Меджугор'я

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем kozochka, 8 Серпень 2016.

  1. kozochka

    kozochka Member

    Привіт усім!
    Недавно повернулася з Меджугорья,враження незабутні. Таке відчуття що побувала в раю. Недаремно про нього говорять, що це місце,де небо зливається з землею.

    Цікавить чи були Ви там, чи відбулися зміни у Вашому житті після повернення і чи вірите,що дійсно Матір Божа об'являється в Меджугорьї.
     
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Там не була ще, , але думаю важливі насамперед зміни у душі. а вони залежать напевно не стільки від місця, скільки від того чи ви тим прониклись, від вашого душевного настрою, А от щодо змін в житті, то напевно на все свій час. Не чекайте відразу здійснення якогось прохання, хоча і таке буває. Бо ваше паломництво тоді не матиме такого наповнення, як треба. Бо якщо змін треба буде чекати довго, то можливе розчарування. А якщо ви їхали суто, для ближчого розуміння Бога, святих речей, тоді користь однозначна)))
    Певно, ви не вірите, раз таке питаєте)))
     
  3. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Була в Меджугорє чотири рази, і саме з ласки Матері Божої тепер, через десять років безпліддя біля мене лежить мій маленький синочок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kozochka

    kozochka Member

    Я вірю! Була в Меджугорьї 2 рази і планую дальше їздити. Запитала чи вірите, так як цікавить думка різних людей з різними поглядами. Хотілося б щоб більше людей взнало про Меджугорья і більше навернулося до Бога. З власного досвіду при спілкуванні помічаю,що багато людей і не чуло про обьявлення.
     
    • Подобається Подобається x 1