$ Масажі для жінок

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Njuta, 3 Березень 2013.

1. Njuta

Njuta Active Member

Вітаю всіх форумлянок ! Мене звати Аня , мені 44
    роки. Маю медичну освіту, в 2011р. закінчила з відзнакою курси лікувального масажу в мед.закладі і отримала сертифікат міжнародного зразку, 2018р. курси підвищення кваліфікації (сертифікат масажист широкого профілю).
    Пропоную різні види масажу:
    -антицелюлітний ( баночний , медовий , руками ) від 200 грн тривалість 1-1.5 год 15 сеансів ( в середньому)
    - оздоровчий( банки , мед , руками ) 180-250 грн тривалість від 40 хвл.
    - масаж спини та комірцевої зони ц. 180-200 грн (від 30 до 60 хвл)
    - класичний та медовий масаж обличчя 50-80 грн 2-3 рази на тиждень
    - гербал масаж ( розпареними теплими трав'яними мішечками) , ц. 250-550 грн Тривалість від 40 хвл до 1,5 год
    - гуа-ша
    - діагностика
    - східна медицина
    Мій номер телефону 0683270017, 0934866894
    Працюю в масажному кабінеті вул.Антоновича 138б, каб.33(офіс 15)

Останнє редагування: 7 Липень 2019
  2. Neytasa

Neytasa Well-Known Member

Відповідь: Масажі для жінок

Вітаю з відкриттям теми! :girl_claping:
    Я великий любитель масажів і пройшла в Ані уже декілька курсів. Задоволена завжди. Для мене масаж служить поштовхом для нормалізації харчування і стимулом займатися собою, бо коли щодня є мінус і тіло робиться пружнішим, звичайно з"являється настрій рухатися далі :girl_dance: Завжди чергую вакуумний масаж з медовим...

3. Njuta

Njuta Active Member

Дякую :girl_in_love:

---------- Додано в 09:36 ---------- Попередній допис був написаний в 09:19 ----------

Так , якщо немає протипоказів- це найкращій варіант скинути зайву вагу і привести тіло в тонус.

4. Njuta

Njuta Active Member

Ще хочу додати , що за один курс можна скинути від 2 кг ваги і 10 см об"єму . Курс переважно триває 15 днів , але для кожної клієнтки - це індивідуально .

5. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

Скажіть, будь ласка, чи робите антицелюлітний масаж і чи з його допомогою також можна зменшити об'єми. Чи це різні масажі? Дякую.

6. Njuta

Njuta Active Member

Це масаж як антицелюлітний , так і на зменшення об"ємів і зниження ваги. Банки розбивають підшкірний жир і шлаки , а мед виводить їх з організма , підтягує та вирівнює шкіру відповідно, целюліт стає менший

7. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

Скільки часу, приблизно, триває сеанс "похудального" масажу?

8. Njuta

Njuta Active Member

Залежно який . На все тіло до години , проблемні місця приблизно 40 хвл

9. Грильяжка

Грильяжка Кавоманка

цікавить лікувальний масаж-зона шиї-спина.таке робите?

10. Neytasa

В мене на все тіло медовий до півтори години виходить :girl_wink:

11. Njuta

Njuta Active Member

Медовий трошки довше . То я в середньому час написала :kiss:

---------- Додано в 23:10 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

Роблю і лікувально-профілактичний . Можна медом і банками так само , якщо нема протипоказів, а можна і руками

12. Smaylik

Smaylik Member

1.скільки конкретно коштує баночний і медовий масаж на проблемні зони (живіт, ягодиці, ноги)?
    2. Який мед використовуєте?
    3. Скільки часу вже займаєтесь масажами?
    4. Де приймаєте, якщо не вдома у клієнта?

13. Pesyk

Pesyk Member

Мене теж цікавить масаж надому. Спина, шия.
    Яка вартість і скільки триватиме?

14. Njuta

Njuta Active Member

60 грн - банки , 70 - мед - це на проблемні місця

---------- Додано в 13:57 ---------- Попередній допис був написаний в 13:56 ----------

Мед 100 % натуральний квітковий . Беру в знайомого пасічника .

---------- Додано в 14:00 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

В мене мед.освіта. Масажами займаюся вже 3 рік, маю сертифікат про закінчення масажних курсів міжнародного зразка. Курси проходила в мед. закладі

---------- Додано в 14:00 ---------- Попередній допис був написаний в 14:00 ----------

Приймаю в себе вдома

---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 14:00 ----------

Лікувально-профілактичний руками 50 грн. Триває 30-40 хвл.

15. Pesyk

Pesyk Member

скільки мінімум потрібно сеансів?

16. Klava

Klava Member

Чи можна банковий і медовий масаж при ГВ? І яка ціна при виїзді до мене додому? Дитині 4 місяці, хочу підтягнути живіт і боки, щоб влізти в джинси :girl_crazy:.

17. Njuta

Njuta Active Member

Мінімум 10 , але все це індивідуально

18. Neytasa

Я кожен раз роблю масаж проблемних зон, але обов'язково разом зі спиною:) все таки на спині також збираються ''відкладення'' жирку :girl_crazy: та і для загального тонусу не завадить лишній раз спину помасажувати. Аня, яка Ваша думка?

19. Njuta

Njuta Active Member

Скільки дитинці вже ?

---------- Додано в 16:25 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

Ага я побачила 4 місяці ) . Ну я би радила ще трошки почекати з масажами , тому що будуть виділятися токсини + мед невідомо як перенесе дитинка + може вплинути на лактацію .

---------- Додано в 16:30 ---------- Попередній допис був написаний в 16:25 ----------

Абсолютно згідна з тобою . Звичайно лімфовузли і підшкірний жир в нас розташовані не тільки в проблемних місцях , але і по всьому тілу , тому бажано робити масаж всього тіла , щоб рівномірно розганяти лімфу і кровоток . А для спини- це взагалі дуже корисно , тому що ще й остеохондроз лікує , а він присутній практично в кожного з нас.

20. Smaylik

Smaylik Member

в якому районі живете?