Масаж і вагітність

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Katya Semak, 4 Березень 2013.

  1. Katya Semak

    Katya Semak New Member

    Дівчатка, як Ви вважаєте чи не шкідливий масаж при вагітності? Читала, що у першому триместрі він не є бажаним, бо може стати причиною викидня, а як стосовно другого і третього триместру?
    Спина як так не турбує, просто час від часу зажимає щось у попереку (особливо коли лежу чи сижу напівлежачи), не можу встати :girl_cray:, а коли встаю, то все нормально. Сходила до масажиста на роботі, просто запитати в чому може бути причина, то він мене так прохрустів і сказав прийти на масаж, а я от тепер думаю чи можна чи ні... :girl_nea:
     
  2. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Масаж і вагітність

    а ви масажиста питали? думаю, він мав би знати
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Масаж і вагітність

    В мене спина взагалі хвора тема, але для себе вирішила таки утриматися. Бо масаж (хрустіння?) то не дуже доречна штука у даному випадку.
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Масаж і вагітність

    а що неможливо робити "полегшений" варіант масажу? не обовязково ж хрустіти
     
  5. Katya Semak

    Katya Semak New Member

    Відповідь: Масаж і вагітність

    Я запитала, він сказав, що легенький можна, але всеодно якось страшнувато, швидше за все не піду :o
     
  6. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Масаж і вагітність

    Найшла інфу можливо пригодиться:
    Масаж має виконуватися дуже акуратно, не зачіпаючи ділянку живота. Вібраційні рухи можна виконувати лише кінчиками пальців рук, неприпустимі грубі рухи та занадто сильне натиснення. Рухи долонями повинні мати характер ніжного погладжування.
    На початку вагітності Ви ще зможете лягати на живіт, щоб спеціаліст міг робити Вам масаж спини та ніг, але починаючи з 4-го місяця вагітності масаж потрібно проводити, лежачи на боці. Зафіксувати це положення можна за допомогою надійної опори, наприклад, подушок або складених ковдр. У салоні Вам запропонують спеціальні валики.
    Масаж – це приємна і корисна процедура. Майбутній мамі він допомагає зняти набряки, зменшити біль в області спини та попереку. Проте тут надзвичайно важливий правильний підхід.
     
  7. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Масаж і вагітність

    Я от-от закінчила курс масажу, і моя масажистка розповідала, що масажує вагітних і цей масаж проводиться сидячи.
     
  8. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: Масаж і вагітність

    Я ходила на масаж до 8 місяця. Десь з місяця 5-го під час масажу сиділа на кріслі, спершись грудною кліткою і руками на масажний стіл. Звичайно, масаж був делікатнішим за звичайний :girl_wink:
     
  9. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Масаж і вагітність

    Звичайно що не шкідливий. А навпаки - корисний. Проводиться сидячи або лежачи на боку, спочатку одному, потім іншому.
    Робіть і отримуйте задоволення і плюс користь!)
     
    • мімімі мімімі x 1
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Масаж і вагітність

    а хто знає, чи можна робити масаж годуючим мамам? Мене так шия болить, аж в вухах дзвонить... Певно там солі судини позвужувати. Бо після кожних пологів я робили десь через 8-9 місяців. Зараз майже 5 минуло. І терпіти вже важко. А коли ще й така погода, як зараз (а я ше й до всьго дуже метеочутлива), то взагалі з ліжка вилазити не хочеться (а від того, що лежиш -- ше гірше). Ну і якщо можна масаж робити, то може хто масажиста хорошого, який додому зміг би приїжджати
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Масаж і вагітність

    звичайно що можна. тільки без сильно ароматизованих олійок, а то лялі може не сподобатись запах
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Масаж і вагітність

    я зараз ходжу на масаж. Щоправда лише комірцевої зони, бо мені там від моєї сидячої роботи горбок наростає на спині і восени і весною мало не щодня головні болі добивають. То я вирішила походити поки пузика ще нема великого (на 16-17 тиж припав) і можу лягати на живіт. Ну то правда всього роблять хв 15-20, половину лежачи, половину сидячи.
     
  13. Lika Vol

    Lika Vol New Member

    Якщо лікар дозволяє, то можна.Мені масаж спини на стульці робили, бо лежачи на животі не можна було. Масаж мені сподобався.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Грудень 2017
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ще на боку можна робити масаж