Лікар-генетик у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bassa Gora, 12 Серпень 2012.

  1. Bassa Gora

    Bassa Gora New Member

    Всім привіт! Я новенька на форумі, тому прошу вашої допомоги. Порадьте хорошого лікаря-генетика. Досить серйозно задумались про другу дитину і хочемо проконсультуватись в толкового спеціаліста.Може потрібно здати аналізи, пройти обстеження. Напевно хтось скаже, що це повна дурня, але в нашому випадку -це серйозно. Якщо є вже така тема на форумі, то скеруйте на неї. Дякую.
     
  2. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    Зверніться в медико-генетичний центр на Лисенка, там вам підкажуть
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    Абсолютно не дурня. Також з другою вагітністю консультувалась в генетика.
    Можна на Лисенка або в центр здоров"я родини Лотоцької. Там працює Загарич Ярина Юріївна
     
  4. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    я на Лисенка була в Акопян Г.Р. і Гельнер Н.В. Ну і в Лотоцької на УЗД.
    Враження справляють хороших, компетентних лікарів. Але генетика... то така штука як рулетка - повезе або ні.. ІМХО...
     
  5. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    На Лисенка ще є Прокопчук ( вона і узд робить). Подруга зверталась до неї, коли купа лікарів кричали негайно робити аборт. Прокопчук все добре пояснила, вирахувала ризики і зараз в подруги росте дуже гарна, здорова та розумна дівчинка :)
     
  6. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    Так, вона саме гінеколог-генетик.
     
  7. Bassa Gora

    Bassa Gora New Member

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    Дівчата, дякую за відповіді. Заходила на сайт центру здоров"я родини і там надають консультації різних лікарів є і генетик.А ціни там які може хто знає? Кусючі дуже?

    ---------- Додано в 19:49 ---------- Попередній допис був написаний в 19:46 ----------

    Хотілось би, щоб повезло, і щоб все пройшло добре.То певно тре брати з собою чоловіка і йому робити теж обстеження?
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    І мене колись одна дурна гінеколог відправила на аборт, але Прокопчук гарно проконсультувала та заспокоїла, зараз маю другого синочка. Дуже їй велике дякую. А ще завджи ходжу до неї на УЗД. Я цій лікарці довіряю!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  9. Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    А в нас навпаки, на УЗІ було видно що в дитини є проблеми, але всі Лотоцька, Ярина Юріївна та інші "спеціалісти" запевняли, що все буде гаразд. В результаті дитинка померла проживши всього 16 днів, внаслідок вроджених вад нирок непоєднаних з життям. От так...
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові



    Дуже Вам співчуваю, навіть не можу уявити як важко таке пережити!!!
    Але я б не змогла жити з тим, що сама вбила свою дитину. Ви дали їй шанс на життя!!!
    Знаю декілька випадків, коли ставили страшні діагнози ще ненародженим діткам, а потім народжувались абсолютно здорові!!! Їх теж треба було "списати"? Навіть не уявляю, як важко було їх мамам, але який вони отримали подарунок після народження!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    З першою дитинкою вагітність проходила чудово і на узо в самих крутих і покручених закладах мені всі говорили, що все добре.
    Після народження виявилось, що не все...

    З другою вагітністю ходила до генетика і т.д. Дякувати Богу-все добре.
    Та я не ходила для того, щоб взнати щось погане і вразі чого позбутися, навпаки я знала, що буду готова до всього і любитиму і роститиму свою дитинку, щоб то не було.


    +10000000... Я щаслива, що в мене є доця()
     
  12. Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    На той час ми навіть не думали про аборт, бо проблема не виглядала настільки критичною.
     
  13. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    Bassa Gora, в центрі здоров'я родини генетик - Заганяч Ярина, вона і на Лисенка приймає але там треба дооооовго в черзі сидіти, зате безкоштовно, а в центрі - десь 100-150 грн.
    Прокопчук на Лисенка вже давно не приймає
     
  14. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    Чисто випадково зайшла в цю тему і дехто з дівчаток пише, що ходили до лікаря-генетика з другою вагітністю. Вибачте за некоректність, це через те, що з віком збільшується ризик генетичних захворювань у дитинки?
     
  15. Bassa Gora

    Bassa Gora New Member

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    Я першу вагітність переносила дуже добре, аналізи були прекрасні ніяких нарікань не було.Після народження дитини почались проблеми.Поставили діагноз пов"язаний з генетикою, але неврологи чомусь махнули на то рукою і лікуємось ми по неврології. Нехай мама не забиває собі голову дурницями(відповідь лікарів). Але мене то починає муляти все більше і більше.Хочеться перевірити все і генетику виключити.Не маю ніякого бажання переживати і згадувати всі наші проблеми знову.
     
  16. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    ні. це зовсім не має відношення до того.
    Я впринципі сумніваюсь, що всі оті патології, які виникають у ненароджених діток, усі викидні, є пов*язані із генетикою. Мені чомусь здається, ні, я впевнена, що це усе наша екологія, повітря ітд.
    У нас була теж біда, дитинка не народилась. Після того я здавала купу аналізів, каріотип - все в нормі.
    І жоден генетик не сказав причини виникнення хвороби у дитини. Жоден зараз не гарантує здорової другої дитини, хоча і не заперечує..
    Всі лікарі кажуть вагітніти, не боятись і що дітки будуть здорові.
    Але чи будуть..
     
  17. ArStElLa

    ArStElLa New Member

    Відповідь: Лікар-генетик у Львові

    Дівчата, поділіться, будь-ласка, в кого є контакти Заганяч Ярини Юріївни та Гельнер Світлани Ігорівни.
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Була в генетичному центрі. До деяких лікарів були черги. Прошу поділитися хто недавно був в генетика-гінеколога: які аналізи рекомендували здати? чи були ті аналізи інформативними?
    Бо нам порадили здати 2 аналізи: цитогенетичне обстеження та HLA-типування (дуже недешеві, тому цікаво чи справді вони результативні). З того, що прочитала про ці аналізи, досить складно щось зрозуміти не лікарю.
     
  19. blondunka

    blondunka Member

    які ціни на консультацію в генетиків на лисенка,
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    там немає офіційних цін на консультації генетиків. платне тільки узд