Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Каляски і ліжечка для немовлят

    щодо візка- хай дружина випробує на маневреність і легкість, бо гуляти буде переважно вона. А таскати після пологів по сходах 12,5 кг +вага малечі - важкувато.
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Каляски і ліжечка для немовлят

    Це правда, нехай дружина випробує візочок. Походіть на дитячих площадках, там напевно гуляють із схожими візками, попитайте мамусь чи зручно і, основне, чи він якісний. У нас родичка свій польський візочок викинула до року часу, весь розлетівся. І ще, якщо є можливість я б купувала окремо люльку і сидячий візочок. Але це моя особиста думка.
     
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Каляски і ліжечка для немовлят

    Будь-який візок має свої переваги і мінуси. Ми 3 роки тому купили б/у ТАКО (польський), мала від"їздила 1,5 роки, тепер ще й 2-е відкатається (тільки тормоз "гавкнув"). Колеса з камерою - зимою просто супер, їде як танк , дуже легко і не помічаючи перешкод (візочки з малими колесами постійно буксують). Весною-літом можуть пробиватись, в принципі теж не проблема, якщо поруч є ті майстерні де автомобільні колеса заклеюють. Ще дуже зручно якщо ручка перекидається.
    Десь після року як правило є потреба в легкому прогулянковому візку (хоча не для всіх звичайно, потім по дитині побачите, є так що після 1,5 року в візку вже не хочуть сидіти). Тому як на мене і не варто брати дуже дорогих візків - може і другий треба буде купувати.
     
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    А ми знову розклали свій бебекар. Я не можу натішитися. Ми гуляємо тепер втрьох і страрший у свої 2,5 возить меншого. По снігу їздити одне задоволення, нічого не буксує.А вчора в дощ вигулювались, самі прийшли мокрі, а малий у візку навіть без дощовика не промок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Каляски і ліжечка для немовлят

    99.9% гарантії, що доведеться купувати другий маленький і легенький візочок через рік, а то і швидше (залежить ще і від пори року, зимою в такому не погуляєш, а от з весни починаючи пригодиться). Не викидайте гроші на "навороти". Якщо живете не на першому поверсі або без ліфта, то вивезти надвір великий візок і дитину одній мамі може бути непідсилу. Може бути потреба поставити візок на балкон, то деякі з них заширокі і не пролазять в балконні двері.
    Я своїм "зима-літо" користувалася 9 місяців. ( :) до речі він в мене зараз без діла пилюкою припадає :))
    Як на мене, то 1500грн. за візочок - це задорого.
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Каляски і ліжечка для немовлят

    Хочу запитати, чи бувають ліжечка, в яких опускаються обидві бічні стінки? (І знизу є шуфляди). Чи потрібні колеса і чи є потреба гойдати малюка?
     
  7. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Каляски і ліжечка для немовлят

    Не бачила таких.

    Зручніше пересувати ліжечко, щоб під ним поприбирати, не псується паркет. Для гойдання колеса не пристосовані, так що дитині все одно.

    Малюкам переважно подобається :) Але більше на руках.
     
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Може і є, мені самій цікаво!

    А в Антошці бувають перед Новорічні знижки? Ми з чоловіком плануємо потихеньку скуплятися, витрат і так багато, може хоть на чомусь потрібному будуть знижки!
     
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    А в нас такий:
    [​IMG]

    На безлад в квартирі не звертайте увагу. Коляску фоткали коли я в роддомі лежала :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Файний возик! Я теж хочу трьохколісний!
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    А чим вони кращі?
    І скільки коштує (не дуже дорогий) нормальний візок?
     
  12. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Я переваг не знаю, мені просто дуже подобається!

    Додано через 3 хвилини
    Такий як у Vanilia зараз коштує приблизно 1300, він дуже гарно виглядає в прогулочному варіанті!
    А тобі які подобаються?
     
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    в нього класна маневренність, не треба піднімати (тут відіграють роль рухомі колеса), і він достатньо компактний, амортизація чудова, має хороший зимовий кожушок для прогулянкового варіанта.
    Ми його брали не заради 3 коліс :)

    Тоді ми за нього заплатили 1500 (це вже зі знижкою). Зараз, напевно,дешевше коштує
     
  14. olalar

    olalar Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Привіт всім! Для нас теж актуальна тема вибору надійного візка, бо мали неприємний досвід з покупкою возика для старшої дитини. Це був болгарський легкий і гарний візок, але розламався коли малому не було ще і року. Тепер до цього вибору підійшли більш серйозно, наразі зупинились на Інглезіні Зіппі, може хтось має такий, підкажіть як він у використанні? Дякуємо
     
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Мені купили Інглезіну поки я лежала в пологовому (я замовила в Антошці зовсім інакшу, але до того часу їх просто зняли з виробництва). Погуляли ми в ній три дні, а потім віддали назад в магазин. Мої враження. Колеса надто маленькі, не їде навіть по траві, не те що по каміннях, а зимою то взагалі катастрофа, ручки надто короткі, важко виїжджати на бордюри, крім того під час ходіння постійно стукаєтесь ногами об колеса, колеса не фіксуються, тому в ліфт заїхати неможливо. Як на менне, то за співвідношенням ціна-якість цей візок повна бека. Ми доплатили ще 200 гривень і купили бебекар, возимо вже другу дитину, а візок ще не одну витримає. Якщо Вам підходить інглезіна, то краще зверніть увагу на чіковські, вдвічі дешевші, нормальні якісні візочки.
     
  16. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    О, які візочки колись були!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Я сьогодні як гуляла з малим теж бачила раритет! В мене червоний візочок і той червоний, точно такий як в моєї мами був, виробницьво ГДР, але виглядає новенький!!! Я аж оглядалася
     
  18. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Я бачила в Антошці від Емалунги візок під старовину зроблений! А ті старі візочки були нідійні, не такі як ті сучасні! А "Мальвіна", такі сині і червоні візочки, о то були часи, хто колись трьохколісні міг собі уявити!:)
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    я теж бачила, але то був не такий. справжній раритетний
     
  20. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Покупка дитячого візка

    Не скромне питання скільки коштуе це чудо дизайну :) ?
    Не для себе для рідної сестрички питаюсь !
     
Статус теми:
Закрита.