Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Цікаво скільки у годуючих мам триває лактаційна аменорея? З Марком у мене було рівно 14 місяців, цього разу вже більше 15, була на узд - все в стані спокою, місяці 3 сказали ще нічого не чекати..
     
  2. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Ще триває:) Дарці майже рік. Після пологів на узд не була... навіть не задумувалась чи це необхідно. Інтуітивно знаю, що все добре.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Моє "щастя" почалось в 8 міс., але в силу обставин(відсутність дитини і нормального ГВ впродовж перших 2-ох міс) могло бути і швидше:girl_wink:
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    У мене тривала 10 місяців, годувалися ми добре 1,2 роки, а до того навіть епіляцію не тре було робити...
     
  5. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    до порівняння із Зоряною (у нас невелика різниця між дітьми) - в мене місячні почалися, коли Сашуні було 8 міс. До того часу дитина не їла нічого більше крім циці і не мала дурака....
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    14 місяців
    так було добре
     
  7. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    З малою через 2 місяці:girl_cray:
     
  8. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    О, а я якраз шукала таку темку. Хоче може це і в контрацепцію. В мене ще аменорея, але дитина вже цицю їсть набагато менше і наминає ще іншу їжу крім мене. Я от не вже дурію бо не знаю, що робити, бо через 6 місяців ГВ лактаційну аменорею вважають не надто надійним методом контрацепції. Гума - смерть мені, бо мало того, що вічуттів 0, ще і натерає вона мені там все :sad: Свічки - чоловіку зле від них. Таблетки - не варіант. Міні-мікроскоп - капець повний, за ним в мене мало не кожні 3 дні овуляція, вже з 6 тижні після пологів. Спостереження методом БТ - теж якось "здичало", нічого не ясно. Природній метод - теж зараз ніц не розумію, хоча щодня перевіряю що там. День так, день інакше, і жодної закономірності... Що робити? Як розібратися? Бо ще одного зайця мені поки рано, а кожен раз труситися теж якось не хочу. Мо на УЗД сходити? Там щось можуть сказати про імовірну тривалість аменореї?
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    От і я на УЗД сходила. Ендометрій ледве 1 мм.. яйники в стані повного спокою..
    А я собі таку штуку купила - мінікомпютер, що по слині визначає овуляцію, за 7 днів до неї з точністтю 98%. тільки сенсор зранку до язика приклав і все. І ніяк не можу почати його вживати..
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    в нас купували? і скільки коштує, якщо не секрет?
     
  11. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Ну в мене те саме, тільки мікроскоп, по слині визначає овульку. Тільки от в мене виходить що вона б мала бути кожні 3 дні... Тому зараз мені і це не підходить. Тре піти на УЗД певно
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    рівно рік
    а потім халява скінчилась :)
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Www.ovacue.com такий у мене
     
  14. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    От щасливі!!! В мене що з першим, що з другим почались через 6 тижнів після пологів...Єдина "радість" була, то 1 цикл десь подівся, коли малому було 4 чи 5 місяців, а далі, нормально. Ну хіба що троха не такі регулярні, +-3 дні.....
     
  15. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В рік і 3 місяці. Так відвикла від того дискомфорту за 2 роки ,досі не можу звикнути.
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

     
  17. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    10 місяців,потім 2 місяці не було,а далі є щомісяця,але нерегулярні.
    так,і в мене змінилися-стали "обільніші":)girl_haha:) і коротші.може то не на все так?
     
  18. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    В мене як з першою так і з дугою малою рівно через чотири місяці цикли відновились. Стали довші, не регулярні та сильніші. А перші три-чотири рази навіть Т піднімалась до 39. А ж тільки зараз - рік як не годую - внормувались і повернулись у свій дородовий режим. Кожні 28-29днів і тривають до 5 днів.
     
  19. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    Нам вже пішов 17 місяць і ніяких натяків на місячні не має.Коли малому тільки виповнився рочок мої подруги одна за одною почали вагітніти і я під цим впливом купила тест щоб впевнитися, що дійсно не вагітна.
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Лактаційна аменорея

    19 січня...коли Маркові 8 місяців минуло...до того цикл був 28 днів...сьогодні вже 30-й, а місячних так і нема...думаю, що просто цикл збільшився....