моя дитяча мрія

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем olenkastar, 22 Вересень 2009.

  1. berezhano4ka

    berezhano4ka New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    ще не пізно почати
     
  2. dianisia

    dianisia New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Ой ні дякую, це ж дитяча мрія:girl_spruce_up:
     
  3. Tela

    Tela Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я завжди хотіла стати пожарником або сапером(в дитинстві мені дуже подобались пожарники,їхня машина, форма, а коли побачила саперів і взнала чим вони займаються я задумалась:girl_in_dreams:...):girl_haha:
     
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я хотіла стати бяляриною :)) В нас кника була з знимками балету - моя улюблена. По тому хотіла бути водієм трамваю (тоді такі ше з кермом їздили) і ще поштаркою :)) Не склалося :)
     
  5. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Мої дві нереалізовані дитячі мрії - то бальні танці і фігурне катання :girl_in_dreams: Ох, скільки я наплакалась за телевізором, дивлячись виступи... А як була мала, то мамі взагалі так і казала прямо "я Вам ніколи не пробачу, що Ви мене на танці не дали!", стукала голосно дверима і бігла в свою кімнату виплакатись :girl_cool:

    В дитинстві спочатку хотіла бути няньою в садочку, потім - вчителькою співів (то мені дуже подобались мої няня і вчителька з садочку :girl_in_love:), потім - начальником (аргумент "чому" - бо в нього є водій :girl_haha:), а потім - головним лікарем в поліклініці (аргумент "чому" - бо він зранку стоїть на дверях і перевіряє, хто вчасно на роботу прийшов :lol:). Ото такі в мене були дитячі мрії :girl_blum:
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2010
  6. DoroshLida

    DoroshLida New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    а я хотіла стати художником.....але не склалося!!!!потім захотілося бути вчителем укр.мови і літератури...от і збулося!!!!але стала не української а англійської!!!
     
  7. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я народилася в невеликому містечку біля Самбора і мріяла поїхати жити в Париж. Збулося, пожила і вирішила поїхати в передмістя: осточортів Париж - велике місто.
     
  8. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я в дитинстві хотіла поїхати в Індію... Досі там не була, але зараз не надто й хочеться...
     
  9. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    а я в дитинстві хотіла бути або лікарем, або продавцем:girl_wink:в ролі продавця я вже встигла себе спробувати (шось не дуже сподобалося), а от лікарем так і не стала.
    а ше я дуже хотіла мати маленького улюбленця........але.............
     
  10. ticra

    ticra New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Викрадач мрій сестри викликае настороження. Напевно не все добре у Вашій родині.
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я мріяла бути співачкою, довго про це мріяла (голосу взагалі немаю).
    Пам"ятаю ще була зовсім маленька, стояла на колінах, молилась щоб в мене за один день виросло волосся:girl_spruce_up:
    Ще мріяла про ковзани, в кожному листі до Миколая благала принести мені їх. В результаті в 18 років купила собі їх сама, і зараз досить часто катаюсь на ковзанці:)
     
  12. tunsi

    tunsi New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я завжди мріяла стати актрисою,вийти заміж за іноземця і жити біля моря. Але мрії так і залишились мріями((
     
  13. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    В мене в дитинстві була навіть не мрія, а так би мовити переляк. Я боялася вирости негарною (хтось мені сказав,що гарні маленькі дівчатка виростають не гарними). І мріяла стати стати такою ж гарною, як Алла Пугачова ( тоже вибрала еталон, але більш яскравого персонажу на той час , я мабуть не знайшла) :girl_in_dreams:
     
  14. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я хотіла мати таке ж гарне плаття, як у королев чи принцес ще у радянському кіно, таке пишне і театральне. Аж смішно тепер, все так банально.
     
  15. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    а я навіть не памятаю про що мріяла, просто була дуже серйозною дівчинкою:girl_in_dreams:
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я не мріяла про жодну професію. Хіба продавщиці цукерок :)
    Розкажу про іншу мрію, не пов'язану з професією.
    Коли я була мала, то в теплу пору року любила бувати біля річки. Ми там равликів витягували, квіточки рвали і все таке :) Річка була вузька, а мама розказувала мені, що коли вона була мала, то в тій річці купалася і що та річка тоді ще була досить широкою.
    Так от, моя дитяча мрія полягала в тому, щоб коли виросту і зароблю багато грошей, стану спонсором (тоді я ще того слова не знала) і ми розчистимо ту річку до такого стану як вона була, коли мама була маленька - щоб у ній можна було купатися.
    Ми навіть почали реалізовувати цей задум: витягували комиші і різні водорослі на берег - щоб річка ставала ширшою...
    От така недитяча дитяча мрія.
     
  17. xsanka

    xsanka New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я мріяла про чарівну палочку. Хотіла таку, щоб коли до неживого торкнешся воно оживало, шкода, що такої палички немає...
     
  18. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    І я, і я, я теж мріяла про чарівну паличку, щоб можна було багато-багато цукерок для себе і для друзів отримати вже і зараз :girl_tender:
     
  19. marusenechka

    marusenechka New Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я , уявіть, в дитинстві (ще у дит.садочку) мріяла стати... двірником!!! щоб все чисто-чисто попідмітати і слідкувати, щоб не було брудно! мені ну дуще не подобаось сміття на вулицях)) а потім хотілось бути мамою двійні (а то й трійні))) ото вельми складна, думаю, професія))) просто дуже подобались візочки з тими парами-трійками діток))) ну і як всі вчителька-акторка-і т.д.
     
  20. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    насмішу всіх, але спочатку хотіла бути астронавтом, на худий кінець астрономом. і зараз люблю дивитись в глибину зоряного неба (не так давно чуть в метро не купила любительський телескоп :), але поки доїхала, то бажаної моделі не було) і десь в душі хочеться роздивитись ближче ті далекі і чужі світи. потім опустилась на землю і мріяла про кар"єру модельєра (напевно, під впливом серіалу "просто марія" ;) ), навіть самостійно почала по-трошки шити на себе, але до кінця школи переросла.