Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Koza-Dereza, 16 Вересень 2008.

?

Чи я задоволена (ний) своєю роботою/кар'єрою?

  1. Так

    51,5%
  2. Нi

    48,5%
  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Як завжди почну з себе, можна обговорити тут свою кар'єру. Але хотiлось би почути конкретнi (чи правдивi) приклади бажано про себе. А не загальнi фрази про роботу.
    Почну з себе: Я навчалась в унiверi з загальним фахом - дiлова адмiнiстрацiя (Bachelor of Business Administration "BBA") i зосередження на менеджмент iнформацiйних технологiй. (Management Informations Systems) Чому я обрала цей диплом - не знаю, так сi стало, така була економiка на тодi MIS були в попитi, це було модно, все що завгодно КРIМ тому що менi це подобалось. Вибiр (життєвий) був або це або фiнанси, якi я взагалi ненавиджу. Хотiла йти на право, так мене тодi чоловiк обламав сказав що у мене акцент i недостача мови, я не потягну i взагалi...
    6 рокiв по закiнченню я працюю в тiй же компанiї, вже як Associate Business Systems Analyst, бо впринципi теж так сi стало. Хтось пiшов, нiкого не знайшли, я начальника уважила тим що вернулась з декрету, я все знала по дiлу, от мене й повищили. А починала я з практиканта (у нас правда за практику гарненько платять) потiм найняли на Аssociate Programmer Analyst - взагалi щось таке що я нi сном нi духом не знала i вчилась на мiсцi. Отже 6 рокiв... так я маю роботу яка гарно звучить i не погано платить. Чи я просинаюсь з радiсними думками що менi треба йти в офiс - НI. Чи я мрiю виграти лоторею i послати всiх подалi - ТАК. Чи я мрiю щоб чоловiк вже заробляв на нас двой (ой трьох) i я послала всiх подалi - ТАК. Чи я мрiю просто щось змiнити - ТАК ТАК ТАК.
    Чи щось змiнитьсья - найближчого часу напевно НI.
    Це я :)
    А ще хто?
     
    • Подобається Подобається x 31
  2. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Ех-хе-хе, кар'єра?! Я от свою заморозила на 6 (!!!:8:) років. А загалом виходить що я вже 13 років студентка! Коли чоловік підписував у професора черговий наказ "Про відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку" той бідака аж заїкатися став :xaxa:
    Думав напевне: "І нащо я ту навіжену мамцю до себе не кафедру взяв???!!!":cesored:
     
    • Подобається Подобається x 16
  3. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А я отримала музичну освіту. Бо моя мама музикант і більшість з нас, її дітей, пішли по цьому напрямку.
    З 16 років почала викладати у муз. школі, грала в молодіжному оркестрі. І те, і друге дуже подобалось. Але: не задовільняв заробіток в обох випадках і категорично не подобалось займатись документацією та сидіти на пед.радах та зібраннях відділу у школі.
    Потім ми переїхали у Львів і моя музична карьєра на тому скінчилась (земля їй пухом).
    З тих пір офіційно ніде не працюю, але вигадую собі роботу або друзі підкидають, знаючи що знаю та вмію. Чи мені це подобається? І так, і ні.
    Так, бо маю можливість бути весь час при дітях; можу зірватись та поїхати кудись, не відпрошуючись з роботи; можу допомагати чоловікові з роботою при потребі ітд.
    Ні, бо заробіток, м"яко кажучи, не стабільний.
    Наразі я мрію про якусь нетворчу роботу, що не залежатиме від натхнення чи настрою та приноситиме хороший прибуток регулярно.
    Хочу стабільності... мабуть старію...
     
    • Подобається Подобається x 20
  4. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Була у мене кар'єра, та я пішла від неї - зохотілося грошей та вражень... Зараз я майже без роботи, одна втіха - може вдасться дитинку завести. А взагалі якийсь у мене зараз розброд душі та тіла, ніяк не може зібратися до купи.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А я закінчила міжнародні відносини (Master degree in Countryside studies and International tourism) в ЛНУ ім.І.Франка. Робота за професією мене не влаштувала, може комусь дуже подобається працювати на туристичній фірмі, але це явно було не, те, що я шукала. Тому майже 2роки довелося витратити на самоосвіту і здобути зовсім іншу професію (Software Quality Assurance Test Engineer), чим я зараз дуже задоволена, тут я себе реалізувую по повній..Чесно кажучи я просинаюся з більш-менш радісними думками, що мені треба йти в офіс, інколи правда бувають deadline на роботі, але не все так погано, як здається..тішить думка, що я працюю на нормальній компанії, де я усім забезпечина, тому в мене немає такого поняття в голові вже закладеного о 18.00 все я побіжала..і це мене теж тішить, бо крім грошей, робота має приносити задоволення..чого і вам дорогі дівчата і бажаю..:)
     
    • Подобається Подобається x 19
  6. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    я завжди хотіла бути адвокатом, отримала юрид. освіту, студенкою працювала в студентській юрид консультації
    це була для мене хороша практика, але недостатня для того, щоб легко знайти роботу юриста в Львові
    мабуть відтоді мрія про адвокатсво якось відійшла на другий план, поки не щезла зовсім

    так сталося що перша робота знайшла мене сама
    я отримала можливість з нуля організувати роботу юридичної фірми, я таки везуча :)
    "буду краток": за 1,5 роки я звільнилася за власним бажанням, причин багато і всі поважні :xaxa:
    але я отримала хороший досвід роботи, бо довелося в тій фірмі працювати і юристом, і директором, і менеджером з підбору персоналу і з реклами і секретарем і прибиральницею офісу... думаю ви зрозуміли, про що я, шеф (власник) економив на всіх і всьому, а я все робила щоб фірма існувала, бо мені потрібен був досвід і до того ж я мала майже повну свободу дій
    через це мій чоловік каже, що я не знаю як то працювати на когось, мною ще ніхто на роботі не командував :)
    так ся стало :confused:

    перед звільненням походила на співбесіди, але роботу не знайшла, тому відкрила власну фірму, разом з чоловіком
    спочатку справи йшли добре, потім я пішла в декрет і недавно діяльність ми призупинили
    відновити можна, але бажання нема займатися тією ж діяльністю, страшно надоїло
    я планувала до декрету зробити фірму самостійною, але на останніх міс вагітності щось зовсім не те було в голові + кілька інших помилок і об'єктивних причин, тому призупинення діяльності стало просто питанням часу

    тому то я і не задоволена своєю "кар'єрою" - не зробила того, що треба було зробити, щоб фірма працювала, приносила прибуток і не потребувала моєї постійної присутності
    а ще мені не зовсім подобається те, що я знаю і вмію багато всього потрохи і нічого досконало :sad:

    зараз чоловік працює над іншим проектом, я стараюся йому допомагати
    але хочу свій окремий бізнес, коли дитина трохи підросте
    зараз обдумую варіанти, на крайній випадок завжди можу відновити діяльність попередньої фірми, тим більше що добре знаю ту сферу діяльності
    але думаю що того не буде, а буду займатися чимось новим :)
     
    • Подобається Подобається x 19
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А я досі в пошуках. Мене стільки речей нараз цікавить. От намагаюся все потрохи.
    І фотографія, і кодування трохи вчу, і переклади роблю, а працюю взагалі в сфері інетної реклами.
    Але те, як наша фірма працює мені не подобається. Зрештою, шукати нову роботу мені сенсу нема, та й benefits тут такі, що важко відмовитися...
    Але... обіцяли одне, а отримала зовсім інше. В принципі я не проти, але із роботи з клієнтами мене перекинули на цілковито технічні справи. Вирішив мій бос, що йому простіше й швидше (відповідно й дешевше) навчити мене новому (за місяць) і звільнити інших двох. Про те, що додаткові послуги фірма вже не оплачує, довідалася минулого тижня. І воно все файно ніби, але я би воліла, аби мене менше хвалили та більше платили... :xaxa:
    А в чому я хочу кар'єру робити, досі не вирішила. :confused: Але може, в мене ще є час, поки мені лиш 26... :shy:
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Закінчила я факультет іноземних мов в універі Франка, кафедру перекладознавства. Поки вчилась підробляла репетиторством. Після практики в перекладацькій агенції запропонували працювати там позаштатником, поті штатним перекладачем - відмовилась, бо фактично то не перекладач, а менеджер-редактор. То не для мене. Поки писала диплом працювала офіс-менеджером в маленькій китайській конторі (нікому не раджу з китайцями працювати), за 3 місяці звільнилась. Десь півроку шукала роботу, хотіла працювати повноцінним перекладачем - не склалось, зазвичай хотіли секретарку зі знанням англ. мови і то таких вакансій мало, працювала поки вдома. Потім набридло вдома працювати, пішла працювати в рекрутингову агенцію, спочатку теж офіс-менеджером, потім рекрутером. Багато чого там навчилась, багато чому навчив мене директор. Потім агенція закрилась і я знову почала шукати роботу. Далі робила ухил на перекладача, бо то справді "моє". Але, відать, не судьба. Пішла далі у сферу hr. Зараз працюю менеджером з персоналу, сфера - дистрибуція, маю підлеглих (правда, в регіонах). ЧИ я тут розвиваюсь - так. РОбота дає мені те, що не дають переклади: багато аналізу, досіджень, висновків. Встановила собі систему проектів - кожен новий задум - проект, так легше, побачиш і початок, і кінець, і результати. До думки моєї прислухаються, що дуже тішить. Чи радію, як встаю зранку - не люблю зранку вставати, але таке , що "не хочу йти на роботу" буває не часто.
    Так що наразі своєю, з дозволу сказати, кар'єрою, я задоволена. Заробляю, як на мене, нормально. Реалізуюсь. Маю свободу дій і творчості. От тільки далі продовжується шизофренія, вдень я менеджер з персоналу, ввечері я перекладач. :8:
     
    • Подобається Подобається x 17
  9. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Почала працювати на 4 курсі універу (українська філологія). На роботу запросив викладач. Йому в газеті саме потрібні були журналісти. Всього навчилася з нуля і на роботі.
    десь на 2-3 рік роботи захопилася фотографією - почала більше працювати як фоторепортер.
    на нинішній день редагую музичний журнал і працюю фотокором на 2 газети: ту в яку прийшла на першу роботу і ще одну - нову.
    чи можна це назвати кар"єрою - не знаю. але люди мене впізнають на вигляд і за прізвищем. чи це добре - також важко судити.
     
    • Подобається Подобається x 20
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    я фінансист. маю велике бажання працювати на фінансовій посаді. досвід - 4 роки нач. фін відділу.
    починала з бухгалтерії. і зараз знову в бухгалтерії вже на іншому підприємстві.
    дійшла до висновку, що повноцінні фін. аналітики - це лише прерогатива великих компаній. поки що , не вдалося в таку портапити.
    а мрія -стати викладачем у престижному економічному Вузі. Не втілена.
    додатковий заробіток - хотіла б бути перекладачем з польскої. не знайшла поки що курсів, де б вдосклналила свої знання аж до рівня перекладача.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. pavuchok

    pavuchok Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Я навчалась на дизайнера внутрішнього та зовнішного середовища, мрій та планів була купа. На четвертому курсі пішла стажуватись на меблеву фабрику, через три місяці набридло ділити один компютер з бухгалтером та знущатись з проектів в пеінті:sad: (зараз я к згадую душа щемить). В літку брат забрав до себе стажуватись менеджером. під пильним оком братика було дуже важко.На пятому курсі стажувалась на фірмі яка робить різні поліетиленої упаковки, та невстигала з дипломом кинула.
    Потім була дизайнером-верстальником в газеті, дизайнером реклами в горе фірмі... Просиділа десь три міяці в дома з страшним відчутям нереалізованості. Потім запросив знову ж таки братик до себе на фірму (з якої сам пішов чарез два місяці) і ось тепер я зрозуміла мені потрібна робота з людьми мені як повітря потрібне спілкування, Саме тому робота менеджера з продажу мені дуже подобається, хоча і дизайном продовжую займатись.
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Кар"'єра. Багато людей мене називають кар"єристкою. От тільки за що, не знаю.

    В 17 років, я пішла працювати тренером. Пішла не через те, щоб заробити гроші, а щоб не зійти з розуму через танці, які я страшно любила і якими через травму не могла займатись. Треную вже 5 років. Маю багато учнів. Вже маю право судити змагання. В майбутньому хотілося б відкрити свій клуб, але зараз то трошки неможливо.... В декрет точно не піду з тієї роботи. Наші танцюристки такі --- до останнього на тренуваннях, з місяця знову в спорт. Колись вважала це вар"ятством, тепер вважаю це нормальним. Робота класна -- в мене взагалі біля дому, 2-3 години 3 рази на тиждень.

    Це з опери "Інфіз", де я ще й націлена залишатись в аспірантуру, на кафедрі працювати і т.д. Там вже сміються, що не можуть дочекатись указу, щоб магістратуру мона було пропустити і зразу в аспірантуру ( я навчаюсь там заочно, тому виходить в сумі на півтора роки довше)

    Опера "Універ" і моя супер модна спеціальність "Туризм",що включає готельно-ресторанний бізнес. Тут з кар"єрою тугіше. Вчилась в Швейцарії і там проходила практику в готелі : робила все --від миття посуду до менеджера на рецепції. У Львові трошки підпрацьовувала технічним перекладачем ( низько вклоняю голову перед філологами. Я після синхронного перекладу приходила додому і хотіла померти...а вдома чекав ще письмовий переклад). Але я сприймала це радше як розвиток своєї особистості, аніж роботу. Там же ж пробувала влаштовувати вечірки. Влаштувала . Одну. І пішла писати диплом:) Літом мене запрошували бути адміністратором в ресторані на Пл.Ринок. Але зарплатня......я порівняла з своїми "танцульками", приплюсувала порядок вдома і можливість нормально їсти, подумала про підготовку весілля....і не пішла. Лінтяйка я:)

    було ще багато цікавих проектів. Але це була не робота ....а так, розваги, за які я отримувала задоволення і гроші.

    А якщо чесно -- то я мрію викладати. Бути викладачем в ВУЗі.Може і в обох:) Вважаю це чудесною можливістю для сім"ї і кар"єри. А бізнесом нехай займається чоловік, а я йому буду допомагати. Ну, і танці не залишу, це точно.

    І якщо чесно, то я вважаю, що 2 людей і один бізнес, це трошки ризиковано. Тому ми для себе обрали такий шлях---я буду держслужбовцем, а муж ---бізнесменом:)
     
    • Подобається Подобається x 24
  13. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    І я поділюся досвідом.Серйозно працювати почала у 19, з посади менеджера з продажу медіачасу на радіо та ТБ,сиділа 4 місяці без копійки зп,вчила специфіку роботи,пробувала завести якихось клієнтів,та крім навичків не здобула нічого.Першого нормального клієнта в мене тупо "забрали",тому я шарпнулась та полишила ту агенцію.Була трохи промоутером,готувалась до сесії на стенді,та втіхи крім пари копійок на помади не мала жодної.Саме в той період мене запросили в ту саму першу агенцію на посаду офіс-менеджера.Повернулась,була і секретаркою,і медіа-пленером,і координатором проектів і копірайтером.Працювала щоб опанувати всі тонкощі рекламного бізнесу зсередини так би мовити.Звідтам пішла у декрет,за рік повернулась помічником директора та копірайтером.Ще за пару місяців очолила партнерське ТзОВ(теж РА,але з іншими медіаносіями) на посаді директора.Літом звільнилась,бо набридло бути "буфером" між двома засновниками.Зараз працюю у великій корпорації,регіональний менеджер по рекламі на Зах. Україні(5 міст у підконтролі).По іншу сторону барикад,так би мовити, вже 2ий місяць.Шалено цікаво,не менш шалено складно через великий об"єм робіт.При влаштуванні говорили виключно за Львів,а весь регіон був на перспективу.Та перспектива втілилась у життя практично через 2 тижні.По грошах нормально,та з такими об"ємами,хочеться більшого,про що і говоритиму з керівництвом по завершенню випроб. терміну.Втомлена,невиспана,але задоволена.Я відчуваю,що розвиваюсь,а для мене це головне.Подивимось як воно піде далі,бо наразі думаю за 2гу дитинку,а з двома карапузами навряд чи я потягну той божевільний ритм життя,який маю зараз:8:
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 23
  14. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Мені б таке почуття гумору.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Я вчилась у фіз-мат ліцеї, потім універ Франка – мех.-мат. На третій курс перевелась на заочне, бо дуже хотілось на роботу. Починала я на гуртові на виписці накладних, потім закінчила курси бухгалтерів і почалась моя бухгалтерська діяльність. Починала референтом-бухгалтером, потім бухгалтером, потім заступником головного бухгалтера, потім головним бухгалтером. Змінила багато місць роботи. Закінчила другу вищу економічну освіту. Отримала сертифікат САР.
    До того як завагітніла працювала заст.гол.бухгалтера у великій компанії і вела ще два невеликих підприємства. Коли взнала що вагітна, порадившись з лікаркою, з компанії звільнилась. А коли народила, то і підприємства віддала. Зараз, вже трохи більше місяця як, вийшла з декрету. Працюю у Львівській філії великої компанії бухгалтером, тільки з 9 до13, бо ще не хочу працювати цілий день. Нехай синочок ще трохи підросте, а потім, надіюсь, моя кар’єра буде рости разом з ним.
     
    • Подобається Подобається x 19
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Йой, Касю, не хвилюйтесь - фiнансовi Аналiтики то такий елiтний прошарок до якого я навiть i не знаю як люди добираються. I це тут де "амерiкан дрiм" чи не на кожному кроцi рекламується! Чи їм круто везе, чи вони генiї, чи .... не знаю.

    Я вам скажу по правдi, мене вражають титули навiть тi якi сюди наводились до прикладу. Враження добре :) тоєсть.
    Тобто в нас (амер) щоб бути завiдуючим персоналом в HR, наприклад у моїй корпорацiї (та й напевно всюди так) треба бути поважною тiтонькою з МIНIМУМ 10 рокiв досвiду за плечима! Чи навiть офiс менеджер. Якщо це якийсь малесенький офiс, ну то може. А якщо щось посолiднiше, то там чекають тiльки людей з великим досвiдом. Тобто менi як молодiй людинi досить тяжко знайти щось таке що менi подобається. Нiяких "послуг" я нiкому за роботу не надаватиму, це однозначно, а досвiду роботи як такого у мене i немає. Тi мої нещаснi 6 рокiв працюючи над "пойдi туда нє знаю куда, прiнєсi то нє знаю что" великого враження не справляють. Мене навiть на iнтерв'ю не кличуть. Я була така окрилена минулого лiта, розсилала своє наворочене резюме на такi роботи де я б напевно гори перевернула з натхненням, а менi ТАКИЙ крутий облом. Якби менi не пiдвернулась оця пiдвишка, i я б залишилась програмiстом, я б збожеволiла. Тепер хоч не треба ненависний код мучити. Ходжу на наради, проекти, документацiя iтд...
    Маю ще одну знайому, якiй правда 45р. Така зама "корпоративна бiзнес ледi" як i я, яка ненавидить свою роботу, загнана дома з ТРЬОМА дiтьми i бiзнесменом чоловiком i яка мрiє про свiй невеличкий бiзнес де вона сама собi хазяйка. Ми вже кiлькома словами заїкнулись про партнерство... хто зна... хто зна...
    Я особисто, можу бути дуже вiддана i наполеглива до справи яка менi до душi. А там де менi нудно, палець об палець лишнiй раз не вдарю.

    А ще мiй чоловiк каже дякувати що у мене є робота ТАКА i щоб я подивилась на iнших якi пiдмiтають десь чи миють посуд. Це все дуже гарно i прекрасно, але я окрiм зарплати хочу ще бути i щасливою. Щоб робочий день не врiзався в моє домашнє щастя яке я маю дома з дитиною. I щоб як менi буде 45 щоб я не думала що вже лiта пройшли, я змарнувала молодiсть i пiв життя i тепер що.
    Я взагалi збираюсь на пенсiю в 45!!! Мому чоловiковi буде 60, вiн пiде на пенсiю, i я тоже. Не буде хап хап... вiн гуляє а я працюю. Нєа! :D:D:D:D
     
    Останнє редагування модератором: 18 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 22
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Я теж віришила про себе розказати.....
    Тож вчилася я у Львівській Комерційній Академії, екон.факультет, облік і аудит ( правда на вічерному) а в день працювала в батька на фірмі...спочатку куда пошлють - секретарем-офісменеджером-курьером-і т.д., Потім там же спробувала перейнятись бухгалтерією.....але чи я її не розуміла чи не хотіла розуміти ( питання нащо ж тоді вчилася по цій спеціальності) але меньше з тим... я себе чудово реалізувала працюючи менеджером зі збуту тих товарів і послуг по яким фірма спеціалізувалася. Працювала так, що виробництво фірми мусіло перейти на цілодобову роботу аби справитися з тим обсягом замовлень які я знаходила і втілювала у життя. Тоді по суті крім пошуку замовлень до моїх обов'язків входило крім пошуку замовлень їх повне супроводження від макету до фактичного отримання їх клієнтом, ще доставка матеріалів, гот.продукції, І тим всім я займалась весь той час поки вчилася ( 5 років). Але працюючи в батька, а він власник фірми, мене чесно кажучи дуже сильно напрягало те що робота а сімья дуже тісно переплітались...вдома зранку плани на день..ввечері розбор польотів , і так кожен день, без свят і вихідних. Тому десь в глибині душі хотілось працювати в іншому місці аби була можливість розділити родину і роботу.
    Тож невдовзі після закінчення інституту чисто випадково сталось так, що мені запропонував роботу один з татових постачальників матеріалів. Мені запропонували бути тоді помічником бухгалтера( в основному на виписці накладних бути) гроші на то й час теж непогані запропонували. Ну і я погодилась, тим більше що ця сфера діяльності була мені теж знайомою і я там добре орієнтувалася ( в плані ассортименту товарів).
    Ну а далі якось так само вийшло що гол.бухгалтер тої фірми не дуже переймався справами самої фірми.... а я потрошки внікала в роботу, мала в кого запитати і проконсультуватися в плані бухгалтерії. Потрохи почала сама робити роботу бухгалтера, а саме цікаве чим більше я в бухг-ї розбиралася тим більше розуміла і тим більше мені все подобалось. Ну в общем за пів року тому головному бухгалтеру сказали до побачення, а я стала єдиним бухгалтером. Згодом мій директор створив ще одну фірму де я вже стала головним бухгалтером. Все було б чудово але в фірми з часом почалися затримки в ЗП і її становище фірми на ринку стало не конкурентоспроможним.... і почала вже задумуватись а що робити далі, і мені через знайомих запропонували роботу в одній великій всеукранській корпорації. У львівській філії...... гарантовано запропонували повний соц пакет, офіц.ЗП, всі блага жизні, тож я погодилась. Ось так і працюю в тій фірмі вже 4-й рік. Правда я розміняла посаду головного бухгалтера на посаду просто бухгалтера. Але в порявнянні з тим що я мала, зараз маю набагато більше. Для мене в той момнет да і зараз це важливо. Більше того я свідомо шукала стабільну фірму з офіційною ЗП бо планувала дітей згодом і мені потрібні були стабільні заробітки і впевненість у майбутньому.
    Тож які висновки - чи мені подобається робота - в цілому ТАК
    Чи я кожен день з радістю на неї їду - не завжди, але коли я на лікарняному хоча б пару днів то починаю сумувати за роботою, за коллективом, тож скрше всього роботу своб я люблю.
    Що стосується саме карьери..... звичайно в мене в трудовій книжці запис зараз по рангу нижчій ніж був перед тим..... але ЗП при цьому в мене така яка, яку не кожен гол.бухгалтер навіть на великих підприємтствах отримує..
    При цьому коллектив чудовий, умови праці теж, і я за ними всіма буду дуже сумувати поки буду сидіти в дома в декреті.

    Але загалом я знаю що в принципі при бажанні могла б досягнути більшого...але мабуть лінива ...

    П.С. єдине що хочу ще додати що працюючи зарах відчуваю ностальгію за тими нестандартними ситуаціями, які меня приходилось вирішувати, ще мозги мали постійно тренуватися... меня дійсно того зараз бракує. Бо на тій роботі яка зара все ясно як білий день, просто тої роботи надзвичайно багато. І коли щось таке нестандартнечи в чоловіка на фірмі де мене залучають трохи... чи навіть на моїй фірмі... я ніби оживаю..... в мене від того аж очі блищати починають.
    Тож думаю що після декрету, згодом я все таки себе бачу гол.бухгалтером... бо то є для мене цікавіше .
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 16
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Але загалом я знаю що в принципі при бажанні могла б досягнути більшого...але мабуть лінива ...[/QUOTE]

    О, то Ви яксь солідна пані, а то я уявляла НІКОЛЬ - дівчинкою легко за 18Чому?
    Не знаю, мабуть, аватар навіяв....:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    :xaxa: ну я на солідну даму сподіваюсь ще не виглядаю....
    мені легко за 18 ..... точніше 28 :xaxa:

    А ще от коли почала вплотну цікавитись вагітністю, резус конфліктами і бачу що вже знаю бульше по цьому питанню, аніж моя лікарка в ЖК...... то думаю що з мене був би непоганий лікар :)
     
    Останнє редагування модератором: 18 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 4
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Солідна дама з солідної корпорації:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:
    Справді, думала, що Ви - студентка:)
     
    • Подобається Подобається x 1