Курси, навчання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем moderndress, 2 Жовтень 2011.

  1. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

    придивіться до Школи Bazilik Школа онлайн-маркетинга Bazilik , бачила про них гарні відгуки (але вони в Києві), і ще у Львові наступного тижня пройде одноденний семінар від I-marketing (погугліть)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Virner

    Virner Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, курси hr для початківців. Так, щоб більше практичних занять було.
     
  3. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Подскажите,есть ли где интересные и хорошие кулинарные курсы?
     
  4. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Часто бачу від "Кузні кадрів" рекламу їх курсу "Менеджмент персоналу". Початок наступного 7.02.2017. Сама туди не ходила
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ngel

    Ngel Member

    Може хтось в курсі, чи можна пройти курси за ІТ спеціальностями в центрі зайнятості. Якщо можна, чи там реально чогось навчитися?
     
  6. Virner

    Virner Well-Known Member

    Дякую, пошукаю.
    На би щось би таке без акценту на IT, бо тільки на таке натрапляю. Плануємо відправити 2-х працівниць на навчання, тому важливо, щоб тренерами були практики.
     
  7. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

     
  8. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Дівчата, потребую вашої поради. Потрібно мені навчитися користуватися "1с підприємство". Ніколи не мала справу ні з цим, ні з 1с бухгалтерією, ні з бухгалтерією взагалі. Взялася шукати якісь курси. Не знайшла. Я правильно зрозуміла - що 1с підприємство вивчається не окремо, а в межах 1с бухгалтерії? Якщо так, то чи дам я раду, якщо піду на 1с бухгалтерію?
     
  9. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Я не великий спец і можу помилятись. Однак на роботі доводилось працювати з "1С: підприємство" - за тиждень на місці навчили, оскільки в залежності від специфіки роботи ІТ і програмісти налаштовують програму під потреби компанії. Тож функції і особливості роботи будуть відрізнятись (логістика, продажі, управління, кадри....). "1С Бухгалтерія" - все ж для бухгалтерського обліку.
    Гугл каже "Різниця між програмою «1С: Бухгалтерія» і модулем «1С: Підприємство» полягає в наступному:
    «1С: Підприємство» – технологічна платформа, на якій можуть бути запущені різні програми, в тому числі «1С: Бухгалтерія».
    «1С: Бухгалтерія» – це одна з конфігурацій платформи «1С: Підприємство», яка не може бути запущена без платформи."
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Цікавить чи хтось навчався на курсах ЭШКО? Якщо так, то напишіть свої відгуки, будь-ласка.
     
  11. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

  12. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Дівчата, а мені підкажіть, може хто відвідував курси фотографів? В інтернеті їх багато, може хто порадить? Бажано в центрі. Хотілося б походити, розібратися, не просто на кнопку натискати і потім, напевно, ще курси по обробці фотографій. Хочу навчитися для себе(не для роботи) робити гарні сімейні фотографіі. Фотографую вже давно, люблю це, але на зовсім примітивному рівні. Розумію, що треба більше практики, але спочатку хочу, щоб мене зорієнтували на курсах, а потім вже сама.Сподобалась програма фотошколи Emotion на Стефаника. Хтось чув? Буду дуже вдячна за відгуки.
     
  13. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Настя і Юра прекрасні фотографи. Подруга ходила до них у фотошколу - задоволена.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Все залежить від того, що ви хочете від тих курсів і що ви вже вмієте. Якщо користуватись фотоапаратом - то читайте інструкцію, пробуйте експериментуйте. На курсах вам хіба підкажуть в яких комбінаціях при якому освітленні що краще використовувати, але користуватись фотоапаратом вчити не будуть. Ще, можливо, розкажуть про композицію, про правильність постановки ну таке всяке
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. jMoondance

    jMoondance Member

    Чесно я була на 12 кроків до майстерності. В мене була знижка 40% Заплатила 1400 грн, так коштували 2400 грн. От те що я заплатила то ще так можуть бути. АЛЕ 2400 ніколи в житі. Вони не вартують такої ціни! Чесно було тільки 2 практичні які мені сподобались. Решту зовсім слабо підготовлені, малоінформативні(( Лекції перші були ще цікаві, решта теж слабенько зовсім. Чим далі тим гірше. Навчитись як фотоапаратом користуватись показували. Але на деякі мої запитання я відповіді слабі почула. Може фотограф він хороший, але до викладача трохи не дотягує.
    Коли б я платила повну суму я б дуже жаліла.
    Чула що рекомендують ФОТОШКОЛА Chik! м. Львів Cover Page та Як фотографувати взимку. Кілька порад
    Я б вибирала щось із цього
     
  16. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Дуже дякую за вiдповiдь. Менi 2400 грн. дорого, але якщо б воно того було варто... Якщо це не таэмниця, а де можна знижку взяти? Чи то акцiя якась була?
     
  17. New look

    New look Well-Known Member

    Школа ім. Марадони знаю що класна, розповідали друзі, і сама хочу туди піти пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. jMoondance

    jMoondance Member

    підпишися в контакті на їхню сторінку і вони дуже часто викладають розіграші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Zoryapolka

    Zoryapolka New Member

    А я всеж таки наслухалась цих розмово про "АЙТІІ" і вирішила піти на курси програмування. Є 2 тижневий безкоштовний курс, для ознайомлення те що треба. Рівень викладачів школи, достатній аби навчити, але нажаль як виявилось не у всіх є практичний досвід. Що дуже дивно. http://lgs.lutsk.ua/ якщо шо...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

    дуже раджу фотошколу Lighthouse, по вул.Хімічній, 4 (між пр.Чорновола та вул.Замарстинівською). Багато інформації в них на сайті та в сторінках соцмереж. Пройшла курс "Базовий", то крім теорії є практичні зйомки, з професійними моделями. Зрештою, прочитайте про них відгуки, в них вчилися багато відомих львівських фотографів. Я досі захоплена, хоча не планую займатися фотозйомками професійно.
     
    • Подобається Подобається x 4