моя дитяча мрія

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем olenkastar, 22 Вересень 2009.

  1. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Також я мріяла, що коли вийду заміж, в мене народиться донечка і я назву її Анастасія. Ця мрія перетворилась в реальність:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Aguilera

    Aguilera миється в бані

    Відповідь: моя дитяча мрія

    В дитинстві хотіла бути лікарем. Чуть підросла лікарем-гінекологом (приймати на світ дітей). А перед вступом передумала (хоча була така можливість)... І не шкодую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    обожнювала музику групи Bon Jovi, хотіла заміж за Jonа Bon Jovi :girl_crazy:, а іноді уявляла себе журналісткою, яка бере в нього інтерв'ю
    був період (десь в районі закінчення школи), коли мені страшенно подобався Пономарьов, а перед тим десь в середніх класах школи була закохана у Ділана МакКея (Люк Перрі).

    З професій - завжди хотіла бути усним перекладачем (синхронним), мріяла про якусь таку свою незамінимість... типу який я дипломат, досконало володіючий німецькою і англійською мовами:girl_cool:... (реалізувала тільки в репетиторстві...)

    в інституті мріяла про весілля на пляжі, в піску, босою і у вишитому білим по білому вбранні, частину здійснила (без моря і піску)

    а ще був час в інституті, коли я мріяла про політику...:girl_in_dreams:, тобто уявляла, що можна попасти "туди" (в політику) і змінити зарплати, особливо лікарям (вчилась в МЕДі)...

    ну і наостанок - завжди мріяла, що як тільки подорослішаю, буду мамою, от і маю Софію:girl_smile::girl_claping:

    завжди мрію побачити купу країн, різних місцинок, колись обов'язково відвідаю з доцькою і чоловіком Діснейленд (була в Ганзапарку в Німеччині)

    отака мрійниця;)
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  4. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    то капець якийсь, таке враження що це я написала
    щоб не офтопити: мріяла бути стюардесою, а ще більше продавцем в газетному кіоску, щоб я могла читати-читати і ніхто мені не заваджав (в 90-х по Тб було всього 3 канали і ми щодня купляли свіжу газету і билися хто буде читати першим свіженьку пресу)
     
    Останнє редагування: 16 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: моя дитяча мрія

    :girl_smile:
    Вчителями колись хотіли бути багато дівчат) Я не виняток, а ще я хотіла бути психологом. На нього і вивчилась. Хоча працювати по спеціальності не хочу. Мені більше подобається робота за компом, люблю працювати з різними програмками. Зараз вчуся створювати сайти і розумію що це моє покликання (не сайти, а робота за компом):girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    О і він теж був моїм коханням. Мрії - супер ще якби всі втілювались у життя ціни їм б не було. Щодо моїх мрій то - хотіла займатися фігурним катанням на професійному рівні ігри на фотртепіано, отримала лише від св. Миколая ковзани. Робота....м-м-м, чомусь вона була постійно повязана з фінансами, то я хотіла бути продавцем, як одна з моїх баб, то податковим інспектором так і сталось закінчила фінансовий, лише одна халепа на курсі 2-3 я зрозуміла, що не моє ось лікарь чи стоматолог чи гінеколог мені більш по душі тепер дуже шкодую, що в мед не пішла. А ну і звичайно про принца на білому коні як то без нього. Висновок один жодна з мрій до кінця не втілилась, а деякі на рівні мрій і залишились.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Найтриваліша мрія - стати археолохом, потім друзі на архітектурному факультеті, де я вчилась, жартували, що від цієї мрії залишилось лиш три букви :).
    Найдавніша (десь років з 3-х) - грати на фортепіано, теж не реалізована.
    Найсмішніша - років у 6-7 хотіла машину-жука, рожеву в блакитну крапочку :D
    З принцом на білому Харлеї теж не вийшло :D
    З реалізованих - була в Індії, на Алтаї, в Єгипті. Ще залишився Кавказ, Памір, Анди :)
     
  8. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    У мене мрії - різні-прерізні - від стати відомою співачкою :girl_spruce_up: до ... кінорежисером. :girl_in_dreams: ( Була музична школа і вокал).
    Відкрити притулок для бездомних тварин. :girl_sad:
    Мати будинок на березі моря з великими газонами, на яких будуть цвісти троянди! :girl_in_love:
    Об"їздити весь світ.
    А взагалі - зробити щось значне для суспільства, змінити наш світ на краще.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Alles

    Alles New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Звичайно дитячі мрії це саме те що ми згадуємо з теплом і такою любовю хоч тепер ми розуміємо що ці мрії напевно ніколи не здійсняться
     
  10. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    моя дитяча мрія - відкрити притулок для песиків. Я дуже люблю собак! Підгодовую інколи місцевих, милуюсь чужими песиками. А бездомних завжди так шкода, в них інколи такі очі бувають :sad:
     
  11. Mary

    Mary Active Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Прочитала цю темку і розсміялася, почала згадувати свої дитячі мрії :girl_haha:.
    В пятому класі писали твір на цю тему, то чомусь мрії у всіх були схожі: чоловік міліонер, великий будинок і щоб жити як принцеса, а в мене на додачу ще і двоповерховий торт:bazar:. вчителька наша твори зберегла і зачитувала вже в 11 класі, порівнюючи з щойно перевіреними. Тоді у всіх мрії були більш земні: хто лікарем, хто вчителем, закінчити університет, вийти заміж.
    Добре пам"ятаю як мріяла що піду в монастир:confused:. Звідки такі думки - навіть не уявляю. Родина не дуже релігійна, та і я від того трошки далека.
    А мама розповідала, що коли мені було два роки на питання "ким хочеш бути?" відповідала "Офіцянткою":girl_haha:. Усі досі не знають звідки я то взяла.
     
  12. Yansa

    Yansa Комерційний Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Мої мрії... ой пам"ятаю, що завжди хотіла коня! А тепер може через півроку він у мене буде, думаю, що навідь 2, один для мене,другий для чоловіка!
    Моя мрія може здійснитись!
    Я бажаю УСІМ, щоб любі мрії у кожної людини здійснялись!!!
     
  13. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    а я мріяла стати художньою гімнасткою:girl_flirt: літати високо в повітрі, збирати повні трибуни, вдягати барвисті костюми і широко усміхатись:girl_bye: та, на жаль, мою мрію ніхто не підтримав - думаю, зараз немає навіть сенсу щось подібне затівати:girl_haha:
     
  14. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    я дуже сильно хотіла створювати ліки.
    я мріяла шо створю таку таблетку шо мама більше не хворітиме (ту саму таблетку за власного невміння їх створювати я щороку просила у Миколая)
    а ше я мріяла бути... богом. Мені у дитинстві здавалося шо Він занадто багато помиляється. На мою дитячу думку Бог не мав допускати шоб люди, а собливо мами хворіли, він не мав дозволяти бабусям помирати (бо вони ж мають онучок). А ше Бог на мою думку мав годувати бездомних тваринок і тих бабусь шо стоять з протягнутою рукою ( а ше на мою думку не мало бути зими бо холодно)
    Моя мама так перелякалася коли я на запитання "Ким ти хочеш бути коли виростеш?" відповідала "Богом", що повела мене до психіатра (той маму заспокоїв).

    Ось такі дитячі мрії.
    Зараз мрію щоб у моєї длнечки була мама... мрію шоб донечка була здоровою, а моя мама тим всім тішилася і також була багата на здоров*я.
     
  15. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я хотіла бути артисткою:girl_in_love:. Виступати на сцені щоб усі дивилися і аплодували . Навіть ходила в театральний гурток. Ставили виставу по повісті Гоголя "Вій", де я була відьмою. Але гурток розвалився, правда викладачка хотіла взяти мене до себе в театр, видзвонювала з мною, але я постидалася:shy:, можливо не було кому підштовхнути.
    Через деякий час хотіла бути танцюристкою:dance: , через рік і ця мрія розвіялася. Потім каратісткою - но це взагалі дуже скоро пройшло, після декількох уроків стояння на кулаках :bazar: .
    В старших класах хотіла стати фінансистом, економістом, ну і на тому все закінчилося.
     
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Від коли себе пам"ятаю, то хотіла бути співачкою))) Навіть ходила в музичну школу і була солісткою в ансамблі, ми навіть на гастролі їздили в Польщу і Бельгію, ну і по всій Україні! Записували передачі на Львівському телебаченні, кароче, мрія, можна сказати, здійснилась)))
    А ще дуже хотіла бути молодою мамою, і народити дитину максимум в 18 років, щоб потім дружити зі своїм чадом, і ходити з ним на дискотеки))))
     
  17. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я коли була маленькою хотіла бути журналісткою! Тому, що у багатьох мультиках Супергерої кохали саме їх (журналісток!), наприклад "Супермен"...:girl_haha:
    А стала істориком:girl_spruce_up:
     
  18. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Ой і в мене тих мрій було!... В молодщих класах мріяла стати вчителем, у старших класах - бізнес-леді:). Ще мріяла навпіл з подружкою отримати на Миколая чарівну паличку, щоб можна було побудувати нові будинки, зробити всіх здоровими, зробити багато качель, повні столи всякої смакоти:))):girl_haha: (написали цілий зошит справ, що треба зробити тою паличкою:girl_haha:). Підросла - мріяла про велике і чисте кохання ( ця мрія збулася). Ще пізніше - хотіла відкрити торговий центр, прибутки якого йшли б на операції діткам всієї країни (досі про то мрію:)). Ще будучи маленькою хотіла 10 діточок:girl_haha:. Отаке мріялося...
     
  19. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я малою не мріяла.

    Я від чотирьох років лежала в стосах книжок (діапазон від довідника по орнітології до журналу "Тєхніка - молодьожі!" і слухала рок-н-рол на вуйковому бабінному магнітофоні.

    Ніякий космос мене ніколи не притягував, робота вчительки здавалась мені страшенно нудною.

    Одного разу мама купила настінний календар з репродукціями відомих картин. Мене вони захопили настільки, що я їх захотіла купити. ))))

    А коли з’ясувала, що це неможливо (бо для цього треба або бути арабською нафтовою принцесою, або ж вийти заміж за арабського нафтового принца), то я почала міряти про те, аби подивитись, які вони є НАСПРАВДІ.

    Мрії збуваються. :)
     
  20. dianka

    dianka Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Усе про що мріяла - реалізувала, але коли мрії матеріалізуються, то чомусь розчаровують:sad:(