Львів – найкраще місто для життя в Україні

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Ольга, 12 Червень 2009.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    12 червня журнал новин «Фокус» представив третій щорічний рейтинг «55 кращих міст для життя в Україні». Переможцем рейтингу-2009 став Львів:girl_claping:

    Перша десятка лідерів виглядає так: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Чернівці, Ялта, Харків, Одеса, Ільєчевськ, Сімферополь і Севастополь.


    а чого Вам бракує у Львові???
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    транспортна проблема і проблема гарячої води є для мене найбільш гнітючою.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    бракує повітря
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    кажуть, що при оцінюванні брали до уваги діловий потенціал, здається у Львові з цим дуже проблематично, особливо якщо рівнятися до Києва. Можливостей тут зовсім мало...
     
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    а ще зранку смердить вся Топольна, Кривчиці, Польова.
    так воняють очисні.

    загалом я б могла жити ще хіба... у Львові.
    Я люблю своє місто. З купою недоліків і гарнющою архітектурою Але я зненавиджу це місто і його владу коли у ньому вибудують ось такого викидня хворої уяви архітектора і оцього не менш жахливого архітектурного виродка
    хороших доріг
    дешевого житла
    заборони куріння в громадських місцях (зуинки і вулиця загалом)
    розумної влади
    смерті дибільних арху...текторів шо придумали тих два архітектурних гнійних прища що влада хоче вибудувати (ну смерті то заголосно сказано, я мала на увазі їхньої смерті, як архітекторів, не як людей)
    СМІТНИКІВ (то деколи з папірчиком ношуся так шо до хати його приношу і вже дома викидаю)
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  6. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    знаєте я теж колись казал шо в нас місто як місто, але коли поїхала перший раз в Київ то я крпихала перше шо я казала "рідне моє болото". я незнаю в Києві все так динамічно, такий рух, всі кудись біжать спішать. Я б там не змогла жити, а тут за день можна обійти все місто :girl_cool: :girl_in_dreams:
    а взагалі з нашого міста можна таку ляльку зробити, була б в нас влада нормальна. І дороги б зробили і на туризмі можна жити приспівуючи. Ше б нам якесь озеро нормальне природа подарувала, вгазалі б було б красотень :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні


    подібну страшноту будуть як нове польське консульство :girl_devil: поки шо виглядає просто страшно
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    А чого вартий невчасно абортований викидень уяви хворого архітектора біля Міцкевича (я про той банк шо там є)
    Львів і є гарний тим шо він старовинний і настрій у ньому такий. Львів це не Лос-Анжелес, не Денвер. Львів не скляне місто з металоконструкцій. Львів живий своїми ліпнинами, які наче зараз зійдуть зі своїх фасадів і почнуть жити з нами релаьним життям.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    І я пишаюсь що живу у Львові. Ми найнаближеніші до Європи, це факт. Не змогла б жити в савдеповському Харкові і т.д.
    А от хотілось би спробувати жити в Одесі.
    Але Львів таки найкращий.:girl_in_love:

    Мінуси - та нема мінусів, точніше є, але це те з чим можна змиритись. Тим більше щиро вірю що вода в нас скоро буде цілодобово. Це питання мене наразі найбільше мучить. ну і дороги, - соромно.

    А взагалі я жила в гарному містечку зі всіма вигодами, вода цілодобово, дороги шикарні, все культурно, водії чемні в автобусах...але знаєте, таки не то...
    Адріасю, мені здається ви перебільшуєте. У Львові завжди буде такий настрій. А ця будівля прикрашає його, вносить якесь розмаїття, і абсолютно не мішає місту бути старовинному. Ми ж не можем зберегти 100%ву старовинність, на вулиці 21 століття! І в Празі, Відні є красиві сучасні споруди, нові трамваї швидкісні, і вони не забирають у міста старовнності...
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  10. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    і

    нормальної транспортної системи
    інтелігентних, вихованих людей (не те, щоб їх не було, але хотілося б побільше)
    гарних місць, де б можна було б посидіти-побалакати за кавою і не тільки не з захмарними цінами
    робочих місць (але то зараз всюди, напевно, так)
    ГАРНОЇ ПОГОДИ!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    назва теми поки що не відповідає змісту дописів

    ПиСИ: дуже люблю Львів і ще трохи Дрогобич (рідний) і Одесу (гарне місто, але нажаль з непривітними людьми)
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    А ще мені дуже хочеться бачити багато клумб, доглянутих газонів - це б така краса була, якби у кожному районі були свої квіткові вулиці... А може як в Австрії - робили б ми змагання на кращу клумбу!! ;) ?

    На Волод. Великого знаю що самі сусіди вже висаджують дерева і їх доглядають, то не під вікнами у себе, а на великій загальній клумбі!
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    І я б хотіла квітів. Але як нашому народу пояснити шо ті квіті мають рости на клумбі і не бути зірваними до домашньої вази? То мало хто розуміє.
    А ще б хотіла зо паро штук фонтанів (і не таких як перед Оперним, а зі змістом, не шоб просто водичка лилася) Я б сама ті проекти фонтанів запропонувала. :) От перед Оперним моя уява бачила Оперний в мініатюрі, а з вікон вода і в даху дзюрочки звідки водичка б*є ключем на метрів так зо 15 вгору... загалом то тра намалювати шоб ви зрозуміли шо я маю на увазі. Воно б дуже мальовничо виглядало. Ну а коли не Оперний з якого вода, то якихось левиків (Львів як не як місто Лева)... Загалом то шо поставили мені не подобається. Хоча кожен гаразд критикувати і у кожного свій смак.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні



    Про викідень, я ше такого не чула.Мені здається що укрсоцбанк, кардинально не змінив нашого міста.Споруда є досить спокійною, виваженою.
    Що мені не подобається то вивіски магазинів, особливо в центі міста, всі різнокольорові, більші, менші, вивіски гральних автоматів, то є дійсно жах, який не вписується в архітектуру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    і біг-борди в цетрі міста та на стінах будинків то також жахливо
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    А я б хотіла парк атракціонів.
    Гарно облаштованих парків.
    Багато-багато квітів.
    Менше транспорту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    А ще більше б пасажів з гарними крамничками, де можна було б і погуляти з малюками... а про парки взагалі -непочатий край роботи
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Нині у Львові головний редактор журналу «Фокус» Михайло Гладкий, який репрезентував третій щорічний рейтинг «55 кращих міст для життя в Україні», переможцем у якому визнано Львів», був обсміяний львівськими журналістами/
    http://zik.com.ua/ua/news/2009/06/12/184488
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Най я буду, як та жаба, яка своє болітце хвалить, але Львів для мене - то найліпше місто, бо тут живу я і ті, кого я люблю, а ще люблю Львів просто за те, що то є Львів! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Я дуже люблю Львів, бо це моє рідне місто, я в ньому народилась, знаю кожну вуличку і прохід в центрі...але не скажу, що зараз воно найкомфортніше для життя.:girl_sad:Занадто спаскудили загальну атмосферу і менталітет:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2