Львівська група підтримки грудного вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем natka G, 5 Липень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Маю знайому, яка тижні два тому народила двійню через кесарський розтин. Має проблеми з налагодженням ГВ. До кого з консультантів їй можна звернутись? Якщо можна номер телефону, вона не зареєстрована на ДП.
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дівчата, як отримати міжнародний сертифікат консультанта з ГВ? Наприклад, Ла-Лече-Ліги. Чи можна це зробити онлайн?
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Спочатку поцікавтесь які там правила роботи, яких принципів дотримується організація, виберіть те, що Вам точно підійде. В ЛЛЛ є свої специфічна моменти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А є ще якісь міжнародні організації по гв? Бо я хочу рідною мовою курси пройти (або хоч російською), але сертифікат скрізь використовувати.
     
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    В темі про посуд для малюків не дуже розписано, тому тут запитаю.
    На ГВ дитині можна пити тільки із звичайного горнятка щоб без наслідків для годувань? Чи можна якісь конкретні непроливайки?
    Бо із звичайного п"є але вічно вся облита.
     
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я купувала авентівські пляшки з трубочкою. З соски пити не вмів :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Добрий день. Хочу запитати яка схема ГВ після року: до прикорму і після? На вимогу само собою. Мала дуже любить прикорм (в нас педприкорм). І часто як бачить їжу, мене відпихає і кричить щоб їй дали зі столу. А я хочу зберегти ГВ щонайменше до 2-ох років (а в ідеалі до самовідлучення). Так прикинула, що вдень ГВ десь 5-6 разів. + нічні годування. То не замало? Дитині зараз 1 рік. Читала, що в 1 рік і 3 місяці в діток посилюється потреба в ГВ. То так?
    Чи то я даремно хвилююся? В нас часто бабуся/дідусь є, хресна. Дитина багато з ними проводить часу (сама тягнеться).
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Чудове у Вас ГВ. Раджу не заморочуватись давати на вимогу та й все. Дитина Вас відчуває тому не беріть дурне в голову. Спокійна мама, спокійна дитина. І оце бажання істи іжу може бути періодами, сьогодні багато, завтра менше.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Хоче дитина різні їжу, нехай їсть. Мій в 1.5 року міг котлету з'їсти, а потім зацицяти. В 1.7 відлучили , бо були обставини. Менша годувалась до 2.3 , відлучила, бо вже не давала ради. Все поступово, без сильних стресів. Ні одному ні другій не заважала " людська " їжа паралельно годуватись грудьми. Я щось взагалі не зустрічала дітей, які би до 2 років десь там самовідлучились, набагато старші - можливо... Так що не партеся, все нормально, даєте на вимогу та й все. Рік дитині - то вже можна їсти майже все(здорову їжу маю на увазі)Досвід показує, що не дуже вони хочуть лишитися того задоволення - подоїти маму :girl_haha:.
     
    • Подобається Подобається x 1