Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

 1. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  біля Політехніки подібна шайка на свята промишляє (14 лютого,8 березня), завжди роблять купу компліментів і в честь свята хочуть зробити подарунок...А далі по накатані. І то я вже декілька оків на них натикаюсь там.
   
 2. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  та то ті пацики. То не пікапщики (хоча я теж так спочатку подумала). То втюхувальщики :). Один із них настільки замаханий, що на автоматі може двічі підходити, коли ти йдеш по проспекту в одну сторону- і коли повертаєшся назад за півгодини :).Мені вони теж не втюхували, бо я не зупиняюся навіть. Але спостерігала, що втюхують. Є ще така фішка, щоб жінка зупинилася, вони починають з "Вибачте, а ви львів янка?". Ну то біш- людина подумає: "О,це туристам потрібна якась допомога-порада" і зупиниться. А далі- вони почнуть вже обробляти. Основне- зупинити :)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  та вони і до чоловіків пристають:) десь біля Скрині до мого теж вчіпилася одна і почала розказувати, як йому пощастило, що має можливість отримати ті духи для подарунку дружині. ну чоловік відповів, що духи я сама собі купую. але то давно було, ще минулого року.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Apelsynka

  Apelsynka Мрії збуваються)))))

  Є таке, я так і зупинялась і тільки починала пояснювати, а мене перебивали і намагались почати рекламу...Саме смішне, що недавно теж зупинили з питанням як пройти кудись там, то я навіть відповідати не хотіла спочатку, але таки сказала і виявилось, що реально це були якісь не місцеві:girl_haha:Ото дістали ті торговці, що вже від звичайних туристів хочеться втекти, бо не хочеш вислухати чергову рекламу:girl_feminist:..
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. shparynka

  shparynka Well-Known Member

  У нас приставали з питанням- а ви у Львові були? Чого саме у Львові, а не деінде, не знаю. Але я йшла, схема та сам, парфуми, таляля. І кажу до нього- Ви чуєте, якими парфумами я пахну? -Чую. - Ці парфуми коштують дві тисячі, а ви думаєте, що я поведуся на оце ваше? І пішла. А то були Перли Лалік, від Веронки))
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Alicia

  Alicia Well-Known Member

  Книжки вони штовхають (їх багато, і взимку впізнала її по рукавицях однакових).. Починають розмову з того, що вони з Днєпра. Але не чіпляються ріп'яхами, ні, то ні.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. lyanysya

  lyanysya Well-Known Member

  І мене колись зачепили з тими духами біля краківського. Це було літо, дівчина підійшла до мене з яскравим макіяжем і почала розказувати яка я гарна, і як мені повезло з духами на секундочку мені здалось що мене гіпнотизують (я в очі подивилась їй - ну макіяж зробив своє)...ледве потім відчепилась від неї.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Корисно Корисно x 1
 8. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  +380500317697 номер ще одних покупців з олх. Хоче переказати гроші тільки на картку Ощадбанку, жаль, що я зразу не здогадалась, то три рази до мене дзвонила, а як почула, що нема, то кинула трубку.
  Я так бачу вони вже не гребують навіть меншими сумами, раніше дзвонили, коли я за 3000 грн продавала, а тепер 500, скоро і за 50 будуть дзвонити
   
  • Корисно Корисно x 1
 9. Demetra

  Demetra Well-Known Member

  @svoybox А в чому суть афери з карткою ощадбанку? Я щось ще не чула нічого.
   
 10. AdFeja

  AdFeja Добро, яке пожирає зло

  а вони розказують, які у них супер-пупер двері/вікна з кількома рівнями захисту чи щось таке, та ще "саме сьогодні і лише для вас" величезна знижка. Вони, гади, дуже на пенсіонерів розраховують, мають фразочку "по пенсійному знижка" :girl_devil:
  --- дописи об"єднано, 15 Травень 2017 ---
  А в чому суть розводу з карткою? Може, теоретично, покупець має лише картку Ощаду і хоче з неї переказати кошти?
   
 11. algo

  algo СуперМодератор) Команда форуму

  @AdFeja потім вони скажуть що переказують з юридичної особи, треба підійти до банкомату, і натиснути щось там щоб отримати кошти на картку .
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 12. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  Фактично я теж не маю картки привату, а всі продавці в неті тільки нею і користуються, я ж не кажу всім організаторам сп відкрити рахунок в тому банку, де мені зручно, а йду до терміналу або оплачую комісію у свому банку або прошу післясплату, але не кидаю зразу ж трубку.
  Тому яка би там далі схема не була, я втому участі брати не хочу.
   
  • Подобається Подобається x 2
 13. Nikolia

  Nikolia Active Member

  І до мене так дзвонили..