Курси веб-дизайну у Львові

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Wanderlust, 3 Серпень 2009.

  1. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    З радістю відвідула б таке після роботи, але щось нічого не можу знайти підходящого. Самій вчити влом, фотошоп і корел хіба знаю.
    Хіба ШАГ є, але там довго і відповідно дорого.
    Може ще яке навчання знаєте?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Wanderlust, ви щось надумали в цьому плані?
    Бо в мене сестра хоче йти також на курси комп. графіки. Сполчатку думала йти на напівстаціонар ШАГу (вона ще студентка, тому стаціонар їй не підходить), але там вчитись 2,5роки і виходить загалом близько 10000грн. за навчання. Нині в газеті побачила оголошення про курси - 1000грн. Чому така різниця виходить? В ШАГу грунтовніше вивчають чи яксть освіти краща?
     
  3. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    2 Олюська: знайомі, які вчилися в ШАГ - задоволені + диплом дають. але я вже трохи передумала. Потрібен хист до малювання і художнік смак, а в мене з тим погано(.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Та чому? Не обов'язково. Дизайн сайту дійсно повинна створювати людина зі смаком і художнім хистом, а Ви можете просто технічно втілювати те, що він намалює, в життя, чого і я хочу навчитись. Зараз також в пошуку курсів. Про ШАГ маю не дуже хороші відгуки їхніх же студентів. Взагалі, зробила для себе висновок, що найкраще платити за практичні заняття професіоналу в цьому. Але його ще треба знайти і переконати, щоб навчив Вас.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Людина може бути професіоналом, але може не підійти вам як викладач або людина.
    І потім він вас не навчить.. Навчитесь ви сам, практикою, а він хіба що може дещо підсказати.. не більше. ніякі курси не дадуть гарантії того що ви станете дизайнером.
    Можете і без курсів сидіти вдома лазити в програмці, є інет, купа сайтів з уроками та щось намагатись зробити. Більше буде толку, а головне практики :) бо коли сам до чогось доходиш, то 100% запам"ятовується ніж те що тобі сказали ти записав в зошит і забув.

    хоча на рахунок Шагу, я задумувалась.. але дорого блін.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    все залежить від вашого рівня знань, у львові тьма курсів для початківців, а от для вищого рівня нима.. чула про індивідуальні професійні курси у ШАГу, який складається з 12-ти занять, між іншим у них день відкритих дверей у цю неділю:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Якщо хочете вчитися у ШАГ, я би радила подумати ще раз, якщо ви на напівстаціонар. Знань не дадуть ніяких.. (за винятком окремих викладачів - дійсно професіоналів своєї справи). Більшість тих, хто там викладає дійсно добре знає свій предмет, але не вміє його пояснити - немає отого "педагогічного", так би мовити, досвіду.. (от був у нас там мужчина один - викладав у політесі паралельно, от як він вів пари... не до порівняння з деякими іншими викладачами..).
    Взагалі раджу туди іти вчитися тільки на стаціонар, якщо все ж напівстаціонар - будьте готовими до практично повного самостійного вивчення всіх дисциплін..
    Пишу з власного досвіду, і ще з досвіду кількох друзів, що вчилися там.
    п.с. Особисто я завершила навчання ще три роки назад. Може, там щось і змінилося.. Але є знайомий, що вчиться власне зараз.. З його слів - все так само..
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Дійсно є такі курси при ШАГу,якщо для себе цілком достатньо буде!!!
    А якщо профі то тільки на стаціонар!!!
     
  9. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    А я б сходила на відкриті двері, цікаво подивитись..
    На рахунок навчання :) наврядчі, скоро буде не до того.. але просто познайомитись з Шагом з середини, а не по словах було б цікаво..
     
  10. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Ось знайшла -
    Google.com.ua
     
    Останнє редагування модератором: 22 Жовтень 2010
    • Подобається Подобається x 1
  11. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Сестра все-таки надала перевагу курсам, пішла, здається, в Комплекс, заняття також проводять на Дорошенка. Каже, що викладає якийсь фотограф.
    А на рахунок професійних курсів, то є уроки професійного рівня в Конвенті. Там проводять заняття індивідуально. Якщо не помиляюсь, 50грн. за заняття
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Ой знаю.. ми хотіли щоб він нам весіля знімав, але він був зайнят, та порадив свого товариша. Ми ДУЖЕ задоволені знімками.
    А на рахунок курсів.. всеодно треба самому більше практиці приділяти час..
    Хоча той Василь здається.. коли питаєш відповідь дає.. не ігнорує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Дівчата а не простіше самостійно освоїти HTML, CSS трохи підчитати про Java Script і PHP. Зараз в інеті інфи по цих питаннях багато, тим більше все що треба читати теорію і практикувати одночасно, просто на мій погляд і виходячи з власного досвіду ефективнішим є вчитися самостійно, треба лише виділити час і бажання. Якщо добре пошукати можна навіть відео уроки знайти на ці теми...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    цікавлять добрі індивідуальні заняття... хтось щось може порадити? бо тема заглохла....:girl_sad:
     
  15. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Шукаю де можна повчитись "Іллюстратору" хочу векторну графіку спробувати. В "Шаг" дорого за такий курс 1200 грн, Знайшла дівчину що там викладає. Індивідуальні заняття в мене вдома по півтори години виходить 1000 грн на 14 занять. Ніби зручно, але може хтось знає де є ще трошки дешевше? Сама вчитись пробувала, але чито старію, чи натхнення нема :girl_crazy:
     
  16. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Annjutka вам просто треба знайти "коллег по интересу" , та ділитись з ними досвідом, уроками, ітд ітп, Можно пошукати в неті, або вживу в тій самій академії, або з друзів. "Заразітєсь" від них та самі безкоштовно вивчите. ;)
     
  17. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Наскільки я знаю там є навчання і вранці і ввечері, здається на 18.00
     
  18. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Взагалі не кожен професіонал здатен навчити, це теж мистецтво...
    Маю знайомих дуже хороших дизайнерів, але вони не вміють комусь пояснити як це робити - навіть якщо хочуть.
    Тому інколи варто йти вчитись до людини - яка може і не такий віртуоз, проте вміє передати свої знання іншим.
    А якщо ти вивчиш основи і матимеш велике бажання то вже далі рухатимешся в цьому напрямку сам.
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Так. "ШАГ" не рекомендую. Шарашкіна контора.
    Якщо хтось знає хороші курси або хорошого приватного вчителя, скиньте контакти в ПП, будь ласка.
     
  20. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Курси веб-дизайну у Львові

    Вчились там?! Чи так, хтось сказав, і я казатиму... Можна аргументи?