Кров з носа

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 10 Липень 2012.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, хтось може з таким стикався чи може щось порадити...моєму малому 7 років, десь протягом вже майже року в нього періодично підтікає кров з носа ( не лиє але декілька капель витікає), може навіть по два рази в день, потім тиждень-місяць все нормально і знову починає. Намагалася засікти при яких обставинах...може піти як від перенавантаження, бігу, так і просто коли сидить бавиться чи на уроці в школі або після закапування чи як палець в носа запхає.
    Я думаю, що це можуть кровити аденоїди, які ми як на мене вже залікували гомеопатично. Здавали аналіз на згортання, загальний аналіз крові - все нормально, ходили по лікарях, що не дало ніякого результату чи може просто лікарі попадалися некомпетентні. Зараз пємо горошинки гомеопатичні також, які призначила гомеопад для припинення таких випадків, але як стає краще і перестаємо, то за деякий час все починається знову. Дуже переживаю чого б це так але вже не знаю куда податися.
     
  2. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Кров з носа

    У моєї меньшої (6 років)теж час від часу тече кров з носа,але деколи і не пару капель ,а тече поки не зупинити холодом.Теж ходила до лора,казав що у неї судинки під верхом дуже,вже їх і запікали,але через деякий час знову тече.Пила деякий час аскуратин....теж переживаю через це.
     
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Кров з носа

    тай ми завжди холодом зупиняємо і запікали і теж казали про судинки - ну але ж до того ж все нормально було...чи то може часті насмарки через аденоїди таке спричинили. Не знаю! Чоловік каже десь іти, щось робити а я себе заспокоюю, що так буває, але ж не знаю напевне.

    ---------- Додано в 20:26 ---------- Попередній допис був написаний в 20:24 ----------

    минулого тижня були в селі, він там зовсім на місці не сидить тай сонце, то три дні підряд пускалася, приїхали в пятницю і нормально, а сьогодні знов то саме
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Кров з носа

    Носова кровотеча - то моя болюча тема...була :)
    Якщо аналізи крові в нормі, то нема чого хвилюватись. В мене з носа кров йшла скільки себе пам"ятаю і до років 16-17. Обходили свого часу купу лікарів, здавали всі можливі аналізи. Діагноз - судину зверху, і вони час від часу лопали. Припікали теж, але то ще гірше, ніж нічого не робити (так казав інший ЛОР). Минулося само по собі.
    І ще додам, що кров йшла незалежно, чи холодно, чи жарко. були навантаження, чи ні. Я бувало просиналась вночі від того, що йшла кров. І в зимі в -20 теж йшла носом кров. Мусите те перетерпіти, з часом все внормується
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Кров з носа

    В старшого сина був такий період. Не знаю, з чим пов"язано, але раз в пару днів могло бути. Бувало і щодня. Минулось. ( зараз йому 13 )...Думаю. якщо аналіз крові в нормі, то це не страшно. Свекруха розповідала, що в неї все дитинство теж кров з носу текла.
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Кров з носа

    В нас те саме якийсь час було часто, але тепер якось вночі вже не тече...чи зимою чи літом

    та будемо надіятися
     
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Кров з носа

    А моя по аналізі крові має анемію,гемоглобін 106, може кров зноса бути причиною?Які ще аналізи варто здати?
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Кров з носа

    Абсолютно аналогічно було і в мене. Та й тепер буває. І вже в малого два рази було.
    Катастрофи може і не бути але можуть бути і наслідки, оскільки таке ще спричиняє алергія.
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Кров з носа

    нас в першу чергу відправили здати кров на згортання крові.
     
  10. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Кров з носа

    і ми мали таку проблему, почалося після того як потрапили в лікарню і крапались 5 днів. кров текла кілька разів в тиждень і не трошки, лікар говорила після крапальниць таке буває. оскільки потім ми ще крапались, то вже і не питала чому так. консультувалась в лора, говорив слабенькі стінки судинок, укріплювати вітамінами і берегтись від подразнень. з нашими частими алергіями і набряканням слизової носа важко вберегти судинки від подразнень, тому вже й увагу не звертала. малий спокійно реагував, спокійно пересидів поки тече, витер носика і далі бавитись чи спати. зараз, через 4роки (нам вже 7), таке буває дуууже рідко, вже й забули.
     
  11. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Кров з носа

    анемія-то скоріше наслідок від періодичної втрати крові.
    В нас теж така проблема в старшої доні, в іншій гілці про це писала. Аналізи в нормі, гемоглобін впав (взимку був 127, а зараз - 107)
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В малого вперше тиждень тому пішла кров носом. Я думала, що може палець запхав і подряпав. Та сьогодні знов пішла. Навантажень ніяких не було. Просто їхав в автокріслі. З чого почати обстеження? До якого спеціаліста звернутись? В його рідного дядька, чоловікового брата проблеми з судинками все життя. Це може передаватись генетично?
    Два місяці тому проходили медогляд перед садком. Лор відхилень не знайшов, аналізи в нормі.
     
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    В мене що в малої, що в малого, це звичне явище. Від чого це залежить і чому, я досі не знаю. Восновному вночі або зранку як тільки встають. Лікар припустив, що судинки дуже близько і легко травмуються от я і не роблю собі нічого з того.
    --- дописи об"єднано, 13 Серпень 2016 ---
    як бачите, темку я створила 4 роки тому, до тепер так буває час від часу. В малої почалось десь з 2 років.
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    От і я так думаю, але хочу показати малого лікарю. Це до лора треба, правда ж? Чи є якийсь спеціаліст по судинках?
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    І ото я знову в цій своїй темці...Малому 12 минуло, кровотечі минулись, зате в малої вони набули нового характеру...наприклад, цієї ночі кров просто лила з носа, при тому, що лежала вона на спині, а кров все текла і я не встигала її витирати, хв.4 точно. Зранку мусіла їй голову вимити, бо волосся червоне було. Завтра йдемо до лора. В неї вже якось давно не було, а за останні два тижні чуть не через день чуть виступає, а два рази було отак сильно.
     
  16. octavia

    octavia Well-Known Member

    А хіба можна лежати під час кровотеч ? Нам лор рекомендував сісти нахилити голову до грудей , ватні тампони з перекисом в носі .
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Та не можна, але, коли дитина сонна, я з просоння...я щось не уявляла як маю на сидячи ловити ту кров. Це з одної ніздрі постійно.
     
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене в дитинстві теж часто йшла кров з носа. Особливо,як хворіла,то при кожному пчиху могла йти. Лікарка тоді казала, що судинки в мене в носі напевно дуже чи тоненькі, чи близько одна до одної. Потім і в дорослому віці теж деколи бувало. Від спеки, чи навпаки від холоду, чи як сильна сухість в носі. Зараз дуже-дуже рідко, але може бути. Тому беру ватний тампон,змочений в перекесі і пхаю в ніздрю (теж тільки з одної ніздрі йде кров),
     
  19. LanaUa

    LanaUa New Member

    Що вам допомогло порадьте?
    --- дописи об"єднано, 8 Березень 2018 ---
    Що вам допомогло, у кого були дайте телефон? Дякую
     
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    Хоч не до мене було запитання, проте в дитинстві теж на таке страждала. Переросла.