Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

  1. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Але не всі ходять регулярно. Реально людей 3-5 в нас зазвичай було відсутніх
    --- дописи об"єднано, 6 Вересень 2016 ---
    І Оля Схап (якщо вона ще працює)-бомбезний викладач.
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Хто питав про курси крою і шиття на Грінченка в будинку школяра.навчання розпочинається з 1 жовтня
    Громадське Об'єднання "Модниця" розпочинає новий набір на Курси крою та шиття! Ми навчимо Вас не боятися викрійок та легко конструювати одяг будь-якої складності. Поділимося усіма секретами класичних і новітніх технологій пошиття одягу. Знайдемо Ваш стиль і Ваші кольори. ГО "Модниця" - це клуб однодумців та друзів, це цікаві ідеї, натхнення та задоволення!
     
    Останнє редагування модератором: 24 Вересень 2016
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
    • Подобається Подобається x 1
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Зі свого досвіду можу сказати, що не порівняєш ніколи курси якщо сам не побував. Хоча б навіть на пробних заняттях, бо відгуки відгуками але кожен робить свій висновок.
    +Дуже багато залежить від викладача, є школи в яких до одного викладача по 3 курси наперед набрані і всі індивідуальні заняття, а від іншого втікають.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Вересень 2016
    Reason for edit: Відповідь на видалене
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    100%!!! А на рахунок курсів тестування ще й важливо, щоб була практатика з 1-2 заняття, як на софт серві........а не так як решту на кінці курсу, покажуть як калькулятор тестити, це просто смішно........а ціна така як в софт серві. Шкода мені людей, які на це попадаються і викидають гроші на вітер. Не грійте себе надією, що пройдете курси в якісь не понятній канторі, заплатите гроші і Вам залишуться якісь знання. Теорію всю можна в неті почитати і за це не потрібно гроші платити. Курси тестерів вартують тільки на Софт Серві і на Епамі....решту шкіл дають суху теорію, після якої всі випускники їхні йдуть знову ж в той же серв.....
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Дівчата, а хто ходив у *Професійну школу макіяжу Оксани Ілечко* як вам?
     
  6. Girla

    Girla New Member

    Хочу трішки інфи про диас на михновських добавити, не йдіть туди, по перше вчать дуже погано, одна дівчина навіть до суду подала і приходила з поліцією щоб повернули кошти, страшна антісанітарія тобто прибираьлниця два рази в тиждень приходить. Бережіть себе і свій час)
     
  7. Niki Giordani

    Niki Giordani New Member

    Можете спробувати підтягнути бізнес англійську за допомою карток для вивчення англійської мови. Дівчата на роботі кажуть, що дуже ефективно. Вони купували в English Student, там є близько 20 тем, якщо не помиляюсь.
     
    • Баян Баян x 1
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчата, а хтось зараз проходив курс по photoshop ?? Цікавить короткий курс або людина яка може втовкмачити основи і ще кілька нюансів.
    Про самостійні програми//уроки//ютуб знаю, мені таке не підходить.
    Порадьте щось з власного досвіду навчання, бо ті що в пошуку то і сама бачу, хочеться перевіреного щоб не витрачати час :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    Це точно! Дуже важливо знати хто викладає! Адже вчать тебе не "курси", а конкретна людина!
    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2016 ---
    Друзі сім'ї віддали свого сина до ШАГу. І в принципі, не жаліли. Але після закінчення толку вийшло мало з того навчання :girl_sad:
    Тепер пацана на курси записали, і з їхніх слів "з тих курсів і толку більше, і швидше, а головне ще й дешевше".... ! :clapping:
    От тепер, коли на курсах вчиться, жаліють, що витратили на ШАГ стільки грошей і часу:girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    А куди саме, не підкажете?
     
  11. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    Якісь курси в районі Цирку... Запитаю як називаються і відпишусь.
     
  12. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

  13. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    Я взнала, мені все на скайп написали, бо так не могла правильно записати:girl_blush2:
    То на пл. Кн. Святослава 5в, бічна від Ярослава Мудрого! Називаються OktenWeb UniversITy - там суто курси програмування!
    Хлопчина там пройшов безкоштовний двотижневий курс, все дуже сподобалось!
    Малий приходив кожен день додому після занять і розповідав мамі, як все пройшло! А по ночам не могли його спати вложити, бо він дуже старався якісь завдання зробити, щоб викладачу показати!:windie:
    А потім його записали на якийсь комплексний курс аж на 5 місяців Курси програмування у Львові OktenWeb UniversITy.
    Враховуючи, що хлопець вчиться в Політесі, та відівчився в ШАГу (чи шазі, не знай як правильно написати), каже, що розповідають купу всього, що чує взагалі вперше:facepalm:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    В ШАГу зараз трошки застаріло подають матеріал, +мало практики, дуже мало, то що стосується власне програмування і тп., там більше чомусь на теорію тиснуть.
    якщо попав до Сергія Ж., то можу повірити)) Чувак дуже круто викладає, багато з практики розказує, вміє дійсно зацікавити і взагалі позитивно проводить уроки.

    цікаво чи то окрема школа чи якась дочірня від Логосу? Бо бачу на фотках, що кілька викладачів з Логосу є. Причому хороших викладачів, надіюсь що вони відділились і зареєстрували свою школу.
    Бо Логос спаскудився, грошики там хіба зараз добре рахують :) А ІТ англійська їхня... викладач який робить помилки в елементарних реченнях, що вже говорити про тех. терміни і складніші часи.
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Підкажіть якісні курси по Інтернет-маркетингу (СММ, СЕО і т.д)
    Дякую :girl_smile:
     
  16. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    Так, у нього викладають Сергій та Ігор! :girl_yes:
    Схоже, Ви його знаєте?:)
    Там сказали, що ціни необдумано високі! Тому навіть не розглядали той варіант:girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Grizli

    Grizli Member

    Народ хто має гарного репетитора чи курси іспанської?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Може хтось чув про такі курси з англійської мови, щоб були щодня по 6-8 годин протягом року. Так звана інтенсивна підготовка до виїзду закордон чи здачі іспитів. Знаю, колись таке практикували і це приносило дуже хороші результати.
    Бужу вдячна за інформацію :)
     
  19. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    Знаю хорошого репетитора, що готує для виїзду закордон.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Наскільки я розумію, то просто безкоштовна презентація курсу, а сам курс платний - 7300 грн.
    Про QA School десь читала на ДП, але щось не можу знайти