$ Mid season sale! МА, Кіко, Fifty, C&A, Mango, H&M, Zara! Покупки в інтернет-магазинах Іспанії!

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем danchyk, 24 Березень 2013.

1. danchyk

danchyk Well-Known Member

ВІТАЮ ВАС ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ!
    ХОЧУ ЗАПРОПОНУВАТИ ВАМ ПОКУПКИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНАХ ІСПАНІЇ!

Умови покупок такі:

1. Ціна товару + 13% + доставка з магазину по Іспанії + доставка до України (3,5 євро/кг з 26.12.14) + доставка до Вашого населеного пункту

2. Термін доставки 2 - 5 тижнів. Доставку до Вашого міста проводимо Новою Поштою.

3.Будемо замовляти такі бренди (для Іспанії вибираємо країну - España (Península y Baleares) або просто España:

1) MANGO - це суміш стилів, кольорів, фасонів та моделей. Манго - класика, спорт і відпочинок. Іспанський бренд, який став відомим на весь світ. Нові колеції на MANGO і знижки на MANGOOUTLETI. Доставка на Манго від 30є - безкоштовна, на Аутлеті - від 50є.
    2) KIABI - французький бренд хорошого одягу. Тут представлений дитячий одяг, дорослий, а також одяг для вагітних. Якість одягу дуже хороша. Дитячий одяг в більшості випадків маломірть на розмір. Доставка від 15є по Іспанії - безкоштовна.
    3) С&A - магазин надзвичайної німецької якості для дорослих та дітей. Доставка по Іспанії 4,95 є, (ділиться на групку покупців).
    Всі решту магазинів Іспанії знайдете на МОЄМУ САЙТІ

4. БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ Переглянути вкладення blank_zamovlenja.xls

5. Замовлення приймаються на пошту

В темі замовлення вказуйте обов"язково назву магазину, з якого робите замовлення.

6. Оплата за замовлення проводиться на карту ПриватБанку по курсу Приватбанку "для карт і поповнення депозитів" в день оплати або у євро готівкою. Здійснюється передплата 100% вартості товару, після підтвердження замовлення на сайті. Проплатити потрібно на протязі 2-ох днів від отримання рахунку. Не забувайте за комісію банку 1% від суми замовлення. Звіт про оплату потрібно скинути на електронну пошту.

7. Вага (3,5 євро/кг, заокруглення до 10 грам) оплачується після прибуття товару в Україну.

8. Товар поверненню та обміну не підлягає. Тому старанно вибирайте розмір та колір. Кожен виробник надає розмірну сітку одягу, і вимірявши свої параметри можна обрати розмір.

На всі питання та пропозиції з радістю відповім!

Бажаю приємних покупок та насолоди від отриманих речей!

ДЕ ЗАБИРАТИ ПАКУНКИ

Дівчатка, коли Ви отримуєте рахунок за вагу, це означає, що речі вже приїхали, і їх можна забирати!!!

Курс Привату дивимось ось тут

Дівчатка, ще раз дуже прошу, хто живе у Львові, віддавати гроші у євро ( в іншому випадку змушена буду Вам рахувати по тому курсу, по якому реально ті євро зможу купити... )

ОНОВЛЕННЯ ЗАЛИШКІВ 20.07.2016
    Pokupky.org

В період знижок, речі можуть прийти в не зовсім відмінному стані. Я на жаль на це ніяк вплинути не можу, може бути якась затяжка, чи брак, таке рідко трапляється, але все ж таки буває. Тому мусимо розуміти, що при купуючи он-лайн, йдемо на певний ризик.

Дівчатка, вибачте, але укрпоштою на разі замовлення не відправляю, все викуплене - відправлю. А наступні замовлення, кому принципово Укрпошта, я на жаль у зв"язку зі станом здоров"я не зможу відправляти, чоловік "посилається" тільки на НП.

Останнє редагування: 21 Березень 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. shparynka

shparynka Well-Known Member

Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

А речi взагалi маломiрять чи як? I ще цiкавить мене, як визначаеться вага? Хто важить? Чи стандартно плюс 3 евро?

3. Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

Кіабі тільки в мене глючить?:ireful:

4. danchyk

А Ви через який браузер відкриваєте. В мене через оперу, якось дуже дивно відкриває. А через Мозілу, Гугл Хром чи Інтернет Експлорер - все ок!

5. Відповідь: Покупки в інтернет-магазинах Іспанії

майже ніяк не відкриває :girl_cray:,а в хромі точно відкриває :girl_dance:

6. danchyk

Кіабі чомусь з Оперою не дружить:girl_cray:

7. shparynka

Рахуночок отримала)

8. OlkaBarabolka

OlkaBarabolka Member

замовилась мені курточка? :girl_emo:

9. danchyk

Ні, Олю, на жаль, не було бажаючих, розділити доставку. На Зару, до речі,теж компанії ще нема.

Останнє редагування: 31 Жовтень 2013
  10. OlkaBarabolka

OlkaBarabolka Member

тоді курточки не треба, а зара давай ще чекаємо :girl_yes:

11. danchyk

Відправила всі рахунки за Мангоаутлет. Все, що не замовилось, анулювала, оскільки ціни зросли, тому, якщо когось щось цікавить, скидайте нові бланки.

12. shparynka

Юля, написала Вам в ПП.

13. Відповідь: Знижки на СandA, Tom Tailor .Покупки в інтернет-магазинах Іспанії.

підкажіть,може хтось замовляв чоловічий одяг,як з розмірами?

14. danchyk

Відповідь: Знижки на СandA, Tom Tailor .Покупки в інтернет-магазинах Іспанії.

Чоловікові на ОГ - 105, светри і футболки беру L з основної колекції. Навіть один светер XL є, то просто вільніше сидить. Якість там класна, нічого не розтягується, не кошлатиться після прання.

15. Відповідь: Знижки на СandA, Tom Tailor .Покупки в інтернет-магазинах Іспанії.

http://www.c-and-a.com/es/es/shop/product.html#!/Hombre//Colección/Cardigans/95811/1
    Юль,в нас такий самий ОГ=104-105,але L ніколи не брали...це получається маломірить?

---------- Додано в 19:54 ---------- Попередній допис був написаний в 19:51 ----------

може M взяти,щоб сидів так як на картинці? ОТ=92-94

16. napoleona

napoleona Well-Known Member

17. danchyk

не бачила, але не утеплена, там звичайна котонова підкладка. Ось тут є утеплена 3 в 1. Ціна -20% від сайту до 08.04. Собі теж таку придивляюся, малечі на весну.

Останнє редагування: 31 Жовтень 2013
  18. danchyk

Дівчата коли дивитесь розмірну сітку, то там є зліва види колекцій, і треба обирати Основна чи Клокхаус. Клокхаус - це молодіжна серія, і розміри менші, ніж в Основній.

---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:50 ----------

Дівчата коли дивитесь розмірну сітку, то там є зліва види колекцій, і треба обирати Основна чи Клокхаус. Клокхаус - це молодіжна серія, і розміри менші, ніж в Основній.

19. napoleona

20. danchyk

Особисто речей звыдти не маю. Ось тут багато відгуків http://buy-club.ru/forum/index.php?topic=1489.0 Пишуть, що маломірить. І ще з цього магазину доставка 6,50 євро, тому треба буде збирати групку.

---------- Додано в 23:21 ---------- Попередній допис був написаний в 23:21 ----------

Особисто речей звыдти не маю. Ось тут багато відгуків http://buy-club.ru/forum/index.php?topic=1489.0 Пишуть, що маломірить. І ще з цього магазину доставка 6,50 євро, тому треба буде збирати групку.

21. napoleona

я би замовила якби була компанія
    ще скажіть за ск часу би приїало?