Марафет на ходу

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 19 Травень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Спостерігала нині, як кобіта в автобусі приводила себе в порядок. На однім кріслі вона, на іншім - торебка з усіма причандаллями. Намастила вона себе тональним, потім очі підвела, губи намалювала...
    А навпроти сидів хлопчинка й бідака надивуватися не міг із того всього. :lol:

    А ви де свій туалет закінчуєте? Чи все вдома? І лише при повній параді з хати й виходите?
     
    • Подобається Подобається x 18
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    думаю, у всіх бувають випадки екстренні, коли не встигаєш повну параду навести - я вже маю за звичку губи не підмальовувати при виході з дому, коли зранку на роботу поспішаю - вже за рефлекс виробилося їх підмальовувати на першому світлофорі від дому. от таке дивацтво.
    червоне світло там довго, зранку все одно - корок - а як це дратує навколишніх водіїв-чоловіків!!!! коротше, хороший настрій мені на цілий день гарантовано! (забула додати, що я в той час - за кермом ))))))))
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 29
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Лілю, я теж декілька раз в маршрутках спостерігала, як дівчата підмальовують губи, пудруються....причому напомацки, без дзеркала:ninja:, потім ще й волосся починають причесувати.....для мене то моветон. Я свій макіяж закінчуюю виключно вдома, в сумочці ношу пудру і блиск для губ аби протягом дня підправити макіяж, але не в громадських місцях точно.

    А коли працювала на роботі, в нас такі кадри були:xaxa:.Одні значить, дві подружки- щоранку приходили взагалі без макіяжу, і от в перервах між клієнтами починали одна одній щипати брови, малювати вїї :8:
    А ще одна завжди тримала в шуфляді плойку для волосся і бувало присяде під стіл, і давай накручувати волосся
     
    • Подобається Подобається x 36
  4. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    поскольку я только крашу ресницы и губы - то успеваю дома
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я в громадських місцях теж марафет не наводжу. Єдине, що роблю, це можу скористатися гігієнічною помадою. І то вже навчилася робити швидко й непомітно. :xaxa:
    От де я собі дозволяю закінчити марафет, якщо вдома не встигла, це в чоловіка в машині. Часу тоді багацько, можна що завгодно встигнути. Він лиш вічно переживає, аби я собі тушшю в око не штрикнула. :lol:
    В автобусі вже кілька разів таке бачила. Але оце вперше - аби й тональний, і взагалі все-все. Волосся вона теж чесала. Оце мене здивувало. :confused:
     
    • Подобається Подобається x 19
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    пригадала випадок - якось давно - ще студенткою зранку завжди з коліжанкою зустрічалися на зупинці, щоб разом добиратися, а тарнспорт тоді по графіку чіткому ходив, і вона запізнилася і прибігла в останню хвилину - я на неї дивилася довго і не могла зрозуміти, що не так, аж поки не зрозуміла, що одне око нафарбоване, а інше - зовсім ні:8:

    сміху було!!!


    а взагалі, згодна, що жінка повинна виходити з дому в бездоганному вигляді (при тому, що в кожної він свій - хто з насиченим макіяжем, хто з легким).
    і ще думаю, що з певного віку (знову-таки, у кожної жінки по-різному) - виходити на люди без макіяжу - це теж моветон
     
    • Подобається Подобається x 14
  7. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Однозначно дома!Мені тут найзручніше, велике дзеркало, гарне свіло, все бачу і все намальоване як має бути, а не так, що одне око кривіше друге рівніше. Максимум на що я спроможна, це напахнитися біля ліфту коли він їде :xaxa:
    Я позавчора спостерігала як дівчинка собі робила манікюр в маршрутці. На ногах собі розклала щипці, ножнички, пилочку і собі так гарно все чистила :) потім щей додумалася пилочкою між зубами повитягати сніданок :xaxa: І я нарешті вийшла з маршрутки і кінець процедури так і не побачила :)
     
    • Подобається Подобається x 25
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я коли вчилась технікум/інститут,то частенько ту процедуру робила в тролейбусі/метро(відповідно), по дорозі на навчання.Коли почала працювати то завжди макіяж закінчувала вдома.Під час вагітності теж переважно вдома,хоч іноді і на роботі до початку роб.дня.А тепер..вдома або не встигаю або лінуюсь(до кінця ще сама незнаю, що саме),а на вулиці..й мови бути неможе..навіть уявити не можу, що я колись "на ходу "мазюкалась..старію напевно або дорослішаю..
     
    • Подобається Подобається x 13
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Марафет на ходу

    Пригадала собі, що в мене теж було, що не встигала, ну то я в астобусі все одно не робила. Заходила до лазнички на роботі, там наводила марафет і йшла в офіс. В астобусі, я би від сорому згоріла, мабуть.
     
    • Подобається Подобається x 15
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Я як їздила автобусом на роботу то половина автобусу в похідному варіанті приводили себе в порядок. Я в автобусі малювалась і ніц ми не сталось.

    Я взагалі косметикою не користуюсь, ані очі, ані губи. Я ітак гарна. А як для великої паради на забаву десь, то то вже інша справа то вже звичайно на забаві робити не буду а зроблю все вдома а потім кудись поїду.
    Я не вважаю що всі жінки повинні носити косметику і аж ніяк не ставлю мароторій на вік.:8:

    Ну і що? Їй так комфортно і вона так робила. Щодо чищення зубів то можу погодитись, що може варто зачекати аби дійти до ванни якоїсь, а ось манікюр у Львові завжди всі робили на ходу, ну за моєї памяті. І на роботі, сиділи нігті пиляли і малювали і людям бланки видавали. Це не те саме що в маршрутці? Таке саміньке.

    В нас навіть манікюр дівчата робили на уроках. Пам*ятаю як вчитель російської мови ходив по-класі і щось розказував, а одна з дівчаток в тому часі робила собі манікюр, то він зразу зацитував Пушкіна, - «Быть можно дельным человеком, и думать и красе ногтей...»
     
    Останнє редагування модератором: 20 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 15
  11. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я завжди макіяж роблю вдома.Але...минулого тижня ми їздили в Ужгород,виїхали рано,а встали ще раніше ,і я не встигла навести марафет,правда косметику з собою взяла.Коли сіла в машину,то вирішила,що малюватись не буду.Їздили ми із сім"єю Занудки . Я запитала в чоловіка,що вони робили поки чекали на мене,і коли він сказав,що Віта марафетилась , я вирішила,що не можу виглядати гірше :xaxa:і почала малюватись у машині,навіть вії підкрутила :ninja:.Але ,при такій дорозі,як на Ужгород,можна і вишивати :) .Казкова дорога :clapping:!
    Пи.Си.Так, що бувають різні трафунки .
    Ось чоловік мій каже,що вже не раз бачив жінку за кермом,яка марафетиться на ходу.
     
    • Подобається Подобається x 18
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    для мене є різниця- підвести марафет в власній машині і в МАРШРУТЦІ :)

    Ще про марафети:)Вчорашній випадок.Стою в Парадізе, вибираю косметику, як завжди продавці радять пробувати пробніки на собі, але я того не люблю,мазюкатись блиском яким до мене 50 людей мазюкались....але не про то....Тут заходять дві дівчинки - років по 20, модельної зовнішності, каблуки см 15, спіднички трошки менше:xaxa:,в руках крутять брелоки від машинок....ну вобщем "девочки-студентки,сладкие конфентки:)" і давай всіма пробніками по черзі одна одну мазюкати, і помадами, і тінями, і олівцями....при цьому постіно препитуючи продавця що то за фірма і скільки коштує, і так серьозно одна одній казати, що от треба завтра вернутись і то все купити:xaxa:
    Подивилась я те і подумала собі- от головне вміти "красіво" зайти і неважливо що реально ти і не думаєш щось купувати
     
    • Подобається Подобається x 17
  13. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Як на мене то це просто елементарна неповага до людей які знаходяться з тобою в одному приміщенні. І для мене це просто противно, коли вона сидить і виколупую свій бруд з під нігтів. а він летить у різні сторони :bad: Хочеш почистити свої нігті, зайди у той самий туалет і там собі їх чисти. Це моя думка:confused:

    Ну а на рахунок того, що Карапуз малювалася в машині :) то в цьому не бачу нічого поганого! В мене був такий випадок у селі (чоловіка), що у хаті було погане світло біля дзеркала, от я собі пішла в машину, розвернула її собі так, щоб мені добре було себе видно і малювалася :xaxa:
     
    Останнє редагування модератором: 19 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 12
  14. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Марафет на ходу

    для мене макіяж, манікюр, користування парфумами, део чи термальними спреями і тому подібне в громадських місцях - неприйнятне! вважаю це виявом неповаги до оточуючих!
    Сама закінчую макіяж вдома, але блиск чи помаду завжди наношу вже у ліфті чи авто, - на виході з дому часто треба роздати цьоми :) а доця чи чоловік не люблять цьоми зі смаком помади :) Благо ліфт великий і має гарне велике дзеркало, тим не менше в присутності сусідів в ліфті губи не фарбую...
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Марафет на ходу

    Дівки, а хтось з вас колись бривсі по дорозі на роботу? :) За кермом... Скажу вам, коли проспав, то електробритва в пробках дуже помічна штука :)
     
    • Подобається Подобається x 25
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я можу дозволити собі намазюкатись блиском в маршрутці, але тільки якщо сиджу на сидінні для 1 людини, ніхто не стоїть біля мене, і не дивиться в мою сторону.:)
    Але малюватись тональним :xaxa: такого щем не виділа:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Марафет на ходу

    Знаєте французи говорять що не неприйнятним є цілуватись на вулиці а спостерігати за цілуючимися. У мене таке саме ставлення і до макіяжу.
    Коли людина має добиратись на роботу чотири години то вона ітак вже встає вдосвіта а так ті 4 години що вона їде в автобусі вона не потратить на дурно.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Марафет на ходу

    імхо, поцілунки - прекрасний особистий вияв почуттів та емоцій... побачений поцілунок викликає переважно приємні думки; ну а особистий догляд, марафет - приватна технічна справа, за котрою явно не усім оточуючим приємно спостерігати.
    4 години добирання на автобусі можна провести за не менш корисним заняттям з більшою повагою до оточуючих :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Марафет на ходу

    Я не розумію чому чийсь макіяж це вияв неповаги до оточуючих?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Марафет на ходу

    Буває по-різному:

    Найчастіше - вдома;
    Якщо починаю роботу в 7:30 то: або сиджу "натуральна", або роблю мінімальний (олівець+туш) в туалеті;
    Деколи в машині - коли чоловік за рулем, але прошу його попереджти мене перед "лежачими поліцаями".

    Про публічний транспорт: тут (в Швеції) - тут таке на кожному кроці, тому і око мені зовсім не ріже. Як вам таке - солідний на вигляд мужчина, в костюмі витягує гігієнічну помаду і ретельно, тройним слоєм мастить собі губи?? :xaxa::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 14