Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем левиця, 8 Червень 2009.

  1. левиця

    левиця Well-Known Member

    Як Вам пощастило з чоловіком, Вишиваночко. А в мене вічна проблема і дебати. Але то таке. Дуже добре, що у Вас спільні захопоплення (вишивка). Так тримати. Молодець.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А через що дебати? :girl_sad:
    Розкажіть, може, що порадимо. :girl_curtsey:
     
  3. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Так коли не прийде, а я вишиваю, вже починає нервувати. Каже, що не можу і дня прожити. А як неділя, чи свято, то в мене аж руки "сверблять". Але ж не можна. Ото їздили до мами, я брала вишиття з собою. Так швидко назад збирались, що я про нього забула. От він і втішився. Каже будеш мати канікули. А як мені це пережити тиждень? Треба багато сили докласти на вмовляння. От-так то.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    У-у-у, яка чорна несправедливість. А в мене вдома навпаки - всі умови чоловік мені створює. І лямпу купив, і станок, і коробки-орґанайзери... Але я стараюся тепер не кожен вечір вишивати, бо бачу, що часом йому з того сумно. То відповідно за моє розуміння й компроміси я отримую також розуміння й підтримку.
    Може, поговорити?
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. левиця

    левиця Well-Known Member

    Може і треба проводити якусь компромісну політику. Ви праві. Буду починати. Дякую.

    Ой, аж мені соромно стало, що через таку порблему ви створили темку. Вибачте.
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Та чого зразу соромно? Я думаю, ви не одна.
    А ще буває зворотня ситуація: коли тій, котра не вміє вишивати, чоловік витикає, що вона несправжня жінка. Я таких колись знала. То ще сумніше, як на мене.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Левице, я от думаю, може він просто ревнує? Хотів би, щоб той час ви йому присвятили? Чи щось інше робили? Тут треба просто запитати про причину.
    Бо як мій чоловік бавиться ігри, то я власне ревную, хочу щоб він той час присвятив мені, дитині, дому...
    А щодо ручної роботи - я і сама не дуже то люблю... Ліпше вже компутер:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А ми з чоловіком разом бавимося в квестові ігри. Рідко, але разом.
    А ще в нас є один компроміс - він бавиться, я спостерігаю й вишиваю паралельно. А коли маю якусь ідею щодо наступного кроку, то завжди ділюся. І працює дуже файно, бо я не сиджу за компом і ми за мишку не б"ємося. :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    В мене чоловік ніби й не проти мого захоплення, але й водночас інколи злиться. Каже, краще б я торти пекла як минулого літа (майже щодня новий тортик був). Я тоді трохи гальмую з вишивкою і виділяю значно більше часу для чоловіка, то вже останнім часом чоловік на вихідних малого бере десь погуляти, а мені дає час на вишивку. І я перестала захоплено поночам вишивати, бо як час чоловіку не приділиш, то ходить косо дивиться на моє хоббі, а так і вовки ситі і вівці цілі - на все свій час має бути :)
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Ця тема для мене. Мій чоловік не те, що не поділяє мого захоплення, він вважає, що вишивання це для страрих бабок, які сидять на пенсії і не мають, що робити :8: :8: :8: А ще каже, що я за свої гроші очі псую. А тепер цим захопленням заразилася від мене його мама, його тітка, його мами коліжанка, напарника дружина з мамою... То ми тепер маємо ще одну тему для розмови. А уявіть скільки я ниточок замовляю для цієї всієї "братії"!
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    То в мене чоловік в тому плані сонечко! Кожен день заглядає до моєї вишивки з метою побачити, що ж я там нового вишила. Постійно розпитує, а який колір, які нитки, скільки ще вишивати.....
    Йому дуже подобається моє захоплення. Навіть моточки мені змотує сам, щоб я не витрачала часу :)
     
    • Подобається Подобається x 14
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А мій щось як мала дитина. За компютером не сиди бо ревнує. Торти випікала, то зле бо всі хвалять а він ниє - чого ти коло тої кухні стоїш. Почала собі в*язати, ходить і сміється а ти ітак нічого путнього не зв*яжеш. Ну хіба так можна? Нечемнота!:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Маруська, бо він хоче, аби ти йому щось зв'язала. Зроби му шкарпетки би ся тішив. :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 14
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    я свого декілька раз допитувала як він до того відноситься. якось невпевнено казав, що нормально. А якось прийшли наші студентські друзі і я їм хвалюся недокінченою роботою, то мій чоловік почав дуже оправдовуватися з посмішкою, мовляв уявіть як її декрет дістав, що вона вже хрестиком стала вишивати! А коли друзі похвалили, то йому троха легше стало. Ну а тепер готову роботу одразу показує, хто б не зайшов і все так активно розповідає: скільки часу то я шила, скільки ниток, що там є півхрестики і інше.. мені аж смішно :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  15. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Так, спраді, не всі розуміють наше захоплення, але це не є для старих бабок.До речі вишивання дуже добре впливає на розвиток мозгу та пам"яті (навтіь колись читала про це статтю). Я думаю, що варто з чоловіком поговорити, вияснити в чому причина, та і чоловіку увагу приділити ;) Левицю, а яке хоббі має ваш чоловік, або якесь улюбленне заняття? У мого чоловіка ще є хоббі-він будує модельну залізну дорогу, і дуже радий, що я погодилась йому допомогти (але це трошки пізніше, коли завершиться етап будування та прокладання рейсів...).
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Для нього машини ВСЕ. Всі ігри з машинами, вічно в інтернеті вичитує всі новинки про них. Коли тільки сідаю в машину і ми кудись їдемо, то починається: подивись яка то марка поїхала, а вона стільки бере бензину, а ремонт її в стільки обходиться і т.д. Ото пишу відповідь і думаю, може то йому тачки вишити, як от-то були в Схемах вишивок?
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А ви його захоплення з ним розділяєте хоч частково? :girl_smile:

    І в такому разі справді машина доречніша, але може справжню краще, ніж з мультика?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А, маєте на увазі вишити справжню? Тоді треба буде ще шукати схеми. Але то краще якого-небудь джипа. І знову в пошук. Дякую за підказку, Лілю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Вчора натрапила на справжю, шкода що не зберегла.
    А я б радила вишити подушку в машину.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А як вам така?
    [​IMG]
    або таке
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 7