Ліки та грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Katrin, 22 Березень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Перевіряти сумісність лікарського препарату з ГВ за назвою діючого препарату латиною (є в інструкції).

    Ще один сайт для перевірки сумісності ліків з грудним вигодовуванням, уркаїнською MamaPharma

    сайт німецькою мовою: Embryotox - Arzneimittelsicherheit in Schwangerschaft und Stillzeit: Datenbank Medikamente und Wirkstoffe: Wirkstoffe (Auswahl)


    ********************************************************************

    Дарма смієтесь, сьогодні якраз купила парацетамол, так там в протипоказах і є "вагітність та годування груддю"

    ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ: повышенная чувствительность к препарату, нарушения функции печени и почек, сахарный диабет, заболевания крови, период беременности и кормления грудью.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    У відрядження без дитини? Якщо гв не буде, тоді можна вибирати ті препарати , що виведуться з організму до моменту зустрічі з дитиною.
     
  3. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Дівчата.
    А якщо препарат не знаходить на сайті.
    Як ще можна перевірити?
    Цікавить КАВІНТОН ФОРТЕ (по неврології).
    Вестібо і Мільгама вроді з низьким ризиком (якщо я правильно дивлюсь і шукаю).
    Хоча в інструкції пише, що протипоказано при ГВ.

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  4. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Виробникам легше написати, що протипоказано, ніж проводити дослідження впливу при ГВ. Перестраховуються. Я б вірила сайту.
    По кавінтону дивно, я теж по основному складнику не можу знайти інфу на е-лактація.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Та я так і догадувалась.
    Але все ж...
    Якщо не буду впевнена в Кавінтоні, то прийдеться, напевно, відлучати:sad:
    Вроді і хотіла вже того, і причина ніби з'явилась.
    А як подумаю про відлучення, аж ком до горла підходить - страшно і боязко.



    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Порадьтесь з лікарем, може вам щось ГВ-сумісне підберуть. А відлучати вже будете в тому темпі, в якому вам комфортно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, маю невелике отруєння. Трохи живіт покручує, від ранку 2 рази діарея і 37.7 т-ра. Підозрюю вчорашній еклер, бо мама пощавчора їла і вчора мала ті самі симптоми.
    То активоване вугілля можна? Чи чим ще можна лікувати?
     
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Атоксіл порошок з водою розвести дуже допомагає. І я пила, як малій було десь півроку. Ну і активованк вугілля не зашкодить, на мою думку.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Ентеросгель. Якщо капці тяжко-ніруфоксазид, але дитю пробіотик дати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ще не капці))) вдома маю вугілля, зараз вип'ю. Діарея не продовжуєтья. І атоксіл маю....
     
  11. karioka

    karioka Well-Known Member

    Дівчата порадьте...я ще в пологовому з мацьопиком, молочко от лише сьогодні підійшло. Але на фоні втоми і невиспаних ночей голова як туманна і біль заважає. Якщо не зможу терпіти то що можна взяти вжити?
     
  12. happy story

    happy story Well-Known Member

    Теж недавно отруїлася . Пила активоване вугілля в атоксіл. Ще панкреатин і поляну квасову . Мені було погано,тошнило цілий день. Вже навіть думала ніфуроксазид пити,але минулося.
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Парацетамол. Він в пологовому навіть на сестринському пункті має бути.
     
  14. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Малечі півтора місяці,я простудилась, лікар виписала Аугиентин. впринципі інструкції і е-лактація дозволяють цей засіб при ГВ,але щось страшно щоб ляльці не зашкодити. Хтось приймав даний препарат при ГВ і чи варто дитинці на той час подавати якісь пробіотики?
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Ljlichka то в вас серйозне щось? А то не чула щоб при простуді антибіотик зразу?
     
  16. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    поставила діагноз трахеїт. маю сіівший голос, закладений ніс і дуже сильний кашель,мені то трохи дивно що відразу АБ призначили з урахуванням того що дитина ще дуже мала,і я не люблю антибіотики приймати при простуді, але той кашель мене вже замучив і знаю, що буде він ще дуже довго, можливо псля Аугиентину швидше пройде,але доця ще така маленька.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    здайте аналіз крові і приймайте АБ тільки якщо є потреба, то ще дуже маленька дитина
    або логічно пройде, або ефект плацебо
    є гній в горлі чи пробки?
    з нету, антибіотики при трахеїті призначають
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    А які заспокійливі сумісні з ГВ? Дитині рік. Думала барбовал спробувати-протипоказано.
     
  19. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Валеріанка вам в допомогу. А барбовал воно і без гв не того. Барбітурати викликають залежність.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Найшла таку корисну штуку на ФБ.
    Перевірка сумісних з ГВ ліків українською:

     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  21. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Може хтось приймав вітаміни з вмістом калію при ГВ? Що то можна пити? Дитині рік.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1