Ліки та грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Katrin, 22 Березень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Перевіряти сумісність лікарського препарату з ГВ за назвою діючого препарату латиною (є в інструкції).

    Ще один сайт для перевірки сумісності ліків з грудним вигодовуванням, уркаїнською MamaPharma

    сайт німецькою мовою: Embryotox - Arzneimittelsicherheit in Schwangerschaft und Stillzeit: Datenbank Medikamente und Wirkstoffe: Wirkstoffe (Auswahl)


    ********************************************************************

    Дарма смієтесь, сьогодні якраз купила парацетамол, так там в протипоказах і є "вагітність та годування груддю"

    ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: повышенная чувствительность к препарату, нарушения функции печени и почек, сахарный диабет, заболевания крови, период беременности и кормления грудью.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Едем - це дезлоратадин, цетиризин - цетрин, фексофенадин - телфаст, аллегра.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    щиро вам дякую )))
     
  4. Olenya

    Olenya Active Member

    Поганий аналіз сечі в мене і права нирка болить. Призначили фурамаг. Порадьте, що робити, переживаю, щоб дитині не нашкодити
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    зробіть узд, якщо є запальний процес, краще антибіотиком проколотися, ципрофлоксацин можна годуючим, якщо пісок можна сечогінним обійтися, але пити багато, що на молоко вистарчило.
     
  6. Olenya

    Olenya Active Member

    А що узд, сеча вже показує запальний процес. Мене переконують доктори, що фурамаг, то найкраще, що може бути. А я не знаходжу підтвердження про сумісність його з гв
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Не обов'язково. Може бути наслідком піску-каміння. Фурамаг не супер засіб при тому, як на мене то на легку форму циститу і для гв він не підходить. Якщо є запалення, краше проколотись, легше кишечнику і дієвіше.
    Якшо шо я при подібному толокнянку пила. Пишуть що при гв не можна, але на малу і кількість молока не вплинуло.
     
    Останнє редагування: 15 Червень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Підкажіть хтось - чи є які заспокійливі, які можна при гв?
     
  9. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Не знаю чи точно можно, але і мені і малюку нотту призначали

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Гліцисед. приймала нещодавно. можна про ГВ
     
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Маю проблеми з оком - з'явилася жовта пляма, яка до вечора червоніє, і втомлюються очі сильно. Лікар прописав Офтагель, але я навіть не подумала спитати, чи він сумісний з ГВ. На e-lactancia нема ні препарату, ні діючої речовини. В інструкції пише, що на годуючих дослідження впливу не проводилися і можна його використовувати, якщо користь перевищує ризики. Може комусь призначали цей Офтагель чи якийсь безпечний замінник при ГВ? Що порадите робити?

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    подивилась на склад. я би капала. там нічого такого немає. та й скільки там тої каплі
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    @Olenya, в мене майже всю вагітність після пієлонефриту на 5 тижні були періодично погані аналізи, то вісім місяців місяців безперестанку пила канефрон.
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Olenya фурамаг не пийте при гв, на узд таки потрібно піти, бо як вже писали, може бути поганий аналіз при піску, солях, оксалатах,і видно де локалізується запалення - в нирці, сечовому міхурі. під час гв пила Флемоксин - то антибіотик сумісний з ГВ, а Фурамаг призначили вже після завершення ГВ, то він як вмерлому кадило - безтолковий((
     
  15. Olenya

    Olenya Active Member

    Пропила фурамаг, все ок, і мені (аналізи стали люкс) і дитині.
    Я всю вагітність пила канефрон, то він вже мені певне не діє. А після родів на 3 добу сильний пієлонефрит, цефтріаксон 10днів, тому зараз в мене вибору не було(. Тай прочитала тут, що багато дівчат пили.
     
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, ще напишу в цій темі. Вчора знайшла в базі даних e-lactancia, що метронідазол (хочу від демодекозу) можна при ГВ. Хочу порадитись, коли краще приймати: одразу в пб,коли ще молозиво і його не багато чи потім? І коли краще? Приймати треба близько 10-15 днів. Сьогодні ще буду з дерматологом і запитаю, які ще ліки треба. Бо з ним і гепатопротектор треба... наші лікарі про ту базу не знають, бо всі кажуть, що під час гв не можна.
     
  17. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, сос!Призначили пити лінкоміцин, подивилась на лактації, що можна, але інший лікар дуже проти прийому цього препарату. Терапевт, якому я довіряю _ закордоном. Ситуація ургентна, видалили складну вісімку, хочу зберегти гв.
    Можливо комусь з вас призначали цей препарат і ви довіряєте тому лікарю?
    Дякую
     
  18. preciosa

    preciosa Well-Known Member

  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, мені - маю зробити невеличке стоматологічне хірургічне втручання - що то зазвичай використовують з ліків (хочу підготуватись заздалегідь): знеболення те саме, що і при лікуванні зубів? Антибіотик, протизапальне?
    І що, Ви приймали його? Вам призначали, бо були ускладнення чи рутинно?
     
  20. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Ні, не приймала, не наважилаль. хоч читала на лактації, що перенесли в групу з 0 ризиком, але поки вагалась, то нагальна потреба відпала. Призначили через ускладнення. А так то приймала аугментин, він дозволений при ГВ.
    З протизапальних ібупрофен( якщо не помиляюсь 600 дозволено годуючим на добу). Знеболююче кетанов. Це те , що приймала я і дозволено при гв. А так, то я маю перелік антибіотиків і протизапальних препаратів, протинабрякових, які призначають після видалення зубів, але все решта не є безпечним при ГВ.
    Основне після видалення зуба не гріти, не спати на тому боці, можна прикладати лід одразу і ще протягом перших годин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, показало на рентгені гайморит в стадії набряку, але така собі як чуть світліша плямка на дні гайморової, в мене там колись була операція (під гайморовою, на корені зуба), ну і то місце зі сторони зубів мені трошки ниє
    медсестра на рентгені казала що нічого страшного, найкрайняк якісь ліки сумісні з ГВ, але відправила до лора
    терапевти мої теж направляють, а я не попадаю до понеділка, бо на чемоданах збираюся у відрядження

    розкажіть годуючі як ви лікувались, спасались