Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
 1. SerP

  SerP Загублений

  Підкажіть де у Львові найбільший вибір дитячих візків (магазин, ринок)
   
 2. Дана

  Дана Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Південній базар
   
 3. Ольга

  Ольга Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  http://ymka.com.ua/
   
 4. Zoryanazirka

  Zoryanazirka Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  А у мене візок про який я мріяла !!! правда люльки ми вже не купували - http://www.stokkeusa.com/xplorypop.html
   
 5. Ольга

  Ольга Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  О! то де Ви його знайшли?
  у Києві?
   
 6. Ума

  Ума Super Moderator

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Зоряно, задоволені такою покупкою?

  і якщо, не секрет, то у скільки обійшлась Вам ця мрія?  мій чоловік обирав візок - обирав як для себе - тому купив фірми бебеконфорт - карт лайф. НЕ КУПУЙТЕ такого візка!!! то така бандура некерована! я не розумію, як мамочки повинні ним поверати. Та в Метро візком легше керувати, ніж моїм дитячим...
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Zoryanazirka

  Zoryanazirka Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Хех, я тепер візок в одній руці зношу по сходам - бац і готово. А ше в мене є Quinny ото тядка штука, ще й тяжко так розкласти.. А той я розкладений в одну руку взяла і знесла. Кайф. Ну і ще перехожі всі звертають увагу - візок дійсно неординарний.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Полковник

  Полковник миється в бані

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Угу, 10,5 кг!!!
   
 9. Zoryanazirka

  Zoryanazirka Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Мій бобус вже 9 важить :)
   
 10. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Ну це так, це для нас основне - показатися. Один з основних критеріїв у виборі візочка(Zoryanazirka, не гнівайтесь, нів`якому разі не маю особисто Вас на увазі). Мав я в свій час одного колєґу, дома вони з жінкою на матрасах спали, ліжка не було за що купити, але ж їздив на Мерседесі, ну як жеж без понтів?! Довго ще "совок" в народу сидіти буде...

  А як часом нема деколи можливості автом на закупи поїхати, чи дружина взагалі за кермом не їздить, а дома хліба катма... До візочка крім пляшечки молока, банана і двох памперсів ще щось влізе хіба?;)

  Мене тут вже два рази напрягали, візки до Львова передавав. Звичайно, не дешеві хтіли. Ходив, питався і за ту Хплорі... Казали продавці: "Та, Ок, дизайн, але ми вже й замовляти більше певно не будемо, ніхто дуже й не бере - ціна космічна, купівельний кошик невеликий...":no:

  Особисто я за таку ціну вже краще б якусь старшу машину купив би, лише для дитини, персональна бібікалка для Попсуймайстра...:)

  Пи. Си.: а чоловік шановної Уми напевно "попав"... Нездалий візок купив, а тут ще й коліжанка оно яку машинерію має...;)

  Ще раз наголошую, що нікого з шановних дописувачів форуму на увазі не мав, і нікого не хтів образити...:)
   
 11. Ума

  Ума Super Moderator

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  він ще не попав, але дуже може, якщо, не дай бог, привезе такий візок, як у Зорянки :):):)

  у нас історія з возиком дуже проста. Поїхали ми обирати візок. Чоловік прочитав, що той Карт - це спеціальна розробка для татусів - реклама там така - типу чоловічий інстинкт і тп. І він вперся (сказала б рогом, але він без рогів :)) і тільки такий візок хоче. У візок входило: шассі (хто то так назвав раму?), люлька, сидячий візок і карсіт для дітей від 6-ти місяців і сумка для різного барахла. Збирається той візок миттєво, але керувати ним дуже незручно! Квінні значно легше керувати. Мені, щоб повернути, якщо я їду назад, то треба таких зусиль докласти... що я приходжу до висновку, що таки дійсно той візок тільки для татусів.

  проходить трохи часу, я ще вагітна, як чоловік каже, я після народження поїду у відрядження до штатів може я б купив інший візок??? щоб ти теж могла гуляти... отут він може попасти! Я заборонила, най вже буде той карт. Але найприкріше те, що повний комплект тої Xplory коштує на 250 дол. дорожче, ніж ми купили :sad: А в комплекті там значно більше входить і візок мені більше подобається, тим що легкий в керуванні (я в Угорщині пробувала), дитина сидить високо, ну і дизайн, звісна річ :):):) Жінки є жінки :)
   
 12. Капітан

  Капітан Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Пригадую, як ми купували візок для малої... Прийшли у магазин - стоїть ряд візків, штук 30. Жінка зразу побігла вибирати найгарніший - червоненький, з симпатичними прибамбасами, я звертав увагу на ходову, якість гуми, наявність амортизаторів... Виникла проблема - найбільш практичні не підходили по кольору моїй дружині. Доходило до того, що вона викочувала з ряду візок і крутилася з ним біля дзеркала :D
  ...через три дня збулося - ми придбали візок! Після цього пішли знову на Південний і купили відповідний комплект одягу для дружини. Мотивація проста - "...мені з ним по вулиці ходити, а не тобі! Що про мене інші мами подумають?!!..."
  З візком на літній період часу таких проблем не виникало - купили просто такий, що можна буде легко складати й переносити в одній руці. Звикнувши до материнства, моя кохана стала практичнішою кобітою :)
   
 13. Оля

  Оля Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Люди, що то за ціни в Україні? :eek: Я за 120 дол в свій час в "Тойзарасі" купила візок з карсітом. Була тоді мода на сині в білий горошок. І малий мій виїздив і ще й іншій дитині подарували. А ті ще іншим. :) Візок був якісний, компактно складався. Служив нам в хаті і на дворі колискою. Де ми його зі собою тільки не таскали! Та й тепер бачу у нас всюди не такі дорогі візки, як ви тут згадуєте. А чому так?
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Оля, це в багатьох речах так. Деколи мотаюся до Львова і завжди цінам дивуюся.:eek: Ніхто нічого не виробляє, всі лише купують і перепродують. Як каже мій товариш, образно звичайно: "Бариги Південного спродалися, і поїхали купувати на Краківський. І навпаки. Так і роблять одне одному виручку." Багато речей, включаючи деякі продукти, тут, в західній Німеччині дешевші. Так то ж Європа! Я вже деколи думаю, може тому, що люди безпонтові, ніхто не буде переплачувати за річ лише тому, що це мега-круто?! ;)

  Я вже згадував вище, що візки до Львова передавав. То людям виплатилося оплатити ще й пересилку немалого візка мені по пошті(в eBay купував) і передачу його на Україну автобусом. І дякували ще, казали що подібні фірмові візки у Львові на непогану суму дорожчі. А ще звик родині побутову хімію звідси возити - як їду, то все до авта порошки чи зубні пасти кидаю. Мало того, що ціни деколи дешевші за львівські, то і якість краща: "Аріель" німецький і український, кажуть, то дві великі різниці..:)

  А за нерухомість взагалі окрема розмова. Я от подумую, а чи не продати мені квартиру у Львові і купити за ті гроші практично рівноцінну в Німеції?!:) ;)
   
  • Подобається Подобається x 2
 15. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Особисто я довго не парився, купив малому такий візок:

  http://bilder.pro-kids-babyware.de/30084-8%20ROADSTERJEEP%20TOFFEE.JPG

  по знижці, 60?, новий, в "real". Ітак всього лише на пару місяців хватило, тепер він вже на ровері вишиває, ще, правда, без педалів... :clapping: А візок треба буде випрати, і до Львова при нагоді забрати...
   
 16. Ljolik

  Ljolik Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Звичайно що вартість дитячого візочка залежить від товщини гаманця батьків, але по великому рахунку на варто брата дорогих візків - це задоволення на рік. Кажу і з свого досвіду, і з досвіду знайомих з якими разом з дітьми гуляю.
  На зиму потрібний візок з великими колесами, а літом і полегший ожна.Все рівно через рік хочеться легкого прогулянкового візка , бо і в транспорт, і в машину легше запхати, та й дитина не дуже хоче в візку сидіти, а ту бандуру кожен раз тягай щоб дитина півгодини за всю прогулянку посиділа. Принаймні знайома яка мала Quinny (за її відгуками досить зручний візок) все рівно купувала потім прогулянковий легенький. А інша сусідка купивши дорогий візок, так з ним і тягались, бо чоловік сказав що іншого вже не купить, і такз першим "влетіли".
  Краще вже ті гроші потім витратити на нормальні якісні іграшки, харчування і т.п.
   
 17. oleksijt

  oleksijt New Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  А в мене купувала жіночка, яка живе в Фінляндії (приїхала до Києва в відпустку до мами). Купила на немаленьку суму і повезла додому. Товари були Квіні і Бреві. Казала, що в них це суттєво дорожче. :no:

  Парадокс
   
 18. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  ми купили не дуже дорогий - "П"єр Карден" з люлькою для немовлят і 3-ма положеннями спинки (дежаче, напівлежаче і сидяче). Який цей візок в експлуатації - ще не знаю, вибирали, щоб колеса були великі (вони ще й надувні - трохи переживаю, чи вони часом не спустяться потім), візок не дуже важкий і зручно складався - щоб в машину можна запхати (мамину, у нас ще своєї нема :) ). Є ще дощовик в комплекті і ще якісь там прибамбасики на зиму для утеплення. Дорогої не хотіла чисто з практичної точки зору - по відгуках знайомих теж чула, що потім варто купити легкий літній візок-парасольку
   
 19. Ольга

  Ольга Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  по собі я зробила висновок, що жінці весь час хочеться цяцьки нової!
  був один візок, дещо став непрактичним, відразу ж виникла ідея купувати новий, бо то конче треба!
  Для багатьох дітей після 1 року возика взагалі не потрібно...
   
 20. Zoryanazirka

  Zoryanazirka Well-Known Member

  Відповідь: Покупка дитячого візка

  Про нову цяцьку правда :)
   
Статус теми:
Закрита.