$ Mid season sale! МА, Кіко, Fifty, C&A, Mango, H&M, Zara! Покупки в інтернет-магазинах Іспанії!

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем danchyk, 24 Березень 2013.

1. danchyk

danchyk Well-Known Member

ВІТАЮ ВАС ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ!
    ХОЧУ ЗАПРОПОНУВАТИ ВАМ ПОКУПКИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНАХ ІСПАНІЇ!

Умови покупок такі:

1. Ціна товару + 13% + доставка з магазину по Іспанії + доставка до України (5 євро/кг з 26.12.14) + доставка до Вашого населеного пункту

2. Термін доставки 2 - 5 тижнів. Доставку до Вашого міста проводимо Новою Поштою.

3.Будемо замовляти такі бренди (для Іспанії вибираємо країну - España (Península y Baleares) або просто España:

1) MANGO - це суміш стилів, кольорів, фасонів та моделей. Манго - класика, спорт і відпочинок. Іспанський бренд, який став відомим на весь світ. Нові колеції на MANGO і знижки на MANGOOUTLETI. Доставка на Манго від 30є - безкоштовна, на Аутлеті - від 50є.
    2) KIABI - французький бренд хорошого одягу. Тут представлений дитячий одяг, дорослий, а також одяг для вагітних. Якість одягу дуже хороша. Дитячий одяг в більшості випадків маломірть на розмір. Доставка від 15є по Іспанії - безкоштовна.
    3) С&A - магазин надзвичайної німецької якості для дорослих та дітей. Доставка по Іспанії 4,95 є, (ділиться на групку покупців).
    Всі решту магазинів Іспанії знайдете на МОЄМУ САЙТІ Шопінг в магазинах Європи

4. БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ Переглянути вкладення blank_zamovlenja.xls

5. Замовлення приймаються на пошту

В темі замовлення вказуйте обов"язково назву магазину, з якого робите замовлення.

6. Оплата за замовлення проводиться на карту ПриватБанку по курсу Приватбанку "для карт і поповнення депозитів" в день оплати або у євро готівкою. Здійснюється передплата 100% вартості товару, після підтвердження замовлення на сайті. Проплатити потрібно на протязі 2-ох днів від отримання рахунку. Не забувайте за комісію банку 1% від суми замовлення. Звіт про оплату потрібно скинути на електронну пошту.

7. Вага (5 євро/кг, заокруглення до 10 грам) оплачується після прибуття товару в Україну.

8. Товар поверненню та обміну не підлягає. Тому старанно вибирайте розмір та колір. Кожен виробник надає розмірну сітку одягу, і вимірявши свої параметри можна обрати розмір.

На всі питання та пропозиції з радістю відповім!

Бажаю приємних покупок та насолоди від отриманих речей!

ДЕ ЗАБИРАТИ ПАКУНКИ

Дівчатка, коли Ви отримуєте рахунок за вагу, це означає, що речі вже приїхали, і їх можна забирати!!!

Курс Привату дивимось ось тут

Дівчатка, ще раз дуже прошу, хто живе у Львові, віддавати гроші у євро ( в іншому випадку змушена буду Вам рахувати по тому курсу, по якому реально ті євро зможу купити... )

ОНОВЛЕННЯ ЗАЛИШКІВ 20.07.2016
    Pokupky.org

В період знижок, речі можуть прийти в не зовсім відмінному стані. Я на жаль на це ніяк вплинути не можу, може бути якась затяжка, чи брак, таке рідко трапляється, але все ж таки буває. Тому мусимо розуміти, що при купуючи он-лайн, йдемо на певний ризик.

ЗАЛИШКИ
    Vestido encaje floral - Vestidos de Mujer | OUTLET España сукня Манго розмір С, звертатись в ПП до @orange girl

Дівчатка, рахунки відтепер буду скидати вже, коли речі приїдуть в Україну, тобто разом з вагою. Мені подвійна робота: перевіряти першу частину, щоб скинути за вагу, тому будуть один раз з вагою. Постараюсь всім відписувати, що купилось. Якщо часом хтось дуже хоче оплатити замовлення достроково, можете кидати аванс на картку. Дякую за розуміння!

Моя група у вайбері Покупки в Іспанії on Viber

Останнє редагування: 11 Жовтень 2020
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Kalyx

Kalyx Well-Known Member

3. unsure

unsure Well-Known Member

4. danchyk

• Подобається Подобається x 1
  5. lunti

lunti Member

6. unsure

unsure Well-Known Member

7. danchyk

8. danchyk

9. vjv

vjv Well-Known Member

10. unsure

unsure Well-Known Member

11. danchyk

12. orange girl

orange girl Well-Known Member

13. orange girl

14. danchyk

15. danchyk

• Подобається Подобається x 1
  16. orange girl

@danchyk, Юля а які розміри цієї косметички?

17. orange girl

@danchyk, Юль коли буде то фифті за 07.09? мені б так здалося то худі, що там їде... Вже півтора місяця пройшло(

18. danchyk

в четвер буде роздача, сьогодні завтра кину рахунки.

Є половина на Массімо, знижки на чоловічу колекцію Shirts, polo shirts and T-shirts - Special Prices - COLLECTION - MEN - Massimo Dutti - España
    --- дописи об"єднано, 19 Жовтень 2020 ---
    Знижки на жіночий одяг Special Prices - COLLECTION - WOMEN - Massimo Dutti - España

19. danchyk

20. danchyk

Ще 2-ох потрібно на Фифті

21. danchyk