Кухонні мийки

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем галичанка, 6 Листопад 2008.

  1. LinaD

    LinaD Member


    Дякую за відгук. Але розтроїлась, що від горнятка надщербилась. А що тоді,як каструля мені вислизне і впаде, чи сковорідка. Вони мені на південному розповідали, що надщерблюються китайські і українські, а тими вони торгують довго і ніхто не жалівся. І колір вбирає...теж погано,бо на білій то буде аут. Я тоді не знаю,яку брати, бо Бланко на сайті найдешевшу найшла за 8 000 - мій чоловік такого не зрозуміє...купить нержавійку))))
     
  2. Lyubba

    Lyubba Member

    Кожна мийка має свої недоліки. Тут як не пильнуй, трохи поміняє відтінок дно. Це не плями. Помиєте Cif. В мене над мийкою у шафках немає важких каструль і сковорідок. То горнята падали з висоти метр. Вибираючи щось ви завжди йдете на якийсь компроміс. Не факт, що ті німецькі мийки будуть аж настільки кращі. Зате вона глибока, гарненька і мити щось в ній дуже комфортно. Але вибирати Вам :)
     
  3. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    В мене blanko кольору графіт, дуже нею задоволена, проста у догляді, достатньо вологою мікрофіброю протерти і не має ні слідів від води, ні розводів. До речі, часто на ці мийки бувають акції в "Епіцентрі".
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене Brennor, користуюсь 2-3 роки.
    Нещодавно відчула рукою невеличкий скол (навіть не помітила, бо на моїй темно-сірій мийці його не видно). Падало в мене в мийку багато всього, я навіть не знаю, від чого конкретно той скол утворився.
    В цілому мийкою дуже задоволена: вона дуже невибаглива в догляді (порівняно з нержавійкою в куми), виглядає чистою, навіть якщо це не зовсім так (що зручно при раптовому набігу гостей), і доступна по ціні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Я знову перед вибором мийки. Цього разу - між псевдокаменем і металевою. Останньою користуюсь завжди, а от тепер думаю над тим, щоб обрати "камінь".
    Кухня у нас буде світло-молочна, постформінг - "дуб".
    Однозначно, що кольором мийки в тон кухні я не попаду, але хочеться, щоб було гарно.
    З плюсів кам*яної для себе бачу її сучасність та акуратність. З практичної сторони, по розповідях продавців - металева краща. Не тріскає від гарячої каструлі, немає кольорових п*ятен, не тріскає, коли щось впаде, люба хімка підходить, щоб її помити. І ще плюсом є вибір змішувачів, любий кран хорошої фірми - гарний і підходить по кольору)
    А до псевдо - змішувач обтянутий плівкою, хоча, може, то не страшно?
    Чи справді той псевдокамінь такий "марудний" в догляді? Чи міф?
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в мене бежева Франке, кольорів не впитує, але добре відмити її можна тільки меламіновою губкою або пароочищувачем
    У попередній квартирі була сталева, то сполоснула-насухо витерла і краса.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене темна, то жодної з описаних Вами проблем немає, в догляді безпроблемна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    В мене слонової кості псевдокамінь, якщо не помиляюсь Франке, мені подобається візуально набагато більше ніж металева, але за рік користування колір реально змінився, потемніла, особливо в районі сифону. Минулого року чоловік відварював гриби восени і зливав прямо в мийку мити, залишились темні плями, я їх до Різдва не могла нічим відмити, пароочисник маю Керхер, ніц не помогло, думала приб‘ю чоловіка. Але з часом тих плям стало не видно, зараз немає вже. А кран в нас кольору латуні, дивиться ок, бо ті під камінь мені щось зовсім не подобались. Фасади на кухні дубові, світлі патиновані. І все ж таки з тими мінусами всіма, я б все одно більше металеву не купувала б.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, купили на Південному Бренор. Так тішилась. У експлуатації лиш місяць часу. Колір не вбирала. А сьогодні побачила, що вчора чоловік лишив кастрюлю у ній, а під нею світле коло залишилось. Не пам’ятає, щоб гарячу ставив. Не відмивається плином. Що то таке може бути. Невже від гарячого. І що тепер з нею робити? На вигляд - страх((((( а ще помітила купу царапин на ній. Я в шоці легкому.
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хтось користується змішувачами або мийками Aquasanita? Виробник заявлений Литва. Щось я собі таке надумала, що мийка і змішувач мають бути чорні. І ще змішувач бажано з окремим отвором для фільтрованої води. Ціни на них космос. Дивлюся Імпрезу, в якій впевнена на всі 100%, бо маю багато їхніх продуктів, але конкретно по цій чорній двоотворовій моделі відгуки неоднозначні. Наприклад, пишуть, що фільтрована і холодна вода з часом змішуються. Таке взагалі можливо? І оце знайшла цю литовську марку. Відгуків мало. Ціна плюс/мінус, як в Імарези. Можна взяти мийку в тон. І скажіть мені, в кого чорна мийка і змішувач - я не буду потім шкодувати про такий вибір?)) тобто, мити їх не треба більше, ніж металеві? Бо металеві мені важко доглядати, мене ті розводи до сказу доводять. Зараз користуюся чорною емальованою варильною поверхнею, то з нею легше. А от з композитом ще справи не мала.
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    У Вас світлий колір???
    Це капець - те, що Ви описали.
    В мене темна, користуюсь вже більше трьох років, задоволена - не те слово.
     
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Haidee сама вибираю кухонну мийку і коли була в магазині то продавець якраз казала що найважче доглядати якраз чорну, бо на ній добре видно всі розводи. Я поки схиляюсь до бежевої
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я маю чорну правда франке (ну майже чорну), купляли до неї чорний кран - його віддавали в нагрузку зі знижкою. Правда, якоїсь турецької фірми. Мені було все одно, я би І нержавійку кран брала, але взяли через дешевизну і подвійний злив - було принципово через осмос, а оті додаткові краніки мене харять, то я одразу мала на увазі з подвійним зливом, навіть якщо вони дорожчі і дизайн в них обмежений. За рік почав текти на з'єднанні біля мийки. Бюджет тоді після ремонту трохи відновився, то взяли Імпрезу нержавійку, замінили і все гуд вже 2 роки. І пасує не гірше тої чорної.
    Миється нормально ( мені і нержавійка на колишній хаті милась добре, завжди на автоматі витираю насухо, бо наша вода при висиханні дає плями на будь якій поверхні, і ще в мене звичка від флай леді щовечора лишати чистою). Якщо поставити помите горнятко на крило і не забрати якийсь час, то сліди сиві залишаються в тих "рівчаках". Така вода. Тому стараюсь, як стекло мінімально - забрала на верх на сушку, протерла насухо і все. Чоловік теж в принципі акуратний, але звісно ні він, ні діти таким не заморочуються. То вже як ж потреба, мию з миючими засобами, мені і фейрі миє добре. А в важчих випадках трошки оцту вирішує питання.
    Тобто, якщо мати звичку витирати насухо - можна брати, мені підходив такий колір до стільниці, то не було ради, світла не пасувала, а нержавійку підходящу на той час не знаходила, та й хотіла спробувати композитну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    В мене "бланко", колір графіт. Я дуже задоволена, тому що у догляді простіше простого, не розумію, чому більшість боїться темних кольорів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Kroshka Enot, так, у мене світла. Те коло я-таки відмила AntiKalk-ом. Ну, але царапини легенькі я бачу, як під кутом глянути. Діти мили чорниці теж плями лишились, я тим Kalk-ом мало не щодня пуцую. То вода нервує, то колір не той((((
     
  16. shemely

    shemely Member

    Втикнусь і я,:)Може як не екологічна, але свою світлу мийку з штучного каменю 1 р на місяць мию концентрованим Оніксом( білизна) На ніч, коли ніхто не нюхає, 5хв і все як нове+дезинфекція, ретельно змиваю і ніяких темних слідів, бо вони по-любому зявляються.Меламінову губка гуд, але не ідеально
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    @danchyk
    У вас можливо така, як на фото?
    Надумала я собі таку. Не знаю, це і є той штучний камінь?
    Раніше була впевнена, що хочу лише нержавійку. Моя мама має схожу, лише беж та іншої фірми і хоч є скол, і сильно потемніла внизу, але все рівно нержавійки не хоче
    Що вас так зачарувало в цій мийці? Чим вона так краща за нержавійку? Розвійте мої сумніви
    --- дописи об"єднано, 14 Липень 2018 ---
    У батьків такий змішувач, не знаю чи то плівка на ньому, але таке відчуття, що він помальований чимось під тон мийки, і та фарба пооббивалась, а знизу нержавійка. 6 років в користування жорсткому
     

    Вкладення:

  18. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    @Kazkivnycja, в мене трохи темніша ніж у Вас на фото (відтінок чуть жовтіший).
    Форма ось така
    [​IMG]
    Мені дуже зручна. По-перше ось це відділення маленьке - там можна овочі, фрукти кинути помити, коли в більшому посуд. Я в те маленьке посуд складаю як мию, все добре стікає, поки решту домию. По-друге немає там ніяких таких розводів від води, як на нержавійці ( в нас вода наліт жахливий залишає, це при тому, що фільтри стоять, я б ту нержавійку напевно кожних 5 хв витирала б). Ну і по-третє користування композитною мийкою викликає інші відчуття :) Не знаю як правильно пояснити, нержавійка - це метал (холодний, тонкий), ну а композит це зовсім інше (тепла та мийка, світла, добротна, аж приємно нею користуватись). Кран в мене з нержавійки, але не білий, а під бронзу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @danchyk то Франке у Вас? Я все ж не ризикну брати щось з дешевшого сегменту. Бланко трохи задорого, а Франке я таку ж, яу у Вас, або схожу дивлюся в кольорі онікс. І власне цікавить розмір тої меншої чаші, бо воно мені здається замалим, щоб якось практично застосовувати.
     
  20. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    @Kazkivnycja, @Haidee
    Ось реальні фото. 2 роки дуже активного "юзання". Мию її губкою жорсткою стороною, без засобів для миття. На фото "не пуцована", просто після миття посуду, не витерта на сухо.

    IMG_1538.JPG IMG_1539.JPG
    Бренд швидше за все Франке, не пригадаю точно (десь біля 5 тис платили за неї). Каже чоловік, що швидше Франке. Розмір тої меншої чаші 16 на 29 см (мені дуже зручна, овочі на салат мию в ній, не треба окрему миску брати).
     

    Вкладення:

    • IMG_1538.JPG
      IMG_1538.JPG
      Розмір файлу:
      68,7 КБ
      Переглядів:
      64
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1