Квартирне питання, чи де ми живемо?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kira Nessis, 21 Березень 2009.

?

будинок за містом чи помешкання в місті?

  1. помешкання в місті

    30,3%
  2. кількаповерхове помешкання в місті

    11,8%
  3. будинок у місті

    22,4%
  4. будиночок за містом

    33,5%
  5. ваш варіянт

    1,9%
  1. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    2,5 роки тому назад ми купували будинок. Звонили по всіх телефонах у Вашому магазині, але їхали дивитися тільки на ті, які продавалися без посередників. Півроку шукали і знайшли. Дуже важко їздити по тим будинкам і розчаровуватись...
    Я як побачила свій теперішній будинок (10 років в цій хатині ніхто не жив, ластівки літали по хаті, павутина закривала весь дверний пройом), то цілий день проревіла (я тоді була на 5 місяці вагітності). Тому від щирого серця я Всім шукаючим житло співчуваю, бо завжди їдеш дивитися на палац, а приїджаєш на "избушкуна куриной ножке"
     
    • Подобається Подобається x 13
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Я народилась i прожила до виїзду на Круп'ярскiй! Коли була там у жовтнi, була дуже приємно здивована як гарно переробили район, такi гарнi будинки, хоча й чула що вони дуже дорогi.

    I ще, в нас колись були двi дачi, обидвi якi продались десь 8 рокiв тому. I в обидвох люди постiйно живуть. Добудувались i живуть постiйно, їздять на роботу, дiти їздять на навчання. Я не знаю як той район називається, але це за туберкульозною лiкарнею (кiнець 16го тролейбуса), або за Iзоляторним заводом, за лiсами та полями :) Я побачила що багато дач перетворились на жилi будинки, вже мало хто туди тiльки на лiто приїздить, колишнi дачники все спродали.
    Кiра, може пошукайте саме в таких районах. Може щось добудуєте?
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Улюблені:
    Район вулиці Олени Теліги (трохи вище Пікасо). Приємні невеличкі особнячки плюс новобудови зі своєю інфраструктурою - магазини, охорона біля будинків, дитячі майданчики, стадіон. Знімали там квартиру недовго - з вікна такий вид на Львів відкривався - неймовірний.

    Район Вишенського-Харківської. Близько все - і базарчик, і парк, і центр. Плюс таких районів також в тому, що не шастають чужі, райони фактично з викупленими повністю будинками, з басейнами в них і таке різне, а відтак мають достатню охорону збоку різних структур.

    Район Тарнавського-Кутузова. Так само гарненькі близькі до центру особнячки зі своїми садочками і т.п.

    Район Грабовського (Бічна Коперника) спокійний, недалечко від парку - там вже просто австрійські будинки.

    Район Коновальця - особняки з покін віків, сусіди відповідно всіх знають в лице:).
    Що в них загалом ще добре - зазвичай ті вулиці освітлені (не те що деякі спальні райони), зазвичай дороги там роблять швидше ніж решті (хоча це не про Коновальця:) ), а вулиці загалом чистіше прибираються.
    Ех, але навіть уявити скільки це сьогодні буде коштувати - важко.
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  4. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Я люблю район парків Стрийського і Культури(Зарицьких, Сахарова, Кубийовича, Франка) Напевне тому що я в цьому районі народилася і виросла, хоча район дійсно хороший:) Ще подобається Котляревського і прилеглі вулиці. І в іншу сторону подобається район Толстого, Тарнавького(вид з вікон чудовий)
    Також дуже подобається район кінцевої трамваю 2. Район погулянки також файний але вже трохи не то.
    Взагалі для мене район то основне. Я можу пережити що будинок не такий як я хотіла б і квартира меньша ніж у іншому районі можна знайти, але жити на Сихові чи скажімо на Левандівці я би не змогла.
    У ідеалі я би хтіла жити у власному будинку(старому гарному австрійському:shy:) і саме у цих районах, називається "хотеть не вредно":xaxa::lol:
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    До речі я під впливом Юлі(Kira Nessis) також зайнялася квартирним питанням. Велику 5-ти кімнатну квартиру у гарному районі нікому не треба?:)
     
  6. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    треба, треба:clapping::clapping::clapping:

    міняю на однокімнатну глиняну хатку 15 км від Львова+2 поверхова коробка:lol::lol::lol:
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Народ, кто что знает, был или видел улицу Дністерська?
    Предлагают нам как зеленый район. Насколько это так?

    Поедем смотреть на следующей неделе...
     
  8. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Была, видела. Действительно зеленый, есть парк, базар, маркеты, хорошая трансп. развязка... но лично мне эта улица не нравится.
     
  9. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А какая нравится?
     
  10. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Люблю Лычаковский и Франковский р-н. Если ближе к Зеленой то Кутузова, Офицерскую... но и цены там соответствующие. А вообще поработав почти год риэлтором поняла что во Львове мало хороших квартир.:sad: За все время видела 3-4 которые мне понравились, но цены у них сильно кусались(
    З.Ы. Если б искала себе покупала б только в новостройке.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Тільки новобуд це бог зна де :sad: Ті пару новобудів що є у ближньому центрі коштують добряче і то за пусту коробку ще й нездану іноді:8:
    І будуються ті "елітні" новобуди також не завжди з дотриманням всіх правил.
    А те що більшість квартир які продаються жахливі то точно. Особливо старий фонд, поділиний у свій час як прийдеться. Таке інколи зустрічаеться "туалет по балкону, ванна в кухні прямо коло пічки":ninja:, а хочуть за таке добро ... :8:
    От і виходить що невелику нормальну квартиру у ближньому центрі за відповідно невеликі кошти знайти практично не реально.
    Я в свій час шукала-шукала і купила щось типу хрущовки, тут хоч туалет в квартирі а не по балкону:xaxa: Хоча я люблю старі будинки і спочатку шукала саме у старих польских, австрійских.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Добре її знаю. Район звісно досить зелений..От тільки, вибачте, наркоманський... Ну от може це ще стара відома мені слава, але його багато хто сьогодні так по звичці й ідентифікує... Не виключаю, що могло щось змінитись, але здалось би побільше про нього попитати у сусідів і т.д.
     
  13. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Зате там можна все зробити по-своєму :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    У старому також можна зробити. Були б грощі :)
    Я не сперечаюся що новобуди то добре, велика площа вільне планування і найближчим часом каналізація і проводка працюватимуть і будинок не завалиться (принаймі більшість:ninja:)
    Але у старих будинках є своя атмосфера. Власне Львів для мене впершу чергу асоціюється з тихими вузенькими вуличками з старовинними будинкам. Інша справа що в середині тих гарних будинків іноді таке робиться :8:, що жити там неможливо. Але всеодно, якщо я колинебуть буду мати багато грошей(помріяти ж можна:xaxa:) і мінятиму свою квартиру на кращу то шукатиму знову тільки у старих будинках у тихих зелених районах.
    Але то все справа смаку і звички. Я знаю людей яким подобається жити на сихові і не уявляють як можна жити у центрі у старих будинках.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    "Я знаю людей яким подобається жити на сихові і не уявляють як можна жити у центрі у старих будинках."
    __________________

    Я з таких людей!! Хочу на Сихів, до Стрийського автовокзалу, в хрущовку, "в глушь, в Саратов", тільки подалі від того центру, шуму, пилюки, трамвайної лінії (при проходженні трамвая шафи відкриваються самі собою від вібрації), будинку 120 років, стелі висотою 4 м, кімнату неможливо нагріти, а влітку неможливо провітрити, супермаркетів продуктів немає, в магазинчиках все дорожче набагато. Піти погуляти серед цього гаму неможливо, поки доходиш до парку, то переходиш купу широченних доріг з двостороннім рухом....Одним словом, хочу подалі звідси. Але вірю, що є люди, які дуже хочуть у центр і стелі 4 м.:)
     
    • Подобається Подобається x 13
  16. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А люблю район Професорська колонія-Шевченківський гай-Рєпіна-Круп ярська-це мій рідний р-н, де я прожила 20 років
    Я не люблю центру та стель у 4 м-там я прожила 4 роки і рада, що втекла
    Я люблю свій теперішній Франківський р-н-:Стрийський парк-Котляревського-.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Ви так говорите ніби Котляревського то вже якийсь спальний район :xaxa: Для мене Котляревського то якраз та тиха вуличка з гарними старими будиками не в самому центрі але ближній центр.
    Я самий центр також не люблю. Я люблю ближній центр район парків Стрийського -Культури. Вітовського, Зарицьких, Сахарова, Котляревського, Гвардійська, Коцюбинського, Франка(від польского консульства і наверх), Кубийовича, Тарнавського, Толстого.
    А у самому центрі також не подобається, особливо район Краківського базару мені неподобається. Хоча сихів подобається ще менше, на мене однакові коробки багатоповерхівок депресію наганяють:confused:
    Але скільки людей стільки думок:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Svizi

    Svizi Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Толстого-Тарнавського - чудовий райончик. Маю там офіс))) І свекруха майбутня живе ))) Що зимою, що осінню -- краса неймовірна. І до центру пішки 15 хвилин.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    23 роки я прожила на Науковій, потім майже 2 на Грінченка-не прижилась і тепер живу на Володимира Великого. Все справа звички, в кожному районі є щось своє. Якби мені обєднати всі + зі всіх місць мого проживання, ото була б хатинка....ммммм.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А я живу біля Львова:подвір"я своє,сусідів не чути,в будинку хочу дуже тепло,хочу прохолодно,вода без хлорки,продукти без нітратів...:xaxa::xaxa::xaxa:Але Львів вже підійшов близько-близько:xaxa:
    До речі ,продаються будинки,зовсім дешево-і будете самі собі пани.:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 8