Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

  1. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Можливо, хто має інформацію про таку організацію у Львові
    Helix Capital Investments Lviv
    , буду дуже вдячна за відгуки, знайома пропонує туди гроші вкладати, хотіла б їй розповісти детальніше про них.
     
  2. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

  3. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Дівчата, маю питання) Шукаю собі кросовки, хочу Nike(не оригінал), їх зараз в неті величезний вибір, в середньому ціни коливаються від 750 до 1500грн і вище. Знайшла я на ОЛХ за 420грн. відгуків немає. Не розумію чому так дешево? Висилає наложкою... Може бути якийсь розвод?
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    просіть реальні фото, а не "каталожі". може бути таке, щол їх у неї немає, а вона через треті руки продає...краще ще на кідстафіі пошукайте, там хоч відгуки про продавця є і адміністрації можна поскаржитись, якщо що..
    або просити їх накладним платежем, щоб подивитись-помацати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Я так зрозуміла, що зараз більшість через дропшипінг продають... діло в тому, що вона висилає накладним платежем, я тільки наперед доставку оплачую.
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    я з пошукала на кідстафі такі, а раптом. Зрештою надійніше. Тут можна купити те, що хочете, а можна "попасти" на доставку. якщо вам не пдійде ви оплачуєте доставку в 2 сторони.
    пи.си. а класні там кроси. білі сподобались...хотіла б такі..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ще діло в тому, що навіть на aliexpress ціни дорощі ніж в неї)) Та й на Кідстафі такої ціни нема... але ризиковано))
     
  8. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Цілком, Ви платите за типу доставку 100 грн, і нічого не отримуєте. За 100 грн Ви навряд чи сильно кіпішуватимете, а якщо таких буде 10 чи 20 чоловік... Таки краще на кідстафі пошукайте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Муська

    Муська Well-Known Member

    вчилась "Великий Новгород". Це Росія. Тому, або вона переїхала в Україну жити, або це дійсно
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @Kshusia я б не ризикувала, ціни набагато нижчі ніж у всіх і відгуків ніяких тільки фото, ризиковано, я так раз на 130 грн попала, подружка підговорила, на слідуючий день сторінки не було відповідно речей також
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Сьогодні пробували ошукати мене на ОЛХ - дзвонить хлоп - купує весільну сукню для салону, не має значення розмір, платить передоплатою на карточку привату...Потім дзвонить напарник - "працівник банку" за додатковою інфою....Я вже читала тему - то була в курсі...
    0487004869 оцей номер шахрая, напарник з "банку" 056-767-49-32. Будьте пильні!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 3
  12. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Все ж таки це був розвод, вчора якась дівчина побачила в неї мій коментар, де я питалась про ціну і написала мені:
    "Здравствуйте, дела в том очень долгая история ) сейчас попытаюсь объяснить ... В общем я нашла когда это Олю посмотрела на цены кроссовок ! Сразу же захотела две пары ! Суть в том что я и заказала отправила и деньги .она кормила меня завтраками + Потом мы стали писать девушке о том что она не передает обувь а Только забирает деньги и на этом общение с ними закрыта ) уже 10 девушек в черном списке !! И все те которые передавали по 1000 гривен + мы с обратились в милицию уже 5 заявлений на нее есть!! Поэтому делайте выводы она мошенница..."
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Свіжий лохотрон з картками Привату. Я вже отримала "лівий" лист на електронку - в темі було "Квитанції". Оскільки я оплачую послуги через ПБ - нічого підозрілого в тому не побачила. Не мала часу на роздруківку квитанцій, тому пропустила, а зараз випадково натрапила на інфо:
    Детально тут
    Основне запам"ятати:
    --- дописи об"єднано, 13 Лютий 2016 ---
    варто перечитати
     
    • Інформативно Інформативно x 11
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ми з мамою знову попалися:girl_cray::girl_devil::girl_devil::girl_devil:
    Минулого тижня до неї подзвонили в двері. Молоденька дівчина розказувала, що в Спартаку на Мельника на ці вихідні буде проводитися виставка-презентація якоїсть там київської клініки і новітнього обладнання. І вони для пенсіонерів і декретників пропонують безкоштовне обстеження. Обстеження мало бути на суглоби, спину і сердечно-судинні проблеми. Ну, саме те, що таку категорію людей і хвилює. Я маму вже давно довбу, щоб вона пішла в якийсь д\ц і обстежилася, а вона кричить, що вона лікар з бла-бла-бла досвідом і знає, що то все до одного місця, ібо розвод. А та дівчина, ще запропонувала їй провести вже безкоштовний замір тиску новим тонометром, який буде на тому діагностуванні. Маман, дохтір со стажем, візуально прифігіла від того тонометра, але пам"ятаючи мої суворі настанови нікого не впускати до хати і не важливо чи вони міряють вікна, встановлюють безкоштовно лічильники на газ і електрику (нові - на 2-3 "часові" тарифи) і всякі різні елементарні побутові роботи. Подивилася через віконичко в загальних дверях і до хати не впустила.. Далі розказала мені, а я шо? А я, лошара, СХАВАЛА:girl_devil: Сказала, що дійсно в Спартаку постійно проходять якісь виставки: одягу, косметики, обладання і т.д. І відправила її туди. Мама прихопила ще й сусідку. Приїхали вони туди, а там проходить виставка одягу і більше нічого, ніхто ні про яке медичне обладнання навіть близько не чув. Таких "повіривших" пенсіонерів і декретниць з дітками і візочками було багато.
    Зараз то я зрозуміла чому воно так було і бачу, як мінімум 3 давно розкручених варіанти:
    1. впустила би мама ту дівчину, вона би оцінила ситуацію в хаті, потім припильнували, коли мами не має і спокійненько почистили би квартиру.
    2. знов би вона її впустила, дівчина попросила попити - мама на кухню - дівчина спокійно впустила до хати своїх помічників.
    3. аферюги чітко спланували акцію, припильнували, що дійсно їх послухали і пішли у вказаний час на ту зустріч, хата пуста як мінімум 2 години - можна робити все, що заманеться.
    Я в такому шоці, що словами важко описати. І ніби вже знаєш можливі сценарії афери, а вони щоразу простіші і продуманіші. І нічого не заважає такі варіанти провернути.:girl_devil::girl_devil::girl_devil::girl_devil:
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2016
    • Інформативно Інформативно x 11
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. AilataN

    AilataN жива

    У мене є чітка підозра, що вони , тобто аферистичні компанії, мають бази даних саме пенсіонерів ,і вдів , і вдівців, або самотніх пенсіонерів, що проживають без дітей. Також декретниць. Дуже часто чую про спроби чи щось продати, чи нав"язати послуги саме цим групам населення.
    Знаю вже кілька випадків, коли після втрати когось у сім"ї починають з"являтися , нізвідки, люди з різними "корисними" пропозиціями.
    Або жінка, виходить у офіційний декрет, і починаються різні дивні дзвінки : то порохотяг , то воду перевірити...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @AilataN, наші ЖЕКи зливають інфу за гроші. Всі знаємо, які тьотки там сидять, яку "жебрацьку" з\п мають, що за "шоколадку", готові зробити "мааааленькі" послуги і навіть самі не підозрюють, що вони творять. Але через такі афери люди робляться злими і упередженими.Я вже сама по-собі бачу, що для мене повірити людині - нереально, я чекаю падлянки.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    А бувають випадки, коли ті ''тьотки'' так працюють , що тоді вже на крутезні машини назбирують ''шоколадками''. Паспортисти завжди ''нужні''люди, але хочеться вірити, що до такої падлянки вони не опускаються
     
  18. Baffy

    Baffy Active Member

    Пишуть у ФБ: по вулиці може гуляти самотня маленька дитина з листочком, на якому написана адреса. Ні в якому разі не можна йти за тією адресою, бо це - засада. Тільки в поліцію.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Поділюсь своїм лохотроном, на який я не повелася. Вчора близько 23 год. прийшло СМС з незнайомого номера з текстом "абонент такий-то поповнив ваш рахунок на 50 грн". Дивно, думаю. Рахунок мені поповнює з картки переважно брат, або колега, і робиться це виключно на моє прохання. Рахунок свій я постійно не контролюю, тобто точного залишку на той момент не знала. Дзвоню оператору, описую ситуацію і питаю, чи було в мене протягом останніх 10 хв. поповнення (ну мало що, може хтось помилився, все буває). Оператор каже, що не було і бути не може, оскільки я контрактний абонент і мені з інших номерів кошти переказати неможливо. Також попросили не реагувати на таке, бо це шахрайство, і повідомити номер, що я і зробила. А за пару хвилин надійшло друге СМС "Ошибочно пополнила ваш счет на 50 грн, умоляю, верните мне их!". Ясна річ, що нічого я не повертала. Номер був 068 17 00 573. Будьте уважні!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 7
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант