Львівські новини (2)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Альона, 12 Вересень 2014.

 1. Kapitoshhka

  Kapitoshhka Well-Known Member

  [​IMG]

  У Стрийському парку Львова тривають кінопокази просто неба
  У Львові до 12 серпня у Стрийському парку транслюватимуть кіно просто неба.

  Про цеповідомили організатори події.

  “Улюблені кінострічки усіх романтиків – “Щоденник Бріджит Джонс”, прекрасний “Сніданок у Тіффані” та багато інших кіношедеврів будуть показувати у Стрийському парку до 12 серпня”, – йдеться у повідомленні.

  Розклад кіносеансів:

  1. День бабака · 08 серпня
  2. Щоденник Бріджит Джонс · 09 серпня
  3. Це безглузде кохання · 10 серпня
  4. Сніданок у Тіффані · 11 серпня
  5. Щоденник пам’яті · 12 серпня
  Сеанси о 20:30

  Локація: Стрийський парк

   
  • Подобається Подобається x 3
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Обіцяють переробляти а не викидати на звалища :) Але доставити оте все треба буде на Жовківську таки за власний рахунок.[​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Інформативно Інформативно x 2
 3. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  То дуже немудро, людям легше то до смітника знести, ніж винаймати вантажну машину за власний кошт. Хіба хто поруч живе, тому зручно.
   
 4. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Ну легше то легше, але взагалі-то в контейнери для побутового сміття заборонено викидати оте все вищеперераховане: меблі, будівельне сміття і т.д. За це навіть штраф є. Ну але поки що в нас джунглі дикі, а не цивілізована країна, тому 99% людей таки викинуть просто в контейнер і те все поїде на звалище замість того щоб потрапити на переробку :sad:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
 5. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  @Akina це економічні реалії нашої країни, не всі люди мають кошти для виклику вантажної машини і викидають не тому, що вони такі порушники, а через банальну нестачу коштів. В цивілізованій державі ця організація мала б мати вантажні машини, хоч 1-2 і люди б записувались на вільні години-дати.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 1
 6. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Там в списку такі речі, які бідні люди не викидають. На ремонт гроші є, а на вантажну машину вже всі відразу бідні. Я вже надивилася тих "бідних" в нашому новозбудованому комплексі, коли серед ночі тягати залишки будівельного сміття в контейнери до сусідів (бо в себе їх нема - платити треба) всі вміють. Тут 100% не проблема в грашах. Але я цілком підтримую думку, що ця організація повинна мати власні машини і пропонувати вивіз тих речей в певні дні тижня, як то є за кордоном в певних країнах. За оплату.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
 7. Online

  Online Well-Known Member

  Безнадійно зламану побутову техніку чи меблі вдома тримати немає сенсу навіть бідним. Інша справа, що їх простіше і вигідніше виставити на ОЛХ задарма чи символічну плату і хтось собі забере на запчастини або сам зремонтує.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 8. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Ну дивіться: всюди є вийнятки, але зміст керуватися вийнятками? Здебільшого (думаю, тут нема сенсу сперечатися, бо це таки здебільшого) викидають меблі, техніку і будматеріали небідні люди. Кожного дня десь можна прочитати про "праведне обурення" львів'ян сміттям. Ось пропонують звозити немалу частину того сміття на переробку. Іііі, пішло-поїхало: "а де я маю взяти машину", "а де я маю взяти на то гроші", "а хто то має мені носити", "а чого так далеко". То давайте взагалі нічого не починати і не пропонувати, бо все одно всі бідні і всім цікаво лише те, куди сміття виносить сусід, а не він сам. Недавно на дойчевеллє був класний сюжет про сміття в Німеччині. Так, там все класно переробляють і за великими предметами по графіку їздить машина. Але коштує це далеееко не ті копійки, що в нас. Я, наприклад, з цікавістю прочитала про цю можливість. Маю цілу комірку будівельного після ремонту. Знаєте, скільки за вивіз заспівали місцеві хлопці, які просто вивезуть то за 2 кілометри і скинуть при трасі? 2000 гривень. Тобто платити все одно треба, бо розносити частинами по смітниках на районі мені совість не дозволить.
   
  • Подобається Подобається x 5
  • Зе бест! Зе бест! x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. Online

  Online Well-Known Member

  @Haidee, не виправдовую людей, які викидають це все в звичайний смітник. Але мотивацію розумію. Ми робили нещодавно ремонт в квартирі, вже не пам'ятаю скільки тих газельок сміття вивезли. Загалом нам то дуууже некисло винесло, хоча не можу жалітися, що ми бідні люди. А для бідної людини, яка робить ремонт своїми руками з залученням брата-кума-тата, вивіз сміття - це половина вартості ремонту. Якщо не весь ремонт. Навіть якщо ти заповнюєш третину машини - платиш за цілу. Є звичайно, відсоток рагулів. Але загалом, думаю, то не від хорошого життя. Особливо останніми роками. Буде доступний за ціною вивіз - будуть вивозити.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
 10. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Коли люди планують ремонт, то вони мають розуміти, що треба буде вивозити сміття і включити цю суму у вартість ремонту.
  Але у нас, як завжди, на ремонт гроші є, але на вивіз сміття, то вже немає...
   
  Останнє редагування: 8 Серпень 2018
  • Погоджуюся Погоджуюся x 6
 11. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Скажу відверто: я не розумію такого. Будматеріали ті бідні люди на горбі з Епіцентру носять? Ну і я не думаю, що багатьом взагалі приходить в голову морочитися з тим сміттям, і то не від статків залежить. А ті, хто реально розносить по сусідніх контейнерах (як то в нас було) - рагулі.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  • Подобається Подобається x 1
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 12. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Звичайно що так, легше, коли штраф за викинуте сміття в контейнери розкинуть на цілу вулицю, ніхто особливо не помітить, що там на пару грн більше. То ж не я, і штрафу не платив , всьо чікіпікі, не злапали.

  І омг, навіть якщо ініціатива для людей, хто близько живе. Гей, оселя приїжджає і звбирає хоч яко ь придатні меблі. Безкоштовно. Умивальник не такий вже великий, щоб не закинути по дорозі чи не скооперуватися х чусідом - ми так відвозимо речі в контейнери. Було б бажання, а не нам всьо должи забезпечити, і тоді, може, я подумаю, чи мені захочеться щось робити
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  • Подобається Подобається x 1
 13. flame

  flame невгамовний експериментатор

  не зовсім львівські, але - місцеві: сісідів сьогодні зранку обікрали. О 8 ранку!!!! Господиня була вдома. Зайшли озброєні "гості" в масках, забрали гроші і золото, сіли в іі ж машину і втекли. Все тихо, ні звука, жодного натяку на те, зщо щось не так.
  В нас в цей час вже дуже активний рух: всі на роботу виїздять, сусіди коров вигяняють, на городах порпаються. Цей будинок ще й відразу біля дитячого майданчика і о 8 ранку там вже є діти.
  Після того,як до нас лазили, я трохи боюся сама на ніч в хаті лишатись. А тут прошу дуже - білий день, господарі вдома. Я в шоці.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 10
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 14. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  В мене знайомих в Винниках минулого року пограбували. Отравили собаку, ввірвались через задні двері. Мали зброю. Били їх, знущались, розділили чоловіка і жінку по різних кімнатах, випитували де готівка. Потім чоловік вирвався, відкрив вікно, почав кричати, сусід почув, викликав поліцію. Чоловік попав в лікарню накладали шви на голову. Відходив довше. Жінці більше пощастило. «Гості» встигли втекти. Це був жах, кажуть, що страх з ними тепер постійно...
   
  • Співчуваю Співчуваю x 8
 15. Zaychenya

  Zaychenya Пухнастик-гризун

  upload_2018-8-10_1-0-41.png
  от таке чудо вивозило в сусідній ЖК сміття і скидало в прості баки. Біда, 700 грн на вивіз забракло...
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 16. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  На жаль, не можу погодитися з вами.
  В нас, на жаль, не розвинена культура "прибрати за собою", "подумати про інших" і т.п. Зробити в хаті, умовно, золоті унітази - гроші є. Вивезти сміття - нема.
  Наш менталітет - любити халяву.
  З останнього: маю знайомих дууууже небідних людей, які, облагороджуючи прибудинкову територію біля свого приватного будинку, ночами тачкою возять на свою ділянку землю від сусідніх будов.
  Мені, принаймні, би було встидно таке розповідати. А люди тим вихваляються, ржуть з того, типу "от які ми гнучкі, всюди знайдем, де собі вщипнути".
  І мене не покидають роздуми, чи є зв"язок між таким складом розуму і статками.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 10
 17. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Нєа. То дійсно якась менталітетна риса. Дуже цікава розвага - тирити пісок з дитячих майданчиків. Отак привезуть навесні величезну купу, а через місяць залишається шар 10 см. Та й взагалі, в кожній розмові, де заходить про те, як краде Порошенко, головна печалька людей, що вони можуть то робити в менших розмірах:girl_crazy:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  • Подобається Подобається x 2
 18. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

   
  • Смішно Смішно x 3
 19. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Я також таких знаю, що на практично усіх халявних(крадених, бо з лісу/дороги і т.п. поки ніхто не виде) особняки побудували. Але все кажу такому, що ми гордимось, бо ні грамульки не злодії, все за свої кровні і своїми руками.

  Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 20. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)