КВІТИ...

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем маюнка, 12 Лютий 2008.

?

які квіти найбільше любите Ви?

  1. троянди

    38,1%
  2. гвоздики

    1,9%
  3. тюльпани

    30,6%
  4. гладіолуси

    6,9%
  5. гербери

    4,4%
  6. лілеї

    8,1%
  7. польові квіти

    29,4%
  8. інші

    18,8%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    А я навіть таких незнаю...
     
  2. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    ось такі вони...а аромат просто казковий![​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Ой,виявляється знаю!!! Мені також подобаються!!!
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: КВІТИ...

    А мені пригадалася ще одна квіточка.
    [​IMG]
    Нагадує мені тихий вечір, посиденьки на лавці перед клумбою батьків і аромат цих непримітних нічних зірочок...
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    [​IMG]

    :shy:
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Я всі квіти люблю:) Але ніколи не дарую, і не люблю коли дарують мені. Шкода мені їх.:no:
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: КВІТИ...

    Саме тому люблю форум і форумні вітання. Всі квіти на фото. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Взагаліі улюблені квіти - маленькі трояндочки. Але ще дуже люблю сезонні квіти такі як тюльпани, бузок... вважаю, що для дівчини нема найкращого подарунку, як оберемок квітів... Але, нажаль, наші чоловіки цього не розуміють:sad:...більшість моїх знайомих вважає, що дарувати квіти - це викидати гроші на вітер...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Про дарування квітів. Мені подобається, коли квіти дарують в вазонках. В мами на ДН весь балкон в квітах - дуже гарно і не пропадають, деякі навіть кілька років.
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Є одна знайомаяка зовсім не любить квітів..ніяких.Каже, що не розуміє що там такого гарного в них.Бідна...шкода її, що краси не розуміє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Я дуже люблю квiти!!!!!!!!!!!!
    Чоловiк їх дарує деколи. На Валентина дарує мої улюбленi тюльпани, минулого року прислав охапку з 30х тюльпанiв, я мало не одурiла вiд щастя! Тепер їх багато в магазинах. Я стараюсь щотижня купувати свiжий букет додому. Люблю тюльпани за теплi кольори i за те що вони такi холоднi i свiжi на дотик. Їх треба ставити у воду з льодом щоб довше стояли. А ще здається можна кинути аспiрин. Але я правда тiльки льодом користувалась. А також весною купую нарцисси. Вони не дорогi, але такi яскравi, пiднiмають настрiй. Гiацинти так пахнуть, аж паморочиться в головi.
    Також дуже люблю лiлiї. У мене на весiллi букети на столах були з лiлiй, орхiдей, та оранжевий i жовтих роз. А ще люблю кали. Вони хоч дорогi, але деколи всетаки купую їх теж. I весiльний букет мала з ними i бiлими трояндами.
    I троянди люблю!
    I жасмин, i бузок, i тропiчнi квiти такi як ginger, bird of paradise, plumeria. Остання пахне просто неймовiрно. З них в Гавайях роблять усiм вiдомi вiночки i чiпляють на шию в аеропорту по прильотi.
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Колись в дитинстві вирощувала троянди. Люблю коли багато різних трояндових кущів росте. А щодо квітів в якості подарунку..
    Терпіти не можу взагалі і не знаю як чоловікові сказати. О, це мабуть пунктик))) Вигляд в"янучих квітів гнітить жахливо. Особливо коли оберемки квітів в хаті!!
    Тому краще квітів все що завгодно - крем для рук, чи фото в рамочці, чи картина з квітами, будь-яка альтернатива згодиться. Так. увага важлива, але вона у вигляді квітів така вже примітивна - це найпростіше що чоловік може зробити. щоб "вгадати" і не вникати в те, що жінка любить. потребує і т.д.. На більше не всі здатні...

    Знаєте, часом лювлю себе на думці, що робота в чоловічих колективах змусила мене думати як вони..або я з-за схожості поглядів з ними працююю)) не знаю. що було першим, але часом жахаюсь "чоловічій" складовій свого характеру навіть..
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Так, це правда не дуже приємно.Я ті торянди, що привіз Максим з самого Львова так вже старалася зберегти подовше.А потім придумала..Я їх засушила, відрізала голівки і склала їх у велику скляну вазу у вигляді кулі.Пізніше хочу зробити якусь картину з них...щось придумаю:)
    Дуже вже вони мені дорогі:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Я так зберігала букетик з весілля одногрупниці, який впіймала.. Мама і баба так і мріяли його викинути, або він засохнув і почав сипатись.. А я вперлась "він на щастя!" і все тут. А вони мені - "Ти ж не збираєшся заміж, в тебе навіть хлопця нема!".. Та все таки одружилась через рік і 20 днів ;) А потім дозволила мамі вивести букет на дачу і спалити..
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Городецький

    Городецький Active Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Не бачу ніякого сенсу різати квіти і нести їх додому. А за два-три дні викидати їх геть. Якби б я був у поганому гуморі, то ще й би написав: "що за радість спостерігати за розкладенням умертвлених рослин ..."

    У мене на балконі справжній шматочок джунглів, навіть серед зими якась рослинка цвіте. От зараз скажений кактус. Це і є моє уявлення про квіти вдома. Хоча до природнього буяння моїм "джуглям" далеко, але ж ...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    отримую часто.
    найбільше люблю троянди, різних выдтінків
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: КВІТИ...

    Це однозначно позитив, як на мене. :)

    Як і пані Оля.
    Ні, це одні з тих гатунків, які я волію тільки на знимках і ніде поблизу мене.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. маюнка

    маюнка Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    вони надто горді, ніби ні на кого більше не зважають. такі аж неживі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    чому?
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: КВІТИ...

    Важко пояснити. Ніколи не любила. Єдиний ґатунок, то чайні, але лише в тата на городі. На весілля моє він її мені зрізав - я плакала...
    Але не люблю, коли мені троянди дарують. То дарунок без душі. Ну, але то моє, суб"єктивне.
    Я вже писала тут на форумі, що Оля мене навчила трохи інакше на них дивитися, але все одно, хіба на фото, і то не люблю. Ніколи би собі на заставку не поставила, наприклад.

    Додано через 54 секунди
    Та гордих квітів багато.
    Але троянди для мене якісь неживі. Як і гербери, і орхідеї.
    Гарні, але неживі.
     
    • Подобається Подобається x 3