Макіяж для нареченої

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Pearl, 28 Листопад 2010.

?

Чи треба робити пробний макіяж

  1. Так! Але я не робила

    42,4%
  2. Так! Робила

    31,7%
  3. Так! Робила, +одягла плаття

    0,9%
  4. Так! Робила, +одягла плаття, +фотосесію

    0 голосів
    0,0%
  5. Так! Робила, +одягла плаття, +фотосесію, +шлюб

    4,9%
  6. Так! Робила, +одягла плаття, +фотосесію, +шлюб, +розлучення

    0 голосів
    0,0%
  7. Якось воно буде

    20,1%
  1. Pearl

    Pearl Member

    Макіяж - один з найважливіших елементів ідеального образу нареченої в день її весілля:girl_in_love:
    Яким він, на Вашу думку, повинен бути або яким він у вас був? :girl_wink:


    Застереження: Тема про макіяж, а не послуги.
     
    Останнє редагування модератором: 11 Квітень 2011
  2. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Візажист була молоденька дівчина, вона мені зробила легкий не обтяжливий макіяж,мені дуже сподобалося.
     
  3. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    абсолютно згодна!!! тому вважаю, що обдумати його треба наперед і обов’язково треба робити пробний, щоб бути на 100% впевненою і спокійною (і без того буде про що хвилюватись):girl_wink:
    Макіяж повинен гармоніювати із загальним образом нареченої- з сукнею, зачіскою та аксесуарами..та в будь-якому разі він має в першу чергу підкреслювати красу та неповторність самої нареченої! Не маю на увазі робити «бойовий раскрас», але і занадто блідий теж не варто, як на мене, бо:
    по-перше, білий колір досить таки небезпечний і на його фоні обличчя може повністю злитись і стати невиразним, а цього дозволити ніяк не можна, бо вся увага в день весілля прикута саме до нареченої :girl_tender:
    по-друге, зйомка фото та відео теж вимагає чітких рис обличчя і тут без ідеального макіяжу не обійтись...
     
  4. Pearl

    Pearl Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Пропоную демонструвати свої бачення за допомогою фото(особистих або прикладів з інтренету):girl_tender:
     
    Останнє редагування модератором: 29 Листопад 2010
  5. Iagidka

    Iagidka New Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Цілком згідна, що потрібно робити пробний макіяж. Коли мені зробили пробний макіяж, я зразу ж відказалась від цієї візажистки - зовсім не сподобався, а під вечір весь потік і обсипався. Мій макіяж весільний був досить ніжний, підчеркував очі, а губи були ніжно розовими і тримався дуже довго, не обсипався під вечір, не розтерся. Нажаль не маю зблиська фоторафії, де видно мій макіяж.
     
  6. Pearl

    Pearl Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Як на мене - пробний макіяж обов"язковий, навіть якщо у того чи іншого візажиста дуже хороші відгуки. Всі ми "ексклюзивні":girl_spruce_up: в кожного свої риси обличчя, свої уявлення, бажання і вимоги... Тому в даному випадку можна бути спокійною, що все буде саме так, як ви цього бажаєте і навіть ще краще - зробивши "репетицію":dance:
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Щоб зберегти ресурс ваших клавіатур - голосувалка . :)
     
  8. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Макіяж для нареченої

     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Дівчата, хто де робив весільний макіяж? чи протримався до кінця весілля?
    за скільки часу замовляли? чи задоволені залишились?
     
  10. TusSsi4ka

    TusSsi4ka Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Я робила в салоні Каронель залишилася дуже задоволена,макіяж тримався до ранку, хіба що губи підмальовувала час від часу а так все супер. Замовляла за 3 місяці до весілля.
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Для мене пробний макіяж - пуста трата часу і грошей. Я знаю що мені пасує, а що ні. Тому весільним макіяжем я задоволена на всі 100%.
    Маю одну знайому, яка робила безліч пробних макіяжів. Бо вона вважала, що на весіллі має бути щось нове, яскраве, супер-модне. От в неї вийшло як в тому анекдоті. Зробила макіяж, прийшла до дому все змила і сама гарно намалювалась.
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    а де робили?
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    То було 4,5роки тому. Робила у самій звичайній перукарні на Сихові. Була в шоці від результатів. Все гарно і професійно зроблено.
     
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Я мала близько трьох пробних макіяжів, бо робила моя друга дружка, яка професійно тим займається. Але весіллі, макіяж був ну зовсім не схожий ні на один з пробних по причині браку часу і тим, що мою дружку затримали при вкладанні її ж зачіски)) Тому думала, що сама себе намалюю, тим більше ще роблю це досить добре. Але тим не менше я рада, що робила пробний. Лишній раз подивилась на себе як на справжню красуню))))
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    А за скільки часу до весілля замовляти треба? я так зрозуміла, що занадто рано - погано, бо майстер може про тебе забути...
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Здається десь за два тижні.
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    але у візажиста,так само як і у перукаря,вже може бути зайнято.
     
  19. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Думаю домовлятись про зачіску і макіяж варто значно раніше за місяці 2 напевно, тим паче коли весілля у "гарячий" період, а от робити за два тижні. Я пробну зачіску робила за два місяці при нагоді, бо ми йшли на весілля до друзів. Результат- перукар усе забула і чесно кажучи пробний варіант мені подобався більше ніж на весіллі.
     
  20. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Макіяж для нареченої

    Аналогічна ситуація була в мене,пробна зачіска сподобалась більше, і пробний макіяж теж,мені малювли два очка по різному,щоб я вибрала що більше сподобається,а в день весілля все було намальовано по іншому,хоч і візажистка професійна з стажем.