$ Мега знижки. Посуд на будь-який смак та гаманець.

Тема у розділі 'Посуд', створена користувачем VERO, 3 Квітень 2013.

1. VERO

VERO Well-Known Member

РАДА ВІТАТИ ВСІХ ФОРУМЛЯНОЧОК

ХОЧУ ЗАПРОПОНУВАТИ ВАШІЙ УВАЗІ ПОСУД ВІДОМИХ ВИРОБНИКІВ:
    Luminarc, Bohemia, Simax, Lessner, Willmax, WG, Sacher, Vincent, Petergoff, Virtue...

Орієнтовний асортимент із цінами пропоную переглянути в альбомі

КОРОТКИЙ ОПИС ВИРОБНИКІВ ТА ЇХ АСОРТИМЕНТУ

LUMINARC

LUMINARC
    BOHEMIA

BOHEMIA

SIMAX

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - simax

LESSNER

LESSNER

WALTHER GLASS

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - WALTHER GLAS

WILMAX

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - WILMAX

VINCENT

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - VINCENT

SACHER

Sacher

У альбомі не повний асортимент. Щотижня отримуємо нову партію товару (біля 2000 позицій). Не завжди встигаю вносити зміни у альбомі.
    НАЯВНІСТЬ ТА ЦІНИ УТОЧНЮЄМО!!!​

Практично весь посуд у наявності. Нічого чекати, збирати певну суму і т.д. не потрібно. Чого немає- можемо замовити, за умови наявності у постачальника. Замовлення відправляю щовівторка зранку.

ЦІНИ НАЙНИЖЧІ У РЕГІОНІ.​
    Часто бувають акційні пропозиції. Особливо, на посуд Luminarc. Вони відмічені в альбомі в описі до фото познічкою АКЦІЯ!!! Про акційні пропозиції буду повідомляти.

ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА ПИСАТИ ТУТ В ТЕМЦІ

СПОСОБИ ОТРИМАННЯ ТОВАРУ

Я проживаю у Мостиськах. Прошу це врахувати

Поки-що пропоную наступні варіанти.
    1- пересилка ТК (Нова Пошта, Укрпошта (дрібні та не скляні речі), Інтайм. Відправка можлива в день оплати, якщо товар наявний на складі!!!
    2- відправка маршруткою знайомим водієм у зручний для Вас час за попередньою домовленістю.
    3- роздача.
    Місце та дату проведення роздачі будемо узгоджувати. Чекаю на Ваші пропозиції. Поки що планую- по суботах по мірі необхідності. Але роздачі однозначно будуть!!!
    4- передати експедитору.
    В нас крупногуртовий склад. Щодня водій з експедитором возять замовлення по цілій Львівській обл, в Луцьк... Якщо узгодимо час, можу передати їм Ваше замовлення. МОЖЛИВА ДОСТАВКА ПРАКТИЧНО У ВСІ РАЙОННІ ЦЕНТРИ І ІНШІ НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ ОБЛАСТІ (ЗГІДНО МАРШРУТУ СЛІДУВАННЯ МАШИНИ). Ця послуга безкоштовна. Гроші також можна віддати в руки експедитору. Щосуботи машина їздить по м.Львів.
    Оплата
    При пересилці ТК- передоплата на банківську карту або безпосередньо при отриманні товару в офісі ТК (за додаткому плату).
    При відправці маршруткою- передоплата на банківську карту .
    Безпосередньо в руки, якщо забераєте посуд під час роздачі.

ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ, ЩО В АЛЬБОМІ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ ДАЛЕКО НЕ ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ.​
    Питайте, що цікавить. Продаю посуд на торгівельних площадках інтернет сайтів по цілій Україні вже давно.

Завжди рада допомогти і відповісти на запитання.

МОЇ КООРДИНАТИ
    :

Останнє редагування: 10 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. VERO

VERO Well-Known Member

Відповідь: ЗАМОВЛЯЮ 09.04. Посуд Luminarc, Bohemia, Simax, Lessner, Willmax, WG, Sach

Мені відкриваєтьтся загальна сторінка. Зайдіть на потрібне фото і тоді скопіюйте посилання. Або напишіть назву коллекції (в правому верхньому кумі в описі до фотографії)

3. Meriroma

Meriroma В пошуках себе...

4. Valkiriya

Valkiriya senior member

Відповідь: РОЗДАЧА 16.04. Посуд Luminarc, Bohemia, Simax, Lessner, Willmax, WG, Sache

Цікавить чи є чорний Trianon чайний сервіз 12 шт за 89 грн.

5. VERO

VERO Well-Known Member

Відповідь: РОЗДАЧА 16.04. Посуд Luminarc, Bohemia, Simax, Lessner, Willmax, WG, Sache

В наявності- немає. Замовлення вже сьогодні відіслали постачальнику. Зможу лише через тиждень у вівторок спробувати замовити.

6. Meriroma

Meriroma В пошуках себе...

мені не спішно - може бути через тиждень

7. Іриска

Іриска Well-Known Member

чи є в наявності? або таке

8. Valkiriya

Valkiriya senior member

І ще набір чайний 12 шт Luminarc Flower dream Orange і ціна. А також Luminarc Green ode i Luminark Hortensia blue. Дякую.

9. VERO

VERO Well-Known Member

Добре, що не спішно. Хотіла писати в ПП. Вже не встигла Вам замовити. Є набір на 19пр. Думала вже дозбирувати. Краще Вже замовлю через тиждень на 44.

Повинні ще бути обидві моделі в наявності. Напишіть, яка більше цікавить, в якому кольорі, якщо колір має значення. І, бажанно, пару резервних варіантів. Здається, що з 1 фото були голубі. За салатові- не пам'ятаю.

Valkiriya, в наявності немає нічого з того, що Ви написали. Все запишу до замовлення. Потім відпишу в ПП по наявності і цінах. Дякую

10. amaretto

amaretto як сказала Тося: "месний повар"

11. gava

gava Well-Known Member

Доброї ночі.
    Цікавить такий посуд з цієї серії https://plus.google.com/photos/102901001327682257268/albums/5850176371837733185/5850915888490941186
    12 тарілок обідніх (25 см)
    Салатники (16см) чи можливо взяти 4 шт, чи комплект 6 шт?
    Чи є такого плану салатники 25 см? або можете запропонувати щось інше, білого кольору?
    Також цікавлять овальні блюда розміром 40 см (2 шт), і блюда під оселедець 25-26 см (4 шт).
    Ще підкажіть по кастрюлях https://plus.google.com/photos/102901001327682257268/albums/5850921733416102321/5851653014053420386 , цікавить на 4л, і на 6л ? Чи може запропонуєте на такий об*єм щось інакше (метал, дно, ціна\якість)?
    Дякую.

12. VERO

VERO Well-Known Member

Попередньо, 16.04 біля ц. Св.Юрія і Нового ЦУМу. Буде ще на Сихові, але в інший день. Напишіть, чи бронювати Вам супниці і скільки штук. Вони по акційній ціні. Акційний товар швидко розкуповують.

gava, чисто білих коллекцій є великий вибір. Але в стандартному варванті : столові тарілки, чайний набір і салатники. Все те, що Ви написали є лише в колекціі Тріанон, на яку Ви давали посилання. Варіанти можу запропонувати такі:
    - все взяти з тієї колекції тріанон, тим більше, поки діють акційні ціни;
    - столові тарілки, салатники вибрати з іншої колекції, а блюда, оселедниці... з Тріанон.
    - якщо Вам підходить варіант з білим ударо та термостійким фарфором. Ним можна доукомплектувати будь-який білий сервіз з Люмінарк або все повністю замовити з фарфору Вілмакс. В асортименті Вілмакс є багато дрібничок, яких немає в Люмінарк та ін. виробників (соусники, ємності для закусок, блюда, салфетниці, підставки під палички, для яєць, менажниці, блюда д/хліба, гірчичниці...)
    Уточніть на рахунок каструль. Цікавлять з нержавіючої сталі? Є ще алюмінієві, з керамічним покриттям, керамічні, скляні...

Останнє редагування: 23 Березень 2016
  13. gava

gava Well-Known Member

Мені підходить Тріанон, але чи є блюда (40 см і 25-26 см) і салатники (16 см і 25 см), і чи можна їх взяти по 2-4 штуки, чи обов*язково брати комплект 6 шт?

14. VERO

VERO Well-Known Member

Lum.Trianon.Блюдо кругле 31см арт.51916
    Lum.Trianon.Блюдо овальне 29см арт.09392
    Lum.Trianon.Блюдо овальне 35см арт.е9667
    Lum.Trianon.Кухоль 290мл арт.66520
    Lum.Trianon.Набір для кави 90мл-12пр арт.е9560
    Lum.Trianon.Набір для чаю 220мл-12пр арт.е8845
    Lum.Trianon.Набір капучино 160мл-12пр арт.51946
    Lum.Trianon.Оселедниця 22см арт.66516
    Lum.Trianon.Салатник 12см арт.66519
    Lum.Trianon.Салатник 16см арт.50065
    Lum.Trianon.Салатник 18см арт.h4918
    Lum.Trianon.Салатник 24см арт.54455
    Lum.Trianon.Салатник н-н.13см арт.е9563
    Lum.Trianon.Сервіз столовий-20пр арт.78869
    Lum.Trianon.Сервіз столовий-40пр арт.00193
    Lum.Trianon.Супниця 300мл арт.14661
    Lum.Trianon.Тарілка глибока кругла 22,5см арт.61260
    Lum.Trianon.Тарілка десертна кругла 19см арт.61258
    Lum.Trianon.Тарілка обідня кругла 25см арт.61259
    Lum.Trianon.Тарілка пиріжкова кругла 15,5см арт.d7501
    Lum.Trianon.Тарілка підставна кругла 27см арт.d8818
    Lum.Trianon.Цукорниця 12см арт.06498

Блюда можна брати поштучно у всіх колекціях. Салатники, думаю, також. Ви напишіть точно, скільки чого треба, щоб я могла забронювати.

15. Markkomp

Markkomp Well-Known Member

мені дуже підходить тільки напишіть в ПП точно на яку годину щоб я не пропустила:girl_blush2:

16. gava

gava Well-Known Member

Lum.Trianon.Блюдо кругле 31см арт.51916 41,50
    Lum.Trianon.Блюдо овальне 29см арт.09392 38,00
    Lum.Trianon.Блюдо овальне 35см арт.е9667 54,00
    Lum.Trianon.Оселедниця 22см арт.66516 22,00
    Lum.Trianon.Салатник 16см арт.50065 14,00
    Lum.Trianon.Салатник 18см арт.h4918 32,00
    Lum.Trianon.Салатник 24см арт.54455 39,00
    Lum.Trianon.Тарілка обідня кругла 25см арт.61259 12,00
    напишіть мені, будь ласка, ціни і я
    Вам скажу скільки чого мені замовляти.

17. VERO

VERO Well-Known Member

Щоб ще раз не копіювати, я собі дозволила відредагувати Ваше повідомлення і дописала ціни.

18. analastanka

analastanka тень на стене

Цікавить Luminarc Directoire Eclipse сервіз столовий 31 предмет- 265грн.

З чого саме складається сервіз - з того, що на фото (тобто 3 види тарілок + чашки з блюдцями + великий салатник) чи з того, що перелічено на сайті Luminarc (тобто 3 види тарілок + маленькі салатники + великий салатник + кружки, а не чашки)?

19. VERO

VERO Well-Known Member

analastanka, є комплектація на 19 предметів. В неї входять 3 види тарілок по 6шт і 1 вел. салатник. Ціна -199грн. Є на 31 предмет. Ціна- 265грн. Крім того, з цієї серії є маслянка, бульйонниці, оселедниці, чашка (250мл), чайний набір. Можемо зібрати те, що Вам потрібно.

---------- Додано в 14:05 ---------- Попередній допис був написаний в 14:03 ----------

Планую всім написати в ПП про місце і точний час роздачі. Крім того, буде окрема роздача на Сихові, але пізніше.

20. Hexe

Hexe Well-Known Member

А якщо зараз ще дозамовити, то замовлення буде теж на 16 квітня чи пізніше?

---------- Додано в 14:37 ---------- Попередній допис був написаний в 14:35 ----------

хотіла б таку терку:
    https://plus.google.com/photos/102901001327682257268/albums/5850921733416102321/5853887721315005666

21. amaretto

amaretto як сказала Тося: "месний повар"

якщо будете роздавати на Сихові то візьму 12 шт