Марафон схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Leditanya, 10 Грудень 2019.

  1. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    завтра зважу
     
  2. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    1 і 2 сніданок, вечеря 120гр
    2 перекуси по 150гр
    обід 220гр
    скільки випиваю води --- не рахувала, десь до 1.5 л точно
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    69.5кг. Тепер можу писати. Худну з 84кг.
    Ціль - 58кг.
    (Побачила давно омріяні цифри і піду вип’ю чаю :girl_crazy: з сухофруктом в шоколаді. Бо аж зголодніла :girl_haha:)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 2
  4. phobika

    phobika Well-Known Member

    Спроба номер... зрештою то неважливо:connie_pull-pigtail

    Хочу схуднути.
    Зараз важу 71. Ще 2 тижні тому було 73.

    Що роблю:
    1) веду щоденник активності, де записує те, що в наступних пунктах
    2) стараюсь більше ходити. І фіксую кількість кроків. Зважаючи на те, що я на хоумофісі зараз, то навіть 8-10 тис вважаю гарним результатом і не сварю себе за недопрацювання. Бо як зовсім не слідкую, то може всього 3-4 тис за день бути. Але більшість часу находжую більше 12 тис.
    3) стараюсь щоденно займатись з Леслі Сансон. В основному 2 милі/30 хв. Якщо почуваюся не дуже, то 1 миля/15 хв. 3 милі/45 хв нині вперше ходила. Ще кручу хула-хуп, приблизно по 20 хв. Знаю що то може не надто ефективна діяльність, але мені подобається сам процес.
    4) В їжі комбіную 2 підходи. Інтервальне харчування 8/16 і метод тарілки (1/2 овочі, 1/4 білкова їжа, 1/4 вуглеводна). Інтервального дотримуюсь повністю. З тарілкою трохи важче. На разі не можу відмовитись від перекусів. Може як доїм весь шоколад в хаті, то вдасться:girl_haha:

    Враження, цілі, коментарі:
    • На вихідні не тренуюсь додатково, трохи вільніше ставлюся до їжі. Бо мусить в житті щось бути без напрягу.
    • Перші дні на інтервальному харчуванні відчувала сильну втому і вирубувалась в 21 з дитиною разом, тому вправи не спішила посилювати. Зараз ніби вже звикла.
    • Чітко визнала і озвучила вагу чоловікові, ну і зараз тут. Так би мовити озвучила проблему.
    • Не ставлю кінцевої мети в кілограмах і термінах
    • Хочу пробути в такому режимі мінімум до НР. Дальше по відчуттях.
    • Хочу чітко привчити себе до харчування з більшою кількістю овочів і контролем вуглеводів.
    Трохи тут пописуватиму, окрім свого щоденника.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    звучить цілком реально, при Ваших результатах! Просто ВАУ.

    А в мене вага давно стабільна, а зараз вихвалялки у формах. Обвід стегна ледь не в історичному мінімумі. Найгірший варіант доходив до 65 см, а зараз 52
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Корисно Корисно x 1
  6. phobika

    phobika Well-Known Member

    Похудальниці, а маєте якісь лайфхаки від пмсного жору? Бо є небезпека, що всі мої досягнення в найближчі 2 дні зійдуть на 0.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тупо сила волі і багато часу поза місцями їжі. Ну і одне прекрасне заняття, якого сьогодні міжнародний день :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Міжнародний день домашніх тварин?

     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    можна я з вами помарафоню? :connie_pull-pigtail
    другий день мого марафону у інстаграм "Ідеальне тіло за 30 дні". може вдасться тут поописувати свої враження, успіхи, думки тощо (якщо буде час і натхнення)
    буде щось на зразок щоденника)
    1. меню складається з трьох прийомів їжі +2 перекуси( в мене 1). без цукру, мучного і т.д. порції важу)
    2. зранку вакуум
    3. вода 2л+
    4. тренування 15-20 хв+ розтяжка або вправи для спини
    5. боремо целюліт-контрастний душ+кавовий скраб
    6. 8000кроків на день стандартно

    поки нормально. по харчуванню взагалі без проблем. води багато як для мене.
    тренування... я здохляк, але стараюся. гантельки, гумки

    вага 69( кінець циклу-об*єми трохи збільшені. завтра поміряюся)
    хочу 63, а краще 61(що за місяць не реально)

    мета- внормувати харчування, достатньо пити воду і звикнути(полюбити,:girl_crazy:) фіз. навантаження кілька разів на тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я в таких самих параметрах + - . Відійшла вже від ковід, то треба повертатися до фізичної активності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. phobika

    phobika Well-Known Member

    -700 г за тиждень. Тільки харчування підтримувала. Хоча теж не без грішків.
    Вернулась в офіс, треба тепер десь витиснути вправи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member



    А в мене, як на диво, вага стоїть. І це мене радує. Бо я вже заплющила очі і чекала, що їх відкрию (тобто, встану на ваги через декілька днів) - і буде плюс.

    Щодо мотивації. Для мене зараз головним фактором, що рухає мене - це бажання. Бо знання є, вміння є, досвід є... А коли я ставлю бажання в пріоритет, уявляю кінцевий результат, - то цього запалу вистачає триматись плану харчування, фізичних вправ, режиму. І бажання в одній команді с само дисципліною :girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 9 Грудень 2020 ---
    Взагалі є універсальна порада від жору - загрузити себе справами, зайняттями на цілий день (перерви на 2-4 прийоми їжі), а коли прийде вечір/ніч - лягати спати :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ще -700. Неочікувано швидко вага стала меншою 70 кг.
    Підтримую інтервальне харчування, беру на роботу 2 порції їжі, щоб було комфортно. Вправи поки не можу в розпорядок вписати. Але отримала на роботі мультиспорт-картку (з нею можна ходити практично у всі спортзали, басейни і схожі заклади міста безкоштовно), тому надіюсь підібрати для себе щось поза домом вже найближчим часом.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. phobika

    phobika Well-Known Member

    Минулі два тижні були мегастресові. Не мала сили дотримуватись правил харчування. Хоча в передання теж не заходила. Тиждень тому вага знову була над позначкою 70.
    Зараз в нас почались свята. Важитись боюсь) Вже з понеділка... Але то таке. Якщо тих паро днів до Нового року дотримуватимусь інтервального харчування, то буду молодчинка.
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    не склалося з марафоном і зі щоденником теж не склалося:girl_crazy:
    1.перші два тижні було ок. харчування по меню, тренування щодня(що для мене забагато і тим самим мотивація зникає, бо немає часу відновитися, очуваюся як загнана конячка. Хоча я розумію, що мета марафону витиснути максимум за той місяць, але зробила висновок, що це не для мене. Краще потрохи, поступово,без стресу)
    2. а далі я захворіла. на щастя, ковід не підтвердився. але вже тиждень на лікарняному, тож про фіз.навантаження мова не йде. кінець року видався емоційно і фізично виснажливий, і як результат - досі не можу вичухатися. але висновки зроблені. треба щось міняти))
    3. по харчуванню, готувати собі окремо - не моя історія, враховуючи дві роботи і двох дітей 5-7 років. тому зараз буду намагатися дотримуватися а-ля -60: солодке/смаколики до 12ї дня, помірні порції(до речі, завдяки марафону трохи зменшила об*єми споживання їжі, абсолютно безболісно)), не їсти після 19ї, макарони,трансжири і т.д. не споживаю.
    щодо цукрозамінників і тих "фейкових" ПП десертів - теж не моя історія. не смачно. позбавляти себе цього задоволення і так в стесовому житті не хочу))
    стевію хіба до чаю додаю замість цукру, чергую з медом.
    4. трохи привчилася багато пити, але більше чай. воду в холодну пору року пити важко.
    5. хочу додати більше догляду за тілом, шкірою. але часто бракує часу і сили.
    6. внормувати сон!!- мета 2021.

    результат -2кг. тепер головне свята якось перебути:suicide:
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ех, не думала, що колись знову цікавитимуся такими темами. але...Із завершенням ГВ щось ті лишні кг прям прилипають. Самостійно я не могла дати собі раду, записалась так само на марафон. На жаль, кг так й не пішли, але буду чесною - тренувань я за весь час зробила аж 2. Що важливо - зрозуміла, що дууже багато їла солодкого, магазинного, невідомо з чого зробленого...Ну й загалом, доволі таки багато їла, а мені здавалося, що ні....
    Корисні навики - поки що заношу все, що з"їла в програмку, наніч не їм, майже виключила куповані солодощі. Побачимо...
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy



    Я щойно припиняю рахувати і тримати себе в рамках - одразу йду в плюс.
    Зараз от 59, але візуально я худенька. І бігати мені зараз "не заходить", тож поки просто стараюсь не "розігнати" набір, не заїдати стрес і не "пускатися берега" після бокальчика шампанського :)
     
    • мімімі мімімі x 2
  19. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А я цього Різдва мало солодкого купувала, принципово)) Але що сказати, хожу і періодично щось та й кусну)) Але напевно таки відвикла від солодкого, бо багато не їм . Вага не росте, об"єми не збільшуються, але бачу треба таки почати трошки "сушку" запустити, щоб рельєфи краще було видно. Бо вони якось як "йожик в тумані", вроді і є , але якось не так сильно є))
    Щодо вправ, то мала загострення зі спиною, то якогось такого силового навантаження не було, але...я всеодно молодець і робила, та й продовжую робити, щоденний марафон з пілатесу. Тому і відчуття суперові і для спини добре)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. phobika

    phobika Well-Known Member

    Нині відважилась і... +300 г. Ну зовсім не трагічно. Тому нині вже ввечері не їм і тримаюсь до НР.
     
    • Тупо! Тупо! x 1