Куди піти з малечею

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ksani, 8 Листопад 2007.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Akina Біля порохової вежі
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Цей теж знаю, не цікавий Владу :)
     
  3. Online

    Online Well-Known Member

    Якщо ви там ще не були, то в парку культури ззаду "скандинавії" є дерев'яний майданчик. Його фішка в гірці з металевим тонелем. Дітиськам дуже подобається по черзі поперед себе спускати камінчики, які з гуркотом котяться вниз. Спеціально їхати через півміста напевно не варто, але якщо недалеко, то зайдіть. Ще мій малий любив в такому віці гірку-слоника біля цирку (там якраз закінчили реконструкцію), майданчик на Скиданій-Остряниці біля 20 школи, там такі закручені біганки-лазанки є цікаві, майданчик біля Інтерсіті на Сихові. Ну, але це нам було по маршруту, спеціально не їхали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Гггг, ми теж. В подвір'ї авалону біля класичної гімназії яскравий нестандартний майданчик.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ми знайшли той майданчик, коли малий почав засинати в дорозі в непідходящий час.
    звернули і розрухались)
    багато присутніх власне складали враження "гостів", особливо по вигуках "Дивись, тут ще таке є")
    ну але може були також ті, хто хоче купити квартиру чи вже почав ту процедуру, то таке)
    місцеві, думаю теж є:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    То ви Добру Оселю маєте на увазі?
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    може не зовсім в тему..... у Стрийському парку біля кінотеатру Львів поставили новий майданчик від моршинської. Зовсім нетрадиційний. Головне тепер, щоб він протримався якийсь час.....бо не так давно хтось зрізав троси на дит.качельках поруч.
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Інформативно Інформативно x 4
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Хто ходив на нову програму Смугастий рейс в цирк? Як враження?
     
  9. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Де можна піти на суші, щоб 1,5 річній дитині було чим зайнятися?)))
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В Папашон в Вікторії Гарденс:girl_smile:Там є загороджена зона для таких малюків, поруч столики, бачила, що там люди замовляли суші і спостерігали за дітьми.
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    [​IMG][​IMG]
    хто живе недалеко, можна провести цікаво час дитині, а мамі зайнятись своїми справами.
    [​IMG][​IMG]
    --- дописи об"єднано, 4 Жовтень 2017 ---
    [​IMG][​IMG]
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А де це? точніше можете сказати?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Авалон гарден, на початку Любінської біля стадіону сільмаш.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не знаю, де спитати. Якщо в Ляльковому Театрі пише, що вистава для діток 3+, то 2-річку та злосна тьотя не пустить?
     
  15. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Пустить. Міша наш ходив з малою 2, 3. Просто оплачуєш за всіх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ми були сьогодні на "По щучому велінню"), ну але мої вже старші.

    Тьотя пустить, чого ж не пустить, лиш там прийдеться оплачувати, навіть якщо дитині окреме місце не потрібне.
    І слід мати на увазі, що трохи в залі прохолодно, ми спочатку речі занесли в гардероб, але на антракті я пішла забрала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Підкажіть будь ласка хто в курсі - у філармонії з якого віку дітям треба окремий квиток брати? (я тут надумла, певно, Влада на виставу про Миколая зводити...) а додзвонитися до них не можу щоб запитати :sad:
     
  18. Сянька

    Сянька Well-Known Member

    Чи визнали щось про вік? Я теж хочу з малою 5 років піти і не знаю чи потрібно окремий квиток

    Надіслано від мого E2312, використовуючи Tapatalk
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Поки ні :sad: не вдається до них ніяк додзвонитися... Ми наразі взяли квитки з розрахунку по одному на дорослого + дитину (4 і 5 років), а там побачимо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Сянька

    Сянька Well-Known Member

    Додзонилася, щойно, якщо буде на колінах, то окремого квитка не потрібно, і вже взяла квитки)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1