Львівські парки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Shkatulka, 9 Квітень 2010.

  1. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Я часто гуляю в Стрийському парку, тому дуже зраділа коли там розпочали робити нові доріжки, поставили ліхтарі, ще сподіваюся і лавочки будуть. Виглядало гарно і зручно, але.. Хто ж придумав робити такі круті підйоми і спуски??? Зимою там ходити буде неможливо, бо навіть зараз на деяких доріжках тяжко втриматися на ногах - майже як стіна.
    Навіть не знаю чи тішитися тим доріжкам чи ні. Скидається на те, що хотіли як краще, а вийшло як завжди.

    Признавайтеся, кому нові доріжки сподобалися, а кому ні? :girl_wink:
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Львівські парки

    мені сподобалось, що тепер там є освітлення ввечері.
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Львівські парки

    вчора гуляла зі сторони податкової то там спусків немає, рівнини і нові ліхтарі! :) добре, що зміни є!
     
  4. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Львівські парки

    О, я теж дуже рада змінам! Більшість з них на краще. Це плюс для Львова
    От тільки деякі доріжки своєю "непрохідністю" трохи шокували :girl_haha:
     
  5. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Львівські парки

    у неділю гуляла у стрийському і також пройшлась цими "важкопрохідними" доріжками (ми спускались зі сторони кінотеатру до озера). Справді, деякі ділянки є досить крутими. Ми вибрали одну з таких, тому трішки важко було спускатись, але якщо б ми пройшлись парком далі, то незручностей зі спуском, думаю, не було б.
    Загалом подобається те, що про парк почали більше дбати. Правда, ще б повалені дерева забрали, то було б взагалі супер.
     
  6. Lanysss

    Lanysss Загублений

    Відповідь: Львівські парки

    Запрошую вас приєднувати, і створювати сторінку нашого чудового міста надсилайте ваші світлини, щоб разом милуватися нашим містом
    http://www.facebook.com/pages/Казковий-Львів-у-фотографіях-та-легендах/128879767193591?sk=wall
    Львів славиться не лише Високим замком, Стрийським парком, чи парком Івана Франка (Костюшка). У Львові понад 30 парків