    А салатики з капустою і без майонезу не просто потішать шлунок, але й принесуть результати для дзеркала.
     
  4. LanaUa

    LanaUa New Member

    Все це роблю не помагає, мучусь від частої крові з носа, аналізи в нормі , я в відчаї...
     
  5. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    У ЛОРа були? Які саме аналізи здавали?
     
  6. LanaUa

    LanaUa New Member

    Так звичайно, у кількох. Заг з формулою, біохімію, куагулограму, узд різні, сечу, кал, вчора ще на алергію здала....
     
  7. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Спробуйте до гематолога з тими всіма аналізами. Можливо, справа у порушенні функції тромбоцитів.