Машинки для скрапу - відгуки, поради...

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Лютий 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Не так давно мали з Веланою про це розмову. Нині в карму мені написали про те, чи я маю аж дві машинки, що купила ножі Тіма Гольца...

    Так що я вирішила почати тему про машинки. То задоволення недешеве, тому можна буде тут поділитися інформацію чи досвідом, аби ті, хто планує купити, не прогадали з вибором. ;)

    Є кілька видів машинок:
    ось така манюня найдешевша
    [​IMG]

    Cuttlebug (другий випуск)
    [​IMG] [​IMG]

    Spellbinders
    [​IMG]

    Sizzix BigShot менша (там цілий ряд у різних кольорах)
    [​IMG]

    Sizzix BigShot Pro (вона суттєво більша від попередньої, та й ціна теж)
    [​IMG]

    ще є Sizzix Vagabond від Тіма Гольца (це з електронних)
    [​IMG] [​IMG]

    електронних є доволі багато, я ще тільки додам Cricut, як одну з більш відомих, хоча і цієї фірми є кілька видів також
    [​IMG]

    Я можу поділитися хіба тою інформацію, яку сама знайшла в неті, бо машинками всіма не користувалася. З електронними взагалі ніколи справи не мала й щось не знаю, чи й хочу мати.
    Пишіть, хто що цікаве знайде чи довідається, які ваші висновки із різних відгуків.

    І ще дайте мені знати, якби виникла потреба в опитуванні в цій темі.
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2012
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинка для скрапу - відгуки, поради...

    Ну, і відповім зразу на питання. У мене тільки одна машинка (тут вона найдешевша з дорогих) - Cuttlebug. Але більшість ножів із нею працюють, тому я на інші й не заглядаюся. Мені вона підійшла за ціною та розмірами, точніше компактністю. Правда, в мене друга версія, перша ще менша, але не така гламурна на вигляд. )))

    Ось відео того, як Гольцові ножі з нею працюють.
    http://www.youtube.com/watch?v=MldEgWi7CNo

    Мені чомусь видається, що Cuttlebug найбільш популярна серед скраперів. І щиро кажучи, хоч маю її недовго, бажання поміняти на щось інше не виникало. Є можливість докупити дощечки різної довжини, тому можна застосовувати як короткі ножі, так і довгі від sizzix також.
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2012
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Скинула мені кумася одне відео про цю машинку.
    http://www.youtube.com/watch?v=8VKCj2KRNS8

    Я щось завжди думала, що то звичайна маленька машинка, як і інші, а виявляється, вона виключно для витискання. Вирізати на ній не можна. Як на мене, даремна трата грошей, хіба що хтось буде займатися виключно витисканням й нічого не захоче вирізати.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    На прикладі того, що маю, покажу, що можна з машинкою робити.
    Отже, за допомогою папок для витискання, можна робити ось такі фони:
    [​IMG]
    Ще є рамочки для витискання, наприклад ось такі.
    [​IMG]
    З маленькими папочками для витискання можна робити симпатичні написи або деталі для листівок.
    [​IMG]
    Ось приклад більш відомих ножів для вирізання від Spellbinders. З ними можна і рамочки робити, і суцільні висічки.
    [​IMG]
    В інших фірм є ось такі ножі.
    [​IMG]
    Ось такі квіточки можна вирізати за допомогою ножів від Гольца.
    [​IMG]
    Ось приклад гілочки з листочками.
    [​IMG]
    А тут метелики, яких я не дуже люблю вирізати, бо в них дуже багато деталей треба витискати. :girl_in_dreams:
    [​IMG]
    То так коротко.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Ще напишу про пластини.
    Більшість машинок Cuttlebug продаються з 3-ма пластинами. Завжди є основна пластина А, тоді ще додають дві пластини для витискання В. Вони також згодяться для вирізання із ножами від Sizzix.
    Вони виглядають ось так:
    [​IMG]
    Додатковою пластиною (її треба докуповувати, або шукати набори вже з нею) є С - вона потрібна для вирізання з традиційними ножами, таких як від Spellbinders.
    [​IMG]
    Це стандартний розмір, а є ще довгі.
    Основна
    [​IMG]
    для витискання чи вирізування із ножами Sizzix
    [​IMG]
    і для вирізування
    [​IMG]

    Для витискання складаєте таку "канапку": пластина А, пластина В, папка для витискання й папір, пластина В. Така сама комбінація йде для вирізання із ножами Sizzix.
    Для вирізання із ножами типу Nestabilities "канапка" виглядає так: пластина А, пластина С, ніж, папір, пластина В. Правда, я зазвичай складаю інакше: пластина А, пластина В, папір, ніж, пластина С. Мені так зручніше.
    Одразу зауважу, що ті пластини, на яких будуть відбиватися сліди ножів, довго не служать. Залежно від частоти користування їх можете вистачити десь на півроку-рік. Далі варто поміняти.
     
  6. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    я тут спокійно обходжуся без пластини С ;) Її з успіхом заміняє килимок для мишки і пару листків картону в канапку;)
    До речі, я ніколи не розуміла ( поки в мене не було машинки, чому першими в нтернет магазині розбирають ножики простих форм. Мені здавалося чим ажурніше- тим гарніше. Після того, як я зі своїх ажурів напіввручну повитискала ті дрібні деталі, розуміння прийшло зразу ;) Вони далеко не легко самі відділяються від вирізаної форми
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2012
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Та я теж обходилася якийсь час, але потому замовила. Втомило.
    То які саме?
     
  8. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    оті малесенькі трикутнички зсерединки:), кружечки,яких не мало б бути. Ажур словом
     
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    А в мене доволі специфічне запитання чи можна тією машинкою і її ножами не папір, а скажімо шкіру, фетр чи інші неткані матеріали витинати.
    Осінила мене тут сотня ідей.... а як то не можна... то ех... чекаю з нетерпінням на відповідь.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Фетр точно можна. Тканину також. Шкіру можна, але аби не груба була.
    Маю сердечка, які вирізали на таких машинах і з фетру щось було. Зроблю знимку й покажу.
    Я от думаю тканину випробувати на днях, то напишу враження.
     
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    А мені цікаво таке: для чіпбордів теж є спеціальні машинки? Ті шматочки картону такі дорогущі, цікаво чи то та машина така "золота" чи то ціни такі деруть. Бо як купиш пару десятків чіпбордів за мульйон, то може простіше купити апарат?
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Машинка та сама, але ножі треба від Sizzix. Nestabilities того не зроблять.
     
  13. Freckle

    Freckle New Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    У мене є електронна машинка Silhouette Cameo (30х30 см), дуже нею задоволена, адже вирізати вона буде все що намалюєте або завантажите (є безліч безкоштовних файлів в інтернеті). Порівняти з ручною машинкою не можу, бо в мене такої не було.
    Якщо кого цікавить - запитуйте, я намагатимусь детально відповісти на запитання :smile:
     
  14. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    за таку ціну можна її купляти, якщо комерційно тим хіба займатись:sad:(
     
  15. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Ух ти! а покажіть, будь ласка що ви нею вирізали?
    а файли вона якого типу приймає? якого формати? є якісь вимоги?
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    на ютубі відео є
    http://www.youtube.com/watch?v=qwnuP3Gfc1M&feature=player_embedded#!
    красота, хочу
     
  17. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Так, річ гарна, але якщо займатися ще чимось, крім суто вирізання для скрапу. Там можна і на тканині термонаклейки робити і ще багато всього. Ось що знайшла про нього. Бо ціна таки суттєва.
     
  18. Freckle

    Freckle New Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Вирізає він .studio файли, svg (яких в інтернеті є купа) можна змінити і відкрити в тій же програмці Silhouette. Але справа в тім, що в самі програмці можна змоделювати багато гарних витинанок самому, а щовівторка на офіційному сайті викладають один шаблон безкоштовно.

    Ціна була 300 євро, купували в Нідерландах. В принципі, якщо купувати ручну машинку і докуповувати до неї ножі, зважити на те, що площа вирізання набагато більша і можливість вирізання навіть українських букв та все, чого заманеться, регулювати розмір самої витинанки, то ціна не така вже й погана виходить.
    Мінус - ніж і килимок потрібно завжди докуповувати (я так зрозуміла і до ручної потрібно килимок докуповувати).
    Якщо хочете робити тиснення, потрібно докуповувати спеціяльний килимок і стилус замість ножа (не знаю як точно його називають).
    Є ще набори ручок для цієї машинки, тобто замість вирізання вона може відмалювати шаблон (знову ж додаткові витрати). Я б спробувала якось запхати туди просту ручку, але боюсь як щось зламаю, мої дурні бажання воно не окупить.

    В мене є два фото, вибачте за поганеньку якість:
    http://3.bp.blogspot.com/-amziEn759e4/TvXzzstG-OI/AAAAAAAAAPQ/exI1GA87tng/s320/DSC_1241.jpg
    Тут оленятко і напис Merry Christmas вирізані.
    http://imageshack.us/photo/my-images/27/dscn1020g.jpg/
    То проста витинанка, я ще її ні до чого не прикріпила.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Березень 2012
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Така машинка класна, звичайно, але зразу видати таку суму... То треба або мати свій бізнес уже, або магазин, або дуже себе любити. :xaxa: Навіть із ножами, я ще нескоро дійду до суми в $300.
    Плату В, бо зношується. Правда, то десь раз у 1,5 року. Може, й рідше.
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    ага, якби ж то. Я знайшла за 460доларів