luxury-магазини та торгові центри

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Stella, 27 Січень 2010.

  1. Stella

    Stella New Member

    Що думаєте про відкриття ТЦ "Опера Пассаж"? Хто був, які враження?:girl_spruce_up:
    Чи зможуть львів'яни дозволити собі купувати там дорогі бренди? чи розраховано тільки на іноземців?
    Цікаво почути вашу думку...
     
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Опера Пассаж

    звісно, що зможуть.
    З останніх сил будуть вибиватися, аби купити непомірно дорогу шматочку, щоб потім усюди трубити, що куплено це у Опера-пасажі:girl_haha:

    А от іноземці там точно нічого не купуватимуть. Їм ці понти не потрібні:girl_cool:
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Опера Пассаж

    мені єдине що сподобалося - ювелірний... точніше біжутерія... гарненькі прикраси - сплав срібла і цирконію... але направду чи то просто мій стиль, але виглядає гарніше за всяку китайську біжутерію і навіть за деколи примітивні коштовні ювелірні вироби, які в нас продаються... (ціна 150-300 грн за прикрасу)
    решта все... особливо магазин чоловічого одягу, де костюми за 30 тис грн... це нонсенс і тільки... в нас якщо хто і має такі гроші на костюм - закуповується закордоном...
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Опера Пассаж

    не факт. взяти хоча б інші дорогі магазини. на диво - кризи нема :) вимітають все. як то кажуть - на кожен товар є свій покупець
     
  5. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Опера Пассаж

    але якщо магазини не зачиняють, значить вони приносять прибуток...

    хто жив, той живе.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Опера Пассаж

    це говорить лише про те, що в нас є люди, які таки можуть заробити гроші, але не вміють ними розумно розпорядитися:)
    я була в тому магазині, вибирала краватку на подарунок... якість там не ахті... лише одна краватка була достойна того, щоб її подарували, але все-таки не достойна півтори тисячі грн...:)
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Опера Пассаж

     
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Опера Пассаж

    Дівчата, а я б не сказала, що Опера аж так ШАЛЕНО дорога....Магазин Чіко ---ціни такі ж як на сайтах, плюс-мінус....і знижки серйозні є...
    Потім жіночий одяг : пристойні светрики по 150-200 грн, плаття по 400. А якщо взяти взуття, то я там і італійські чоботи бачила по 2000 грн,....навіть шикарна вишиванка від Богуцької коштувала 4500 грн....по 30 000 грн я там не бачила нічого
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Опера Пассаж

    говорилось за конкретний магазин чоловічих костюмів, а там направду такі ціни:)

    ---------- Додано в 19:35 ---------- Попередній допис був написаний в 19:21 ----------

    то видно з-за лісу:) за такі гроші можна купити хорошої якості, вигляду і довготривалого носіння... а не ге...
    але мені особисто всерівно хто і як дуріє... я теж дурію, але по-своєму:)
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Опера Пассаж

    100 % і такого компетентного продавця-консультатна я ще не зустрічала ( може тому що моло ще по дитячих магазинах ходила)

    їх ціна минулого року була 500 долл (тобто не змінилась)

    загалом враження від Опера Пасажу в мене позитивне, хоч була тільки в кількох магазинчиках в звязку з браком часу, піду завтра-післязавтра і тоді грунтовніше зможу сказати, бо чоловік вже щось там хаїв, пив каву і побачив що якось там на перелах чи на чому фарбою забризгано,мол непорядок,але то його мухи. Вважаю, що у Львові давно мало бути таке місце, а не різного роду "Ку" на кожному кроці
     
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Опера Пассаж

    Хто мені скаже - чим цей черговий торговий центр заслужив на таку винятковість - окрему гілочку? Невже тим, що ще не встиг потрапити до чорного списку? :girl_haha:
    ІМХО, не заслужена реклама. Якщо мова все ж більше про брендові магазини - може так і назвемо гілку?
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Опера Пассаж

    чому ж, бенетон закрився!
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Опера Пассаж

    бенетон-це не є дорогий магазин, це демократичний бренд, середнього рівня так би мовити
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Опера Пассаж

    А щодо брендових магазинів. Комусь вдається на них робити бізнес, інша частина власників - купує їх як забавку для дружини чи коханки, ще частина - просто через їх баланси відмиває гроші. Тому звісно вони в нас не переведуться. Але й рівень сервісу та вибір в нас наразі саме через ці причини в загальному - слабонький.
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    бачу темку перезвали, але чи є зміст дублювати? є в нас подібна Хочеш жить - умiй крутитись?
     
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    ото вже питання не по адресу.
    але думаю клієнтів в них було достатньо
     
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хочеш жить - умiй крутитись?

    в мене подруга в такому працює... каже, що цілий день може плювати в потолок... буває, що заходять, питаються, але щоб щось купляли - ну дуууже рідко...
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Мені теж сподобалось... вибирала там подарунок для свого братика, консультанти дійсно на рівні:)
     
  20. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Дівчата! А які там є брендові магазини ?