Купуємо продукти

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kaff, 26 Лютий 2008.

  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Теж тривалий час замовляли Українські джерела, як жили у Львові, задоволені. Коли переїхали у Винники, стикнулись з проблемою, що Укр джерела доставляють воду сюди раз на тиждень, по четвергах. Відповідно як не встиг замовити заздалегідь, чекаєш ще тиждень. Пробували Аляску, вони доставляють два рази на тиждень. Але знову ж таки, якщо у Львові є опція замовити доставку на певну годину (напр., ранок або вечір), то у Винниках вони привозять в р-ні обіду, причому навіть приблизно не можуть зорієнтувати, коли саме. Тому зараз набираємо воду з автомата, але це зовсім не те по смаку(
    Якщо хтось знає якісь варіанти доставки води у Винники, щоб не раз в тиждень і не чекати пів дня, буду вдячна
     
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, хтось бачив у продажі бельгійські вафлі без додатків?
    Десь мені попадались на очі в пакеті (як нарізний батон...)
    Але не згадаю, де...
     
  3. Online

    Online Well-Known Member

    В Метро є, гляньте на сайті чи такі як треба
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Мабуть трохи не в ту тему, але відповіднішої не знайшла. Дівчата, хто був на Галицькому базарі на днях? Чи працює там варенична майстерня?
     
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А хіба базари працюють? Ніби ж закривали всі ринки..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Я щось пропустила це. Раніше, ще перед Паскою, бачила, що працювали.
     
  7. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    у понеділок проходила повз нього, то брама закрита
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Вже відкрили всі продовольчі ринки
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Підкажіть де у Львові є гуртівні, щоб продавали курячі крильця і лапки морожені пластами.
     
  10. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gajka я знаю гуртівня мяса від Галицької свіжини. Це в районі данила апостола, де на водійська права здають. Крильця точно є, а лапки пластами не помічала. Хіба в них уточніть.
    якість мяса і ціни там хороші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    У них на сайті куряча четвертинка 57,90грн свіжа. Ми брали морожені по 35 з копійками, тільки мені туди зараз не виходить поїхати, тому шукаю альтернативу.
     
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, шукаю вершки, як на фото, вони мені збиваються найкраще, вже дві банки Селянських пішли у смітник, а взавтра у малої ДН. Можливо, на Сихові знаєте точки? Там, де я беру завжди, немає :sad:
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @HappyViki таких не бачила ,але беру завжди польські і вони збиваться прекрасно і не проблема їх знайти, навіть в супепмаркетах.
     

    Вкладення:

    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @NataliaFed, мені такі чомусь не збилися, я купувала раніше на Шуварі, я вже не розумію, що з тими вершками не так...
     
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Добре охолодіть їх перед збиванням і при можливості, миску, в якій будете збивати поставте в морозилку на кілька хвилин перед тим.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @jylanda, я так і роблю, навіть вінчики і ті охолоджую.
     
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Попитайте в магазинчиках «Твій сир», в них мають бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Чи траплялось комусь купувати листкове тісто вже одразу тоненько розкатане, як буває у відеорецептах?
    Те "товсте", що я купувала, потребує додаткового розкачування, і то обережно, бо як часом притиснеш занадто, то і "слоїстість" пропадає :girl_cray:.
    Я в курсі, що то не найздоровіший варіант їжі, але часом хочеться.
    Відео для ілюстрації



    Видно, що в першому випадку (де роблять "квіточки" з оливками і сосисками) воно тонесеньке, а там, де шашлички - товстіше. (В нас мені траплялись взагалі товщиною з палець, тому при "розмотуванні" з кулона, навіть дотримуючись всіх застережень, "надривається")
     
  19. Kryhla

    Kryhla Member

    Хтось знає, яка ціна полуниці на Шуварі? Вже час купувати на заморозку? У нас на районі була по 65 грн.
     
  20. ElinaRozova

    ElinaRozova New Member

    Можливо спробуйте з приготувати з тіста філо або з готового тіста для наполеону ТМ "Віденські булочки".