Ми і наші мами

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Хомуся, 31 Жовтень 2008.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    А моя мама зараз живе з нами. Попросилася на тиждень поки не зроблять ремонт на кухні ще в лютому, а там як почали ремонт... :) І я вже зовсім розлінилася.. Мама готує їсти, я навіть не пхаюся до кухні. Прибере, малого догляне. Я вже навіть незнаю як буду до всього звикати знов - ремонт вже майже скінчили, і мама вже готується скоро переїздити. Звичайно бувають в нас конфлікти, переважно через те що я просто за 11 років "розівчилася" жити з мамою. Але то дурниці. Я її люблю.
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    Не привередливий - це точно:girl_crazy:. А от від яєшні його вже нудить. Якщо щось треба дуже швидко приготувати, то він скоріш буде їсти пельмені (напівфабрикати) ніж будь-яку страву із яєць
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. pukhnastyk

    pukhnastyk миється в бані

    Відповідь: Ми і наші мами.

    В цій темі переважно форумлянки пишуть про свої стосунки з мамами, коли вже й самі стали мамцями. Але, дозвольте, впишусь, хоч мамцьою ще не є. :girl_smile:
    Коротко про стосунки з моєю мамою: коліжанські були десь років до 13, перемінні (то добрі, то не дуже) десь до 18 років, потім чим раз, тим гірші, тепер - близькі до стадії "війни" :girl_crazy:, на жаль :girl_sad:, мешкаємо разом.
    Деяких речей в її ставленні до мене я абсолютно не розумію, і, що найгірше, не знаю як з ними співіснувати. :girl_cray: Наприклад, те що вона може без мого відома подивитись у різні мої записники (мобільний і, відповідно, телефони в ньому теж є цікавими для неї), і вирішити замість мене чи то мені треба чи ні, тобто, "перекроїти плани", використавши дану інформацію. Звісно, якщо вона б зателефонувала до когось із моїх хороших знайомих, то це б ще можна було "розрулити". Але я в житті просто спілкуюсь і знайомлюсь з багатьма людьми і, звичайно, не всіх так добре знаю, тому якщо от їм хтось зателефонує, будучи в курсі моїх справ, але телефонуючи без мого відома, то...:girl_crazy: неприємно, одним словом. А як знайти вихід не знаю?
    пи.си. чи то, навіть, до кльозету ходити з мобільним? :girl_crazy:
    пи.пи.си. керується моя мама, мабуть, думкою "бажаю тільки добра своїй доці", а так як вона МАМА, то, відповідно, і краще знає, що треба мені в тому житті, а що ні...ото собі придумала :girl_mad:
    ЗІ: згадалась тема на ЛФ про долю і вибір. І щось ніц неясно. Кожен з нас, ніби, має вибір в житті, але в загальному доля наша нам невідома, хоч вже визначена Богом там, на небі. То що в мене така доля, що моїм вибором має керувати мама???
    Нє, я на таке не підписуюсь. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    Пухнастик, зрештою на мобільний можна поставити пароль....
    Але, не це напевно є основна проблема? Мама думає, що ви все ще маленька дівчинка, тому і хоче вирішувати все за вас?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    Перечитала тему, розчулилась і написала мамі пару теплих слів...
    Справді, з народженням дитини я почала розуміти, як то - бути МАМОЮ! Яка це самовіддана круглодобова відповідальна праця.
     
    • Подобається Подобається x 15
  6. pukhnastyk

    pukhnastyk миється в бані

    Відповідь: Ми і наші мами.

    Якби ж вона так думала, то можливо і легше було б. Але так вона точно не думає, бо в мене були в житті ситуації, з яких я не знала як "вирулити", то мама тоді казала "не знаю, що тобі порадити і як тобі допомогти, думай сама". І приходилось, звісно, думати самій, потім, правда, бажання ще раз звертатись за допомогою не було. :girl_sad:
    Проблема швидше в слові "хочу". От коли їй хочеться, тоді вона й вирішує втрутитись.
    А як справлятись з тим її "хочу", я не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    Є суперовий фільм "Тому що я так хочу" - подивіться
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    після спільної відпустки з мамою ще раз переконуюсь, яке вона в мене золото:girl_in_love:
    То мені ще тре деколи по сраці давати, бо можу погавкати троха....
     
    • Подобається Подобається x 13
  9. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    О, моя мамулькіна - то кадр! Вона завжди розвеселить мене, коли я не в настрої, варто трохи з нею поспілкуватися - і стає веселіше. Вона завжди дає багато порад, але без потреби не втручається у моє сімейне життя. Завжди уважно вислухає мене і завжди дуже виважено радить, не перегинаючи палку. За що я їй надзвичайно вдячна. Зятя любить, онуків - капець як любить, до сватів - теж кльово ставиться. З моєю другою мамою - секрухою - навіть можуть обговорювати мене, сварити, що я не їм зупу чи залегко вбралася :))) Коли я забуваю зателефонувати (отакий я свинтус :sad:, вона дзвонить сама, на відміну від тата, який за це дується на мене. Отака в мене кльова мамулька, і тато теж (хоч і не про татів ідеться :haha:))))
     
    • Подобається Подобається x 15
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    мій тато ще той кадр....Буває дзвонить мені, а я або не чую або зайнята і не беру трубку...то він одразу перекидує мені 20 грн на рахунок, ну типа передзвони мені доця....І якщо я йому не передзвонюю, то вже йдуть обіди:haha:))))))
     
    • Подобається Подобається x 17
  11. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    Йой, і у Вас такий тато, як у мене!! :) А я думала - я одна така. Видно, тати якось більше чекають уваги від дочки чи що...? Не знаю, як пояснити таку поведінку. А я як задзвоню - він два слова поговорить та й мамі передає слухавку - наговорився :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. pukhnastyk

    pukhnastyk миється в бані

    Відповідь: Ми і наші мами.

    Вітаю всіх у кого хороші відносини з батьками. :girl_claping:
    Так, я чула про цей фільм, подруги казали, що кльовий, подивлюсь і сама. Прочитала на сайтах коротку рецензію - ясно про шо там йдеться ;) (типу "сватання на Гончарівці" :girl_smile:).
    І якраз стосовно цього фільму і даної теми.
    Батьків ми собі не вибираємо, а свою "половинку" - якраз. :girl_curtsey:
    Але ліпше топаю звідси, не буду надокучати людям проблемами.:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Ми і наші мами.

    Напишу коротко моя мама для мене найкраща в світі. Вона золотце і теща вона суперова зять її любить а як вона готує йому щось смачненька то дуже вже любить.
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А у мене тут була розмова з мамою. Так як я і сподівалась. Нічого путнього з того не вийшло. Вона для мене старалась ціле своє життя а я неоціную її старань. І любов не оплачується. Ось. Сказала що хоче ділити хату і забере ВСЕ що тут вклала.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Серпень 2009
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Гм... а вона себе вважає МАМОЮ? Сорі за прямоту, злостить мене то дуже.
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2009
  16. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ну що з тими мамами зробиш?
    Може вона як моя - скільки себе пам"ятаю, вічно я їй не така... Найбільше добиває "ти моя дочка, і ти ПОВИННА!, "у мене того в твоєму віці не було, то й тобі не треба!" і т.д.
    Коли в доброму настрої - ще нічого, а буває - хоч стріляйся... Телефонує і відразу верещить - неважно, за що... Найчастіше я в цей час на роботі, довкола купа слухачів... І все їй здається, що всі проти неї.
    Зараз я вже не беру собі того до голови, але звернула увагу, що після кожного такого припадку їй стає погано - загострюється клімакс.
    Марусь, може з твоєю те саме?
     
    • Подобається Подобається x 15
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Боюся, що там гірше...
    Але все й справді дуже подібно.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ох, є і такі... Моя у такому випадку думає, що так мене вчить розуму і робить мені велике добро...
    На моє щастя я з не живу, а Марусі можу хіба що поспівчувати... Таких людей заспокоїти майже неможливо, легше зачекати, коли переказяться... І якщо мою ще можна зрозуміти: у 19 років важко хворіє мама, поступово стає овочем, через декільки років помирає тато, з чоловіком ціле життя як кіт із собакою, і ще багато чого, то чого ж Марусиній мамі бракує?
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я вже раніше писала. Банально, але любові до себе...
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Марусю, оце мучить мене одне питання, а як твоя мама збирається хату ділити? Вздовж чи впоперек? Фундамент перерізати так само буде? Та й інші технічні деталі процесу діління хати мене цікавлять. А найбільше мене цікавить, коли ж вона подорослішає.
     
    • Подобається Подобається x 17