Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем mamba, 26 Серпень 2010.

  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дівчата, тканини хтось замовляв? Порадьте де є великий вибір та помірні ціни
     
  2. New look

    New look Well-Known Member

    Якщо в інтернеті, можу дати ссилку на СП. Але ще залежить які тканини?
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    тканини поняття дуже широке)призначення) склад) текстиль контакт має великий вибір
     
  4. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА цікавить 3-нитка з цікавим прінтом
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    з принтом буде від 200 грн. в фб. інстаграмі. продавців багато і ціни теж різні. набиваєте в пошук трикотажні тканини.. насправді їх дуже багато останнім часом. і з одеси. і з польщі. і з китаю і звідки їх тільки не возять
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА можливо у когось купували - поділіться, будь ласка, контактами в пп
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2019 ---
    @New look поділіться, будь ласка
    Цікавить футер тринитка
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    сайт осинка- пепсіколка дописувачка. продає тканини. але я переважно однотон беру.. двохнитку в неї брала. але вона мені якась дуже тонка була..
    ще був інтернет магазин тканин зиг-заг. там брала давно. років три тому. якість була краща. ще в кідстафі пошукайте.
    останнім часом мені нра- текстиль контакт) оптимально ціна-якість мінус потрачений час на пошук
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я ще тут брала тканини. але не футер..
    https://www.facebook.com/profile.ph...39946773262.1073741830.100017317744713&type=3 не брала. але прикольні принти
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2019
    • Подобається Подобається x 1
  9. Arika

    Arika Well-Known Member

    Потребую поради: хочу повернути річ з Нексту, на відривному купоні там де пише код товару, потрібно якийсь код записати чи просто поставити галочку навпроти товару що повертаю? В посилку кладу річ, той відривний листок і все? За скільки часу приблизно повертають гроші?
     
  10. Parrot

    Parrot New Member

    Мені сказали, що якщо кур'єра викликати, то
    Я ставила галочку.
    Так, просто річ і листок в середину посилки.
    Мені за десять днів повернули гроші.
    Я Містом відправляла і там мені порадили на майбутнє, що якщо кур'єра викликати, то взагалі безкоштовне повернення.
     
  11. Arika

    Arika Well-Known Member

    Тобто як безкоштовне? Ви за виклик курєра чи за посилку назад платили?
     
  12. Parrot

    Parrot New Member

    Я з відділення відправляла. Чотири светри. Вийшло 50 грн. Дівчина, що приймала порадила, що повертати можна викликавши кур'єра і це буде безкоштовно
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Хтось замовляв щось в Reserved? Цікавить що в них з доставкою? написано кур"єром безкоштовно, али чи доставлять не у Львів щось не дуже зрозуміло. То при курєру треба перевіряти посилку і в разі чогось віддавати назад?
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата. а поясніть темній. що це за інтернет-маг рекламується внизу сторінки- Newchic? Китай? шо так дешево..
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Хочу доні дещо купити на аліекспрес і при натисканні на кнопку купити, отримую повідомдення. Що з цим робити?
     

    Вкладення:

  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    спробуйте перелогінитися в програмці і ще раз здійснити покупку. Таке враження що ви десь прописали код новачка, але він недійсний, бо покупки вже у вас були.
     
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Руда Лисиця так власне, то вперше хочу купити, ще нічого з алі не купувала. Вийшла і Зайшла. Нічого не змінилось.
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Basyanya бонус новачка - то здається 2 уо але дає купити тільки 1 товар. Мусите видалити все з кошика і лишити тільки один товар. Його спочатку оплатити зі знижкою , а потім решту купуєте по звичній ціні. Бо у Іас багато товару в кошику і тому таке повідомлення
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    а коли тиснете ОК - то що відбувається?
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @algo мій товар коштує 0.04 злотих + 2.07 злотих доставка, кожне)))
    Але зараз спробую, візьму дорожче щось.
    @Руда Лисиця нічого, закривається повідомлення.