моя дитяча мрія

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем olenkastar, 22 Вересень 2009.

  1. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Дитяча мрія??? Моя мрія дитяча - це були іграшки. Дуже хотіла ляльку Барбі і конструктор Лего!
    Так от коли була студенткою, то вирішила що буду відкладати гроші на ту ляльку для сестрички. Скажу чесно, що уже не памятаю чи то вона дуже хотіла чи я страшно про неї мріяла. Подарувала я її ляльку на день народження і тепер ця лялька стоїть в сервантику. Приїду додому, потримаю її в руках і так тепло стає....
    А от про конструктор мрію і далі.... Хоча вже трошки маю, то знайома віддала за конфетки, то по оголошенні купила.... Але це дуже мало, для моєї фантазії потрібно більше! Хочу що в кімнаті на підлогу висипати з коробки і тиждень складати мрію....
     
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Моя дитяча мрія - море....і за щорічне здійснення цієї мрії я дуже вдячна свому дідусю....так складалося, що моїпоїздки завжди захоплювали шматочок вересня...тому навчання для мене починалось десь в середині цього місяця..що теж було маленьким святом...
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Ооооо... моя дитяча мрія....вона здійснилась лише коли мені було 25... і весь час до того вона була мрією. А мріяла я про собаку. Ше в дитинстві дуже дуже хотіла...але житлові умови, а особливо площа житла не дозволяла..... максимум що мала то папужка, але це не те.... Я марила собакою до такої міри що колись подивившись мультфільм де в хлопчика була рукавичка яка впала на землю і стала собачкою, я розуміла що так насправді не буває.....але якось дуже хотіла вірити що воно можливе. І потім коли мені було 25.... я знімала собі квартиру вже пару років.... і раптом згадала що хотіла я собаку ( бо якось та моя мрія призабулась за стільки часу)... і вже є можливіть завести. Ну і памьятаю що в один тиждень - в середу згадала, загорілась, а в суботу в мене була моя Сара, англійська спанієлька. Радості було нємєряно !!! Ну і до сих пір нємєряно..... як і самої Сари, бо вона хоч і не велика собака, але якось встигає бути всюди одночасно і прийняти всюди участь по повній програмі.
    А ще згадала що в шкільні часи марила пеналом на замочку або двостороннім на магнітах, тоді вони ще були дефіцитом і рідкістю.... або коштували дорого. Тоді мені його так і не купили, а зараз можу накупити собі тих пеналів купу...але вже не потрібні вони мені.
     
  4. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Мрія? Ой, шось навіть нічого пригадати не можу...
    Все що я хотіла, мені купляли.. та і зараз так... :)
     
  5. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Мені в дитинстві мріялось мати чарівну паличку. Пам'ятаю, що вона була потрібна не для того, щоб виконувати особисті бажання, а для того, щоб допомагати іншим людям, весь час думалося про допомогу хворим, сиріткам. Пам'ятаю ще, що дитиною мріяла працювати в дитячому будинку і робити все, щоб діти не почувалися самотніми та обездоленими. Такі мала мрії. Бачу, що моя доня зараз схожа на мене в дитинстві.:girl_smile:
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    а я мрiяла щоб батьки мною пишалися )
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Ну не кажіть...я от про ляльку барбі мріяла, кожен Новий рік під бій курантів загадувала щоб вона у мене з"явилась...І що ви думаєте? Бажання і до сьогодні не збулось.:girl_cray:
     
  8. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я мріяла стати співачкою, співала в школі, і голос маю, але після закінчення школи мрія розвіялась. І взагалі я багато про шо мріяла, навіть не пригадаєш так зразу.
     
  9. Shine

    Shine New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я мріяла стати художником, дизайнером, а коли стала дорослою про справжнє кохання, велику родину і гарненьких діточок. Багато з цього збулось, а мрію - стати художником, тепер допомагаю втілювати в життя своїй донечці.:girl_in_dreams:
     
  10. Milashechka

    Milashechka New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    ))) скільки себе пам"ятаю, я завжди чогось хотіла... про найпотаемніше не розкажу, а от про звичайні мрії незвичайної дівчинки будь -ласка: ляльку барбі Миколай приніс!!! Німецьку ляльку пристрашенно хотіла - той самий бородатий дядько допоміг..
    потім крупніші захцянки: хотіла робити жінок красивими - стала візажистом
    дуже хотіла стати дизайнером житлових приміщень - деколи отримую замовлення , але це в мене більше як хоббі
    зараз мрію про свій фітнес зал!!! але як то маю зробити не знаю і до кого звернутись не знаю
    Потім куплю собі квартиру і машину!!! в тій квартирі у моєїї донечки буде своя велика гарна кімната!!! і ми будемо жити з нею довго і щасливо:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  11. berezhano4ka

    berezhano4ka New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    я мріяла стати вчителем а моя близька подруга-лікарем.так ми і грались-я її вчила а вона мене лікувала.Теперя викладаю в школі а вона працює медсестрою.МРії збуваються
     
  12. Bomochka

    Bomochka New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я теж мріяла стати лікарем. Але , як сказав мій тато, з моєю любов"ю до різного шахер махеру стала бухгалтером...і домашнім доктором.
     
  13. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я спочатку мріяв стати вчителем малювання, пізніше - священником. Потім мріяв грати на фортепіано, навіть деякий час брав уроки. З часом дуже хотів бути хірургом - рятувати людей.
    З третього класу мріяв стати художником - тепер поступово надаю мрії крила! :o :)
     
  14. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    В мене була мрія стати артисткою, бо до перехідного віку мала дуже гарний і сильний голос, подобалась музика. Та голос переріс. Оскільки виросла в глухому селі то не було мови навіть про музичну школу ( до якої 20 км.) Вже коли прийшов час визначатись з професією- то однозначно хотіла бути тільки лікарем, та не склалось, бо не було купи грошей. До цього часу ніяка професія більше так не цікавить. На разі працюю в банку.
     
  15. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    І в мене мрія була подібною, хотіла навчитись малювати, але так мрія моя дитяча не здійснилася, на жаль.
     
  16. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    а я... мріяла щоб зійшлися батьки.:girl_cray:
    на свят вечір одного разу годину з колін не вставала і молилася (я десь вичитала, що тоді Бог усі молитви чує) :sad:а потім вирішила що Бога нема
    а ще хотіла мати окрему кімнату і не спати з бабусею.
    мріяла мати двох діток, їздити в авто...
     
  17. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А в мене була мрія дитяча танцювати,а мене замість того батьки запхали співати в вокально-хореографічний ансамбль.:girl_cray:а я голосу толком немала.А дивилась як другі танцюють.:girl_cray:.Ну то впринципі були народні танці,а я хотіла сучасні.Проходила я туда 7 років і потім кинула той гурток,а разом з тим плюнула на ту свою мрію.Шкода тих втрачених 7 років яких могла би цілком витратити на то про що я мріяла!
     
  18. Edifiel

    Edifiel New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А моя дитяча мрія стати лікарем мені дуже подобалися медсестрички в білих халатах:girl_haha:
     
  19. dianisia

    dianisia New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я з класу 5 хотіла бути адвокатом, слідчим чи суддею, ну або якимось таємним агентом:girl_crazy:. В принципі мрія частково збулась- закінчила юридичний. Правда ні суддею, ні адвокатом, ні слідчим, а тим більше "таємним агентом" я не стала.:ninja:
     
  20. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: моя дитяча мрія

    я завжди хотіла малювати і мати багато-багато дітей. наразі жодна не здійснилась...
    НАРАЗІ!